320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    no vaevalt selle peale midagi tehakse - Sarapile on see teema ju väga tuttav - mängu ajal telefonitsi otseühendus mängijate pingiga ning siis vaheajaks kuhugi mujale nõu pidama:P Ei ole kuulnud, et temaga midagi selle präast ette oleks võetud.
    Sarapi mängukeeldu on pikendatud, millegi sarnase eest btw .

    Selle hooaja algul. Aga Nõmmekate puhul võib olla tegu kõvasti tõsisema juhtumisega - st. peatreener riietusruumis vaheajal.

    Kommentaar


      Imege kotte oma Brondbyga!
      FC Flora

      Kommentaar


        Ei midagi head. Vastikult ,tugev taani klubi,kellega me mõned aastad tagasi kohtusime ja võõrsil vist isegi 2-2 viigi saime aga kodus tuli 6-1 tappa saada.
        Erilisi lootusi ei heieta , olen pigem päris pessimistlik .
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Ei midagi head. Vastikult ,tugev taani klubi,kellega me mõned aastad tagasi kohtusime ja võõrsil vist isegi 2-2 viigi saime aga kodus tuli 6-1 tappa saada.
          Erilisi lootusi ei heieta , olen pigem päris pessimistlik .
          Kodus tegime 0:0 ja võõrsil saime 4:0 tappa.
          Esbjerg oli see klubi, keda võõrsil 2:1 võitsime ja kodus 0:6 pähe saime.
          FC Flora

          Kommentaar


            Estonian Air 3451.-eeku

            Tallinna FC Flora tegi neljapäeval A. Le Coq Arenal UEFA karikasarja teise eelringi kohtumises väravateta viigi Taani meistrisarja tippklubiga Brondby IF.

            Kodumeeskond ei lasknud nimekal vastasel omale pähe istuda ning suutis tänu kindlale ja distsiplineeritud kaitsetööle tekitada ohtlike vasturünnakuvõimalusi, mis ei viinud küll tabamuseni, ent saatsid pingile Brondby väravavahi.

            „0:0 oli säärast mängupilti vaadates õiglane tulemus,” lausus Flora juhendaja Pasi Rautiainen. „Kõike arvestades tuleb mul mängijaid õnnitleda ning kiita suurepärase võitluse eest.”

            Aasta siis oli 2006

            Kommentaar


              lisaks Florale tuleb juulis tugevdada ka Flora II, muidu lõpetab see tabeli viimasena ja alustab järgmist hooaega "rõõmsalt" II liigast ....
              sel aastal on tavalisest tugevam olnud Tulevik, aga Warriori unistus ML-i pääseda sel aastal vist ikka ei realiseeru ...

              Kommentaar


                hmm staadion on tuttav...fännid on neil vahvad tuleks vist plaani võtta...
                sigpic

                Kommentaar


                  Sa kurat, Hiiumaal käib ka rohkem rahvast mängul, kui Tallinnas...
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    ega Hiiumaal ei juhtu seda tihti, et meistriliiga klubi seal käib. ma usun, et sellepärast ka palju inimesi.
                    FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                      ega Hiiumaal ei juhtu seda tihti, et meistriliiga klubi seal käib. ma usun, et sellepärast ka palju inimesi.
                      Samas võib vist julgelt ka väita, et III liiga mängudel on rohkem rahvast, kui näiteks Narva Transi kodumängudel.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Samas võib vist julgelt ka väita, et III liiga mängudel on rohkem rahvast, kui näiteks Narva Transi kodumängudel.
                        Isegi IV liigas rohkem pealtvaatajaid vast.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauno Vaata postitust
                          hmm staadion on tuttav...fännid on neil vahvad tuleks vist plaani võtta...
                          aga nii odavaid pileteid enam ei leia mida sa pakkusid 3 aastat tagasi

                          Pille siin pakub praegu 1890.-

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sen Vaata postitust
                            aga nii odavaid pileteid enam ei leia mida sa pakkusid 3 aastat tagasi

                            Pille siin pakub praegu 1890.-
                            ei saa jah,ma ise saan veel neid kasutada kuid kahjuks kellegile teisele ei saa
                            ma esialgu igatahes võtan plaani 16-17juul CPH külastuse..eks näis kas jõuab ära käia
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                              Affil on õigus. üks treener ei saa ju ometigi nii passiivne olla. vastik vaadata kohe. jääb selline mulje, et tal on asjast vägagi ükskõik. Kalju treenerit on nt platsi äärest ära saadetud. ei tea, kas Rüütlit ka kunagi eemaldatud on??
                              Tundub, et sa ei tea siis sittagi. Tarmol on emotsioonid täitsa olemas. Eelmisel hooa, kui ta Soccernetis mängis, siis vahets ta ikka näitas oma emotsioone. Krõbedad sõnad pole ka tema jaoks võõrad. Ta kasutab neid, siis kui on vaja ja kui üleliigseid kõrvu kuulmss pole.

                              Treener ei pea olema nagu oli Pasi, et iga asja peale tagus jalaga esimest ette juhtuvat eset, ise karjudes- VOI VITTU!!!

                              Edit: Treeneri vallandamine pole mingi lahendus, sest materjali pole lihtsalt kellega meistriks tulla. Isegi kui midagi on tulemas, siis müüakse see kohe kiiresti Hollandisse või Norra.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Samas kui sinu juhendatav meeskond on 3:0 taga ning sa istud rahulikult treeneripingil ning ei tee ühtegi karma sõna, siis ei saagi meeskond ennast kokku võtta. Või ehk teeb tema siis ainult vaheajal häält.

                                Ja samas seda ma küll ei ütleks, et Floral pole materjali tiitlit võita. Väravas on siinse meistriliiga parim väravavaht, ründes kah ehk siinse meistriliiga parim ründaja, keskväljal kolmik Vunk, Kasimir, Anniste. Lisaks veel kiired ja noored ääremängijad. Peaks nagu materjali minu arvates küll olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X