320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teadmiseks kõigile, et Kalju-Flora mäng toimub Sportland Arenal kell 18.00 laupäeval!!!
    FC Flora

    Kommentaar


      oK, Alarikh! cheeers! ka sulle

      kuigi kui täitsa aus olla, siis ei kuulu ma ühtegi nimetatutest Flora rühmitustest, ei Viiendasse Sektorisse ega Paremasse Tiiba....
      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

      http://runplus.wordpress.com

      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

      Kommentaar


        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
        Neli lihtsat küsimust sulle.

        Kas sina olid nende kiilakate hulgas kes näiteks 19. aprillis 2008 (ENNE Levadia Crew loomist) sõimasid TVMK mängijäid karjudes et nad on tiblad ja neil oleks õige aeg siit mulaje kolida vms - k.a. konkreetselt Terehhovile, kes on nii palju teenud FC Flora ja koondise jaoks?

        Kui sa selles ei osalenud, kas sul antud või sarnasel juhul oleks julgust/tahtmist öelda omadele "olge vait" "lõpetage ära" vms?

        Kas Parem Tiib WP rühmitusena toetab Kalju brasse/mustanahalisi Eesti kui valge riigi jalgpallis?

        Kas Parem Tiib WP rühmitusena on nõus et mõned antud hetkel Eesti kõige multikultuurse klubi toetajad seisavad teie sektoris?

        Paluks vastata konkreetselt ja mitte ajada ümmargust juttu, seletada midagi, esitada küsimusi või süüdistusi minu või Levadia fännide suunas vms.

        Ühesõnaga, õige valge inimesena vasta otseselt.
        JAH või EI igale küsimusele oleks lihtne ja piisavalt arusaadav.
        Cheers.
        1) Ei.
        2) Jah.
        3) Ei. (Arvan siiski,et enda noori tuleks täiendada)
        4) Jah.(Mina vähemalt Arvan nii,terve Parema Tiiva eest ei saa kosta)

        Kui sa hakkasid siin asja rassismini viima,siis sel juhul teie Endi seas Levadia Crews on palju Rassiste kes on ise selle ka välja öelnud.Mina ei viinud asja Rassismini viisin asja inimlikkuse tasandile,Teie olete Agressiivsed ja teiega ollakse vastu agressiivsed.Ära süüdista teie enda lolluses teisi,nagu meie või teiste klubide poolehoidjad oleksid selles süüdi!
        Siit ka üks küsimus sulle
        Miks teie kodulehel on kirjas ülimalt palju rassismi vastast juttu,aga teine pool foorumi osast toetab Rassismi?
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
          Neli lihtsat küsimust sulle.

          Kas sina olid nende kiilakate hulgas kes näiteks 19. aprillis 2008 (ENNE Levadia Crew loomist) sõimasid TVMK mängijäid karjudes et nad on tiblad ja neil oleks õige aeg siit mulaje kolida vms - k.a. konkreetselt Terehhovile, kes on nii palju teenud FC Flora ja koondise jaoks?

          Kui sa selles ei osalenud, kas sul antud või sarnasel juhul oleks julgust/tahtmist öelda omadele "olge vait" "lõpetage ära" vms?

          Kas Parem Tiib WP rühmitusena toetab Kalju brasse/mustanahalisi Eesti kui valge riigi jalgpallis?

          Kas Parem Tiib WP rühmitusena on nõus et mõned antud hetkel Eesti kõige multikultuurse klubi toetajad seisavad teie sektoris?

          Paluks vastata konkreetselt ja mitte ajada ümmargust juttu, seletada midagi, esitada küsimusi või süüdistusi minu või Levadia fännide suunas vms.

          Ühesõnaga, õige valge inimesena vasta otseselt.
          JAH või EI igale küsimusele oleks lihtne ja piisavalt arusaadav.
          Cheers.
          Kuule ausalt tõmba uttu .Kedagi ei huvit need sinu küsimused ja kui tahad nii väga vastuseid siis pöördu otse kellegi poole ja ära unda meie foorumis.
          Ma tahan jalgpalli nautida aga mitte sinu loba siin lugeda. On sul selge ?
          FCF Forever

          Kommentaar


            Jääks ikka jah jalgpalli juurde. Poliitiliste veendumuste esitlemiseks on teised kohad.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Rootsi Kunn kirjutas mõni aeg tagasi Kalju teemas, et Florakatele Hiiu Arenal sektor eraldatakse. Nüüd mul tekkis küsimus, et kumb meeskond peab kordineerima administratiivset ja korraldusliku poolt Sportlandile üle viidud mängus?

