320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Üks keskkaitsja loodetavasti tuleb ka. Kuid mina ei suinaks ainult kaitseliini. Kui ollakse ebakindlad siis ollakse iga situatsioonis. Selgelt on nõrgim liin praeguse seisu juures keskpoolik. Sealt ei tule mitte ühtegi loogilist ideed. Jõuga võid sa Kaljusi, Kuresi ja Paidesi kottida, kuid tipp kolme sa niimoodi ei ületa.
    Poolkaitse probleemi lahendasin juba ühes eelnevas postituses. Kolme keskpoolkaitsjaga on Flora väga kõva. Kolm poolikut tingib küll ühe tipuründajaga mängimise kuid Zahho suudab seal üksi ees võidelda küll ning küll suudab ka Dupikov.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      Poolkaitse probleemi lahendasin juba ühes eelnevas postituses. Kolme keskpoolkaitsjaga on Flora väga kõva. Kolm poolikut tingib küll ühe tipuründajaga mängimise kuid Zahho suudab seal üksi ees võidelda küll ning küll suudab ka Dupikov.
      No sellest paarikümnest minutist on ennatlik järeldusi teha. On neid helgeid hetki ka enne sellel hooajal olnd, kuid suures plaanis on ikka üks kiretu valesöötude kamraadide kari seal keskel.Flora suurim mure on praegu kindlasti tahtmine ja tehnika.

      Kommentaar


        PraS-poiss, kui sa pead alati mitme mehe vahelt söödu andma ja oma mehed lihtsalt ei liigu ning ei paku sööduvõimalusi siis ikka võtab tahtmise ära küll, olgu sul kasvõi Kristiina tehnika. Tehnika poolelt ei saa ju loota, et Vungil on nii hea võime sööta täpselt nii hästi ja tugevasti, et Dupikov jõuaks pidevalt 1-1 olukordadesse?! Või ma eksin, et kui sa pead leidma selle Dupikovi sealt kahe kaitsja vahelt hamburgeris olevalt? Siin lasebki Rüütli mööda, et mängi või viie ründajaga, aga see pall lihtsalt takerdub enne mingisse Malovi ja siis peab jälle vutt-vutt tagasi jooksma ja lootma et Andrejev pudistab kõik võimalused parklasse. No jole lahendus. Tahtmise koha pealt veel see, et kas tõesti on alust arvata, et Flora poisid on oma seisudega alati rahul ja ei proovigi enamat? Sisu näidati lõpus küll ja nüüd ongi aeg Rüütlil üks peegel otsida, vaadata mis sealt vastu paistab, siis heita pilk korra platsile ja asju natukene muutma hakata. Ja isegi pole mõttet loota mingeid tugevdusi, meeskonnal on väga kõrge potensiaal mida peatreener platsi äärest väga realiseerida ei suuda. Kas siis suutmatusest õigeid otsuseid teha, milles ma kahtlen, või siis analüüsida mängu kulgu, milles ma olen üsna veendunud.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
          PraS-poiss, kui sa pead alati mitme mehe vahelt söödu andma ja oma mehed lihtsalt ei liigu ning ei paku sööduvõimalusi siis ikka võtab tahtmise ära küll, olgu sul kasvõi Kristiina tehnika. Tehnika poolelt ei saa ju loota, et Vungil on nii hea võime sööta täpselt nii hästi ja tugevasti, et Dupikov jõuaks pidevalt 1-1 olukordadesse?! Või ma eksin, et kui sa pead leidma selle Dupikovi sealt kahe kaitsja vahelt hamburgeris olevalt? Siin lasebki Rüütli mööda, et mängi või viie ründajaga, aga see pall lihtsalt takerdub enne mingisse Malovi ja siis peab jälle vutt-vutt tagasi jooksma ja lootma et Andrejev pudistab kõik võimalused parklasse. No jole lahendus. Tahtmise koha pealt veel see, et kas tõesti on alust arvata, et Flora poisid on oma seisudega alati rahul ja ei proovigi enamat? Sisu näidati lõpus küll ja nüüd ongi aeg Rüütlil üks peegel otsida, vaadata mis sealt vastu paistab, siis heita pilk korra platsile ja asju natukene muutma hakata. Ja isegi pole mõttet loota mingeid tugevdusi, meeskonnal on väga kõrge potensiaal mida peatreener platsi äärest väga realiseerida ei suuda. Kas siis suutmatusest õigeid otsuseid teha, milles ma kahtlen, või siis analüüsida mängu kulgu, milles ma olen üsna veendunud.
          Asjaolude tõttu vaatasin eilset mängu kodus teleka ees ja nägin väga väga palju mistahes keskpoolikut pakkumas vägagi hästi pakkumas end paarilistele, kuid lihtsalt Pasi ajast on jäänud filosoofia,et ohutum on pall täiega ette lükata kui keskel vurr lükata. Imelik, et kui mõnel korral FLora tegi pressingut siis Levadia suutis küll pressi alt ühepuute söötudega kenasti välja tulla. Kuid nad on venelased ka ju.

