320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Naine või ?
    oi, mis nüüd küll saab!? laev põhjas, mis?

    või mitut meessoost Ljubovi sa tunned?
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      oi, mis nüüd küll saab!? laev põhjas, mis?
      Ei, naised vutis on positiivne nähtus.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas billy t Vaata postitust
        oi, mis nüüd küll saab!? laev põhjas, mis?

        või mitut meessoost Ljubovi sa tunned?
        Feminist kuskilt nurgast väljahüpanud?
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Algselt postitas Aadu&co
          Oi sedasi küll sõpru ei võideta.

          Pole siin midagi halvustavat,lihtne küsimus kas meil on siia Feminist sattunud
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Aadu&Co
            Mulle meelnub kunagi üks vestlus kus sa tahtsid tulla ja parema tiivaga juttu ajama,ning leppisime kokku,et tuled järgmine Flora vs Kalju mäng.Aga karikafinaalis mina sind küll kusagil ei näinud kus olid?
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Selle info järgi peaks Floras mängima üks inglane.http://www.soccerway.com/teams/eston...c-flora/squad/
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Selle info järgi Tamm 27 aastane ka ju.

                Kommentaar


                  Välismaal mängiv florakas tagasi, ehk siis arvatavasti Sidorenkov Florasse tagasi. Ja Aivar rääkis, et Post jääb Hollandisse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Välismaal mängiv florakas tagasi, ehk siis arvatavasti Sidorenkov Florasse tagasi. Ja Aivar rääkis, et Post jääb Hollandisse.
                    Sido naasmine väga superuudis aga kahju, et Post ei naase, kuid edu talle seal ja loodetavasti saab rohkem mänguaega.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      pigem äkki see ei ole Sido...
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        pigem äkki see ei ole Sido...
                        ma pakun, et pigem ikka on Sido...ta ei saa Taanis mängidagi ja neil väga mõtetu hoida välismaalasest mängijat pingil.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          no neid florakaid välismaal ju piisavalt.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            no neid florakaid välismaal ju piisavalt.
                            on, aga eks näis.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Bärengrub ma pakun
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                Kristen Viikmäe!!!!!!!!!!!!!!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X