320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Aga sa töötad ju jalkaliidus või ongi jalkaliidus ja floras samad töötajad?
    enamjaolt nad ikka ühtivad ju tõepoolest...

    aga mulle paistab urmari jutt küll sulaselge valena. Olen isiklikult näinud, kuidas saadetakse sõnumeid mänguseisu muutustest vms. Aga noh ju siis on süsteem ümber tehtud, kuigi vaevuusutav
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Ärge kujutage ette.

      Meistriliigas ca 45 minutit enne mängu algust, Esiliigas ca 30 minutit enne mängu algust küsime koosseisud ning mängu käigus jooksvalt 10-15 minuti tagant helistame inspektorile ja uurime, kas midagi on toimunud.

      On ka neid inspektoreid, kes sündmuste korral ise helistavad, kuid neid on vähe.

      Kuidas inspektoriks saada, seda ma öelda ei oska.

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Ärge kujutage ette.

        Meistriliigas ca 45 minutit enne mängu algust, Esiliigas ca 30 minutit enne mängu algust küsime koosseisud ning mängu käigus jooksvalt 10-15 minuti tagant helistame inspektorile ja uurime, kas midagi on toimunud.

        On ka neid inspektoreid, kes sündmuste korral ise helistavad, kuid neid on vähe.

        Kuidas inspektoriks saada, seda ma öelda ei oska.
        Seega jalkaliit helistab ispektoritele, mitte Flora? Kui nii, siis kas teistele klubidele ka seda infot jägataks, et reaalajas tulemusi pakkuda või ainult Flora koduka jaoks ekslusiivselt?
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
          Kus kohast EJL neid inspektoreid leiab v kuidas inspektoriks saadakse, urmar valgustad väheke?
          sul pole mõtet üritada, ei vea välja

          Kommentaar


            miks sa küll tagasi tulid?

            Kommentaar


              Seega Urmar ja 17 on tegevad samal ajal nii Floras, kui jalkaliidus? lükake ümber, kui eksin!
              Ja kas seda reaalaja infot ollakse nõus ka teiste klubidega jägama?
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                sul pole mõtet üritada, ei vea välja
                Vabandust urmar, aga mind tõesti huvitab kuidas saadakse inspektoriks või kust kohast EJL leiab omale need inspektorid, see oli tõsine küsimus, või ma pean EJL-i meili saatma ja küsima?

                Kommentaar


                  Vaatasin livescorist, et ainus välismaa tippliiga mäng, mis praegu käib, on Austria bundesliiga oma. Kui nüüd vaadata Austria vutiliidu kodukat, siis ei oska ma sealt küll leida viidet reaalaja ülekandele. Äkki annate lingi?

                  Otsima peaks hakkama sealt: http://www.oefb.at/show_page.php?pid=284

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                    Seega Urmar ja 17 on tegevad samal ajal nii Floras, kui jalkaliidus? lükake ümber, kui eksin!
                    Ja kas seda reaalaja infot ollakse nõus ka teiste klubidega jägama?
                    Sa võid seda ju flora lehelt vaadata, mida seal veel jagada on? Või jägada, mida see üldsegi tähendama peaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaamu
                      erinevalt Meistriliigast on Austria Bundesligal oma koduleht

                      http://bundesliga.at.weltfussball.at/?spiel_id=465434
                      Selge, nagu ma nüüd aru saan, et Liidu kodukatel ikkagi ei tehta, kuigi kõik siiamaani seda justkui väitnud on? Valetavad siis kogu aeg?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Sa võid seda ju flora lehelt vaadata, mida seal veel jagada on? Või jägada, mida see üldsegi tähendama peaks?
                        Küsimus on ju lihtne, kas näiteks Kalju esindaja saaks ka soovi korral inspektorite käest infot? Vasta palun. See on ju loomulik, et Kalju fänn vaataks hea meelega mänguseise oma klubi kodukalt.
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Selge, nagu ma nüüd aru saan, et Liidu kodukatel ikkagi ei tehta, kuigi kõik siiamaani seda justkui väitnud on? Valetavad siis kogu aeg?
                          Džiisas kraist, peavad vist inimestel ikka närvid olema, kes sinuga koos töötavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas norsk Vaata postitust
                            Küsimus on ju lihtne, kas näiteks Kalju esindaja saaks ka soovi korral inspektorite käest infot? Vasta palun. See on ju loomulik, et Kalju fänn vaataks hea meelega mänguseise oma klubi kodukalt.
                            Ma arvan, et ajate siin lihtsalt kiusujuttu. Inspektor ei ole võimeline kõikidele soovijatele infot jagama, ta peab ka mängu jälgima. Aga, kui Kalju teeks oma mängudelt ülekandeid, siis heameelega kasutaks sealt leitavat infot.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ma arvan, et ajate siin lihtsalt kiusujuttu. Inspektor ei ole võimeline kõikidele soovijatele infot jagama, ta peab ka mängu jälgima. Aga, kui Kalju teeks oma mängudelt ülekandeid, siis heameelega kasutaks sealt leitavat infot.
                              Mis puhul Flora siis nii priviligeeritud on, et inspektor sinna on nõus jagama?

                              Kommentaar


                                vaata urmar, kiusujutt on see, kui sa siin väidad sellist- "Selge, nagu ma nüüd aru saan, et Liidu kodukatel ikkagi ei tehta, kuigi kõik siiamaani seda justkui väitnud on? Valetavad siis kogu aeg? "- kuigi ise tegelt teades, et jalgpalliliit majandab meistriliigat.

                                pealegi Austria Bundesligast saab livescore.com ka hea tahtmise korral ise liveskoori teada, ilma et peaks vastavaid distantse tülitama, sest mängudest tehakse seal teleülekandeid.

                                kuigi sellele küsimusele tahaks küll vastust saada- miks need tulemused on Flora lehel üleval ja miks mitte näiteks hetkeseisu arvestades EJL-i lehel? tundub nagu mingi skandaalne põhjus olevat
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X