          Tehnika ja driblamine on kaks eri asja. Kui ikka mängija pall omaks ei saa siis ei saa ka ei söötu ega muid erilisi vigureid teha.

          Võta kasvõi terve hooaja "õnnetu" Konsa. Vend ei tee abs ühtegi normaalset ja täpset söötu oma keskpoolikus olevatele paarilistele. Floral pole ühtegi normaalset ideed keskel. Kaks nii limiteeritud mõtlemisega mängijat on keskel ja kui keskel pole meest kes suudaks ideid toota siis ei suuda ka Rüütli jalgratast leiutada. Levadia ajal olid tal igas liinis väga meisterlikud mängijad ja seetõttu ka Levadia nii kiirelt tippu naases, kuid praeguse floraga on tal palju raskemad ül-d ees.

          Üldiselt enamus satsidel on hetkel paremad äärepoolikud kui Floral. Võta kasvõi Anier, kes ei oska sel posit mängida ja seetõttu on ta isegi halvem kui IV keskmine pallur.

          Teine asi mis silma on jäänud viimasel ajal on - mängija hoiab palli liialt enda käes. Sööt liigub aeglaselt ja seetõttu ka kaitsval satsil on palju lihtsam kaitsta. Ebastandartseid lahendusi ei ole Floral üldse ja seetõttu ka pole vastasel eriti keeruline kaitses mängida.

          Mind hämmastab aga see,et mängijad nagu üldse vihaseks ei lähe. Nagu poleks vendadel emotsioone vms.

          Kommentaar


            Mind hämmastab aga see,et mängijad nagu üldse vihaseks ei lähe. Nagu poleks vendadel emotsioone vms.[/QUOTE


            Praegusel treeneril puuduvad igasugused emotsioonid. Mina näen ainult üht lahendust.
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar


              Affil on õigus. üks treener ei saa ju ometigi nii passiivne olla. vastik vaadata kohe. jääb selline mulje, et tal on asjast vägagi ükskõik. Kalju treenerit on nt platsi äärest ära saadetud. ei tea, kas Rüütlit ka kunagi eemaldatud on??
              FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

              Kommentaar


                Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                Affil on õigus. üks treener ei saa ju ometigi nii passiivne olla. vastik vaadata kohe. jääb selline mulje, et tal on asjast vägagi ükskõik. Kalju treenerit on nt platsi äärest ära saadetud. ei tea, kas Rüütlit ka kunagi eemaldatud on??
                Kas Getulio on sellepärast hea treener, et teda väljaku äärest ära saadetud on?

                Üldjuhul peetakse teda Meistriliiga üheks kõige nõrgemaks juhendajaks..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                  Affil on õigus. üks treener ei saa ju ometigi nii passiivne olla. vastik vaadata kohe. jääb selline mulje, et tal on asjast vägagi ükskõik. Kalju treenerit on nt platsi äärest ära saadetud. ei tea, kas Rüütlit ka kunagi eemaldatud on??
                  treener peab analüüsiv olema mitte emots.

                  Kommentaar


                    aga sellest on vähe kasu, kui ta mängu ajal vaikselt omaette istudes midagi analüüsib. ja ma pole väitnud, et Getulio on hea treener. jutt käis siiski emotsioonidest. mängu ajal ei ütle Rüütli oma poistele mitte ühtegi sõna. nt seesama levadiaga mäng. poisid tootsid ikka täielikku jama väljakul, Rüütli vahtis vaikides pealt. minu arvates see ei ole normaalne. ja te ei peagi kõik minuga nõustuma, avaldan lihtsalt enda arvamust.
                    FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                      aga sellest on vähe kasu, kui ta mängu ajal vaikselt omaette istudes midagi analüüsib. ja ma pole väitnud, et Getulio on hea treener. jutt käis siiski emotsioonidest. mängu ajal ei ütle Rüütli oma poistele mitte ühtegi sõna. nt seesama levadiaga mäng. poisid tootsid ikka täielikku jama väljakul, Rüütli vahtis vaikides pealt. minu arvates see ei ole normaalne.
                      Toome siia näite Ida-Euroopa ühest tugevamast treenerist, lahkunud Valeri Lobanovskist. Absoluutselt emotsioonitu, kelle