320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik see oli ju ettearvatav.
    Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


    Urmar, kas sa oled JL-du või Flora palgal?

    Kommentaar


      Miks Flora fännidel olid need Ameerika Riikide Konföderatsiooni lipud? Mingi mõte nende taga?
      LFC

      Kommentaar


        Algselt postitas Aadu&co
        Aga mis sa ise sisimas arvad....?
        Tõesti ei oska arvata, see pärast küsingi.
        LFC

        Kommentaar


          Algselt postitas Mädavagla Vaata postitust
          Kas ta tegi sinuarvates esimest korda hea mängu või sa vaatasid esimest korda flora mängu? Olen kohapeal mänge vaadanud sel hooajal päris mitu ja kui esimesed mängud välja arvata siis I ringi teise poole mängudes, pole mul erinevalt paljudest kaitse kohta eriti halba küll öelda. Eile oli kaitse kohe eriti tasemel. Jään endiselt selle juurde, et suurim probleem on võimaluste tekitamine ning realiseerimine ees. Oleks floral keegi poolikus vähe loovam ja poleks paha kui peale zahovaiko ka keegi ees suudaks mõne palli pärast võidelda ja omaks selle saada siis oleks juba päris hea.

          Niipalju kui neid tv vahendusel näha on olnud. Mulle on tundunud, et tal jäi kuidagi otsustavust vajaka. Ära saa valesti aru-mul on hea meel kui ta hästi mängib. Olen lihtsalt vaadanud just seda kuidas ta mängib kuna sai aastaid koos mängitud ja eile tundus ikka väga kindel olevat. Pluss muidugi pikad pallid ette mis polnud lihtsalt mingid lahmimised vaid jõudsid tavaliselt ka adressaadini ning tekitasid nii mõnegi ohtliku olukorra.

          Kommentaar


            Pidu jätkub !!! Super Flora!!!
            Õnnitlused kõigile, eriti Parema Tiiva ja Viienda Sektori omadele.
            Super lahe oli vaadata nii palju fänne meie sektoris... üle 200...
            Ja mängul üle 2000 ja 2 Eesti satsi mängimas, super lihtsalt!
            Võibolla homme jõuan tööle, kui mitte siis tähistame Kunni aias edasi
            FLOOORAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Aadu&co
              See saab olema keeruline. Kunn ju põhimõtteliselt viskas välja....
              põmmmmmm, vahepeal peab ju kodus oma flora pükse vahetamas käima.
              ja kuhu jäi su viin

              Kommentaar


                Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                Miks Flora fännidel olid need Ameerika Riikide Konföderatsiooni lipud? Mingi mõte nende taga?
                no ma ei tea, isegi wikis on ju kirjas, et see on kantrimuusika ja Montreali ehitustööliste sümbol.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  no ma ei tea, isegi wikis on ju kirjas, et see on kantrimuusika ja Montreali ehitustööliste sümbol.
                  see on lynyrd skynyrd ainult
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                    Kõik see oli ju ettearvatav.
                    Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


                    Urmar, kas sa oled JL-du või Flora palgal?
                    sul ju on ka võimalus või teie pressi poistel esitada oma versioon mängust.

                    Kommentaar


                      vaatsin etvspordist klippi karikafinaalis. krt, see aksalu on ikke jube suurte silmadega vana

                      Kommentaar


                        Punamütsike: "Vanaema, miks sul nii suured silmad on?"
                        Vanaema: "Oiiii kurrrrrjaaaaa, Ma sõin blääääää su kommid äraaaaaa naaaahui trktrktktkttrrrrkk!"
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                        Kommentaar


                          Teeb heameelt, et klubi poolehoidjatele korda läheb ja loomulikult on oluliselt lihtsam kirjutada kommentaari fännide avaldusele peale võidetud karikafinaali – tänud kõigile vägeva toetuse eest Kadriorus teisipäeva õhtul.

                          Kommentaar


                            Alates tänasest töötab endine FC Flora jalgpalliklubi juht Siim Juks Eesti Jalgpalli Liidu kommertsosakonnas. Tema asemel on tegevjuhi ametisse astunud Ljubov Lobõševa.
                            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                            Kommentaar


                              Õnnitlen Juksi. Loodetavsti on uus tegevjuht sama sõbralik ning koostöö aldis nagu oli seda Juks. EI teagi, kas peaks ise ühendust võtma või otsib tema meiega kontakti.
                              Aga palju edu edaspidiseks mõlemale mehel!
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                                Õnnitlen Juksi. Loodetavsti on uus tegevjuht sama sõbralik ning koostöö aldis nagu oli seda Juks. EI teagi, kas peaks ise ühendust võtma või otsib tema meiega kontakti.
                                Aga palju edu edaspidiseks mõlemale mehel!
                                Vist mõtlesid ikka natuke teistmoodi?
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X