320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    me olime põhimõtteliselt seni vait kuni värav löödi...väga mannetu mäng oli..läbi suure sita tuli võit ära aga muidu väga kehv...Poleks Slavat oleks me juba ammu 9.kohal...
    Tuleviku vastu tuleb väga raske mäng aga tuleb sealt kolm punkti kätte saada.
    hakkavad ka mõtted minema üleminekumängudele?

    Kommentaar


      Algselt postitas almar Vaata postitust
      hakkavad ka mõtted minema üleminekumängudele?
      päris nii hull asi ka pole veeel...
      FC Flora

      Kommentaar


        nu jh napp võit ja punktid olemas
        medal ja esikoht kaugel. flora ei pea vististi kunagi üleminekumänge pidama

        Kommentaar


          Keegi homme Viljandisse ka läheb? Ise plaanin 2päevaks mulklandi minna ja siis loomulikult mängul ära käia
          sigpic

          Kommentaar


            Alo, kui väravat ei tule siiiisssssss tead küll missss
            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

            Kommentaar


              Ei julge minna. Sellise mänguga nagu praegu mängitakse, võib öelda, et 1:0 kaotuse puhul võime õnnelikud olla. Kui neil ei ole motivatsiooni mängida pole ka mul motivatsiooni kohale minna. Oleks siis vähemalt näha, et nad võitlevad.....aga ei, peale sörkimise nad muud ei teegi. Rüütli ka, kurat, terve mängu ainult seisab käed taskus rahulikult selle asemel, et karjuda ja juhendada.

              EDIT: Kui Slava mängib siis on lootust miskile viigile või isegi võidule ala "meie lööme rohkem väravaid kui teie" (Seda muidugi eeldusel kui Siksi ja muud paremad mängivad mitte ei istu pingil nagu viimases mängus alguses oli).

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Ei julge minna. Sellise mänguga nagu praegu mängitakse, võib öelda, et 1:0 kaotuse puhul võime õnnelikud olla. Kui neil ei ole motivatsiooni mängida pole ka mul motivatsiooni kohale minna. Oleks siis vähemalt näha, et nad võitlevad.....aga ei, peale sörkimise nad muud ei teegi. Rüütli ka, kurat, terve mängu ainult seisab käed taskus rahulikult selle asemel, et karjuda ja juhendada.

                EDIT: Kui Slava mängib siis on lootust miskile viigile või isegi võidule ala "meie lööme rohkem väravaid kui teie" (Seda muidugi eeldusel kui Siksi ja muud paremad mängivad mitte ei istu pingil nagu viimases mängus alguses oli).
                Selge .. jutt arusaadav kuna mul sinna kanti niikuinii minek siis käin enne sauna minemist mängu ka vaatamas...siis pärast hea vihaselt vihal seljal tantsu lasta lüüa...krdi eesti keel
                sigpic

                Kommentaar


                  klubil läheb sitasti, fännid ei käi mängudel või on praktilselt terve mängu tasa. Klubil läheb ikka veel sitasti - nagu sa ise ütlesid pole motivatsiooni mängida. I wonder why.

                  Flora ja loogika...

                  Kommentaar


                    Ma ei saa aru, mis selles loogikas valet on? Jalgpallifänlus on samasugune fänlus nagu iga teine. Sa ei lähe nädalast-nädalasse vaatama oma lemmikbändi, kui sa näed, et laval olevatel tüüpidel on täiesti pohhuj ja lasevad oma muusikat fonolt. Samamoodi sa ei lähe teatrisse korduvalt vaatama haltuurakorras kokkuklopsitud jampsi. Sama asi on jalgpallifännidega- miks peab jalgpallifänn kohal käima ja kaasa elama, kui platsil olevad mehed ei mängi. Asi pole mitte halbades tulemustes, vaid selles, et mängumehed ei võitle. Võideldaks igas mängus nii, et ninast veri väljas, siis oleks ka fännid kohal ja mingeid boikotte poleks. Vähemalt mulle on kõrvaltvaatajana jäänud selline mulje.