              Kui selleks on Flora, siis peaksime ka meie pretendeerima oma eraldatud sektorile Vajadusel saadab ka ametliku kirja Kalju fänniorganisatsiooni poolt.
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                Nüüd mul tekkis küsimus, et kumb meeskond peab kordineerima administratiivset ja korraldusliku poolt Sportlandile üle viidud mängus?
                Formaalselt peaks siiski tegu olema ju Kalju kodumänguga.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Kuule ausalt tõmba uttu .Kedagi ei huvit need sinu küsimused ja kui tahad nii väga vastuseid siis pöördu otse kellegi poole ja ära unda meie foorumis.
                  Ma tahan jalgpalli nautida aga mitte sinu loba siin lugeda. On sul selge ?
                  1. Tegelt just SINU käest ma midagi ei küsinud. Ma küsisin midagi avalikus foorumis teise Flora fänni käest ja ta vastas selgel keelel. Ja igaüks on rahul. SINUGA antud juhul keegi ei räägi.
                  2. "Krt. kas keegi sai purki ka või mitte ,kui Levadia mul eile perset lakkus
                  Idee metallivarastele paljast tagumenti näidata tuli sõbralt Markolt Shweitsist . Seal näidatakse kõige ebameeldivamale klubile põlguse märgiks üsna tihti paljast peed (...) Pole hullu !! Järgmisel hooajal saavad need vanametalli korjajad üsna tihti meie sitahaisu nuusutada." Nagu sinu erootilised fantaasiad pakkuvad siin igühele huvi. Tõmba näiteks ise sinna kuhu saatsid mind.

                  Kommentaar


                    Äkki rahuneks nüüd maha? Hooaeg pole veel alanudki, me jõuame hooaja jooksul küll ja küll "kakelda"
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                      1)
                      Siit ka üks küsimus sulle
                      Miks teie kodulehel on kirjas ülimalt palju rassismi vastast juttu,aga teine pool foorumi osast toetab Rassismi?
                      Vastuse sulle ja Elx'ile postitan Fänluse teemas et mitte ärritada teisi oma plapla'ga mis ei ole 100% seotud teie klubiga, ok?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                        Rootsi Kunn kirjutas mõni aeg tagasi Kalju teemas, et Florakatele Hiiu Arenal sektor eraldatakse. Nüüd mul tekkis küsimus, et kumb meeskond peab kordineerima administratiivset ja korraldusliku poolt Sportlandile üle viidud mängus?

                        Kui selleks on Flora, siis peaksime ka meie pretendeerima oma eraldatud sektorile Vajadusel saadab ka ametliku kirja Kalju fänniorganisatsiooni poolt.
                        Kardan ,et Sportlandil ei teki selleks vajadust ,et Kalju fännidele oma sektor eraldada sest seal on kohti piisavalt ja saate ennast vabalt ühes otsas sisse seada. Aga kui Pantrite arvates on oht ,et publik ei mahu tribüünidele ära siis võime seda kindlasti organiseerida ,et saate omaette sektori.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Hooajaeelne kohtumine möödus täna rahulikumalt ,kui kunagi varem . 1,5 tunniga sai kõik jutud räägitud . Mõned eelmised korrad venis kohtumine kohati 2-3 tunniseks. Poisid tundusid enesekindlad ja Rüütli oli vana rahu ise.
                          Nagu ikka ,üritab Flora mängida omade jõududega ja see on ka enesestmõistetav ,kuna Flora on siiski Baltimaade suurim jalgpalliklubi. Kohati kiputi aga fännide ees liialt justkui vabandama ,et omadega mä
                          ngitakse ja leegionäre ei osteta. Mina vabandusteks küll mingeid põhjusi ei näe. Flora on ju eluaeg nii mänginud. Mõni üksik leegionär aastate jooksul on läbi käinud ja kuhjaga ennast ka õigustanud.
                          Kahjuks on vigastatud ja haigeid väga palju ja see teeb natuke ärevaks ,sest kolm ülitähtsat mängu on kohe alguses. Loodame parimat igatahes.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Nagu ikka ,üritab Flora mängida omade jõududega ja see on ka enesestmõistetav ,kuna Flora on siiski Baltimaade suurim jalgpalliklubi.
                            Need kaks asja omavahel küll seotud pole, pigem isegi vastupidi.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Kas lõplik koosseis selgunud ja kõik mängijad olid rivis fännidega kohtumas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Need kaks asja omavahel küll seotud pole, pigem isegi vastupidi.
                                selgita matuke

                                Kommentaar

                                Working...
                                X