                    Kommentaar


                      Dollar kuubis, kas oled täiesti loogilise mõtlemise peast minema joonud?

                      "fännid ei käi mängudel või on praktilselt terve mängu tasa" - Kui sa mõtlesid selle lause all, et kõik või enamus mänge (kirjutasid mitmuses) siis ma ütleksin, et ära türa mölise kui ei tea (käi Flora mängudel ja siis hakka ütlema alles). Kui ei mõelnud nii siis ära eelmist lauset sinu kohta käivaks võta.

                      Praegu pole keegi jätnud mängul käimata tulemuste tõttu. Viljandi nüüd tuleb kuna nii kaugele ei viitsi minna eelmises postituses toodud põhjuste tttu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Praegu pole keegi jätnud mängul käimata tulemuste tõttu. Viljandi nüüd tuleb kuna nii kaugele ei viitsi minna eelmises postituses toodud põhjuste tttu.
                        Viljandi on kaugel? Viljandile on vaid lähem mängukoht Paide. Ja muidugi Tallinna erinevad nurgad. Kõik ülejäänud: Tartu, Kuressaare, Narva ja Sillamäe on veelgi kaugemal. Mängu kaugsus ei tohiks küll mingi faktor olla, et mängule mitte minna! Ma olen kõikidel Tuleviku selle hooaja võõrsilmängudel käinud, vaid üks kodumäng jäi välismaal viibimise tõttu vahele.
                        Masendav... Loll on muidugi see, kes vabandust ei leia.
                        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                        Kommentaar


                          Toonetikas, loe ikka minu lause uuesti läbi mida sa tsiteerisid (väike vihje: tsiteeringust teise lause teine pool)

                          Sulle aga jõudu ja jaksu edaspidigi samamoodi mängudel käimisel. Sinusuguseid võiks rohkem olla Eestis kes igal pool kaasas käivad.

                          Kommentaar


                            @ Ballack

                            sinu põhjused on tulemuses ning Viljandi kauguses, nagu ma välja lugesin sellest, mida ka tsiteerisin.
                            esiteks tulemus. mitte keegi veel ei tea, millise tulemusega homne mäng lõpeb ning meeskonna eelmised tulemused ei tohiks tõelisele fännile lugeda. meenutuseks eelmise suve Tuleviku kurb (kui nüüd ei eksi) kümnemänguline kaotusteseeria, mille järel viik S.Kaleviga oli nagu võit, kuna saime tabelisse punkti juurde ning viimases voorus kogusime hoopis 9 mänguga 5 võitu. fänn ei tea staadionile minnes, millise tulemusega see lõpeb ning selle pärast ongi nii tore igale mängule minna kui meeskonnal läheb halvasti, siis peakski fännid meeskonda innustama mitte nö karistama. muidugi ei saa lõpmantuseni optimistlik olla ning Floral on oma ajalugu mis nagu nõuaks pidevalt võite. heaga võib ära harjuda. Tuleviku fännid ei saa seda endale lubada, kuid Flora omad nagu võiks... või mis?

                            ja Viljandi kauguse teema absurdsuse selgitasin oma eelmises postituses.
                            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                            Kommentaar


                              Kuule toonetikas, ära nüüd hüppa. See, et sa lugesid ette, kui hästi Viljandil läheb ja kui tubli sa oled, et igal mängul käid on küll tore - ennast kiitmast ma ei väsi. Ja nagu ma aru olen saanud siis ütlete te endite kohta pigem toetaja, mitte fänn.. hääle tegemise asemel teete nägusi. Võta nüüd nata tuure maha ja kui tütarklubi toetajana proovi ennast panna meie positsiooni. Ikka ei kisu küll Viljandisse minema, eriti, kui kaotus peaks tuleme. Ega see ei tähenda, et Flora meile vähem tähendaks. Pealegi proovime me endi poolt järgmine neljap Florale anda fännamise asemel veidi teisipidi toetust ja jaksu.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                Tallinn - Viljandi
                                160 km
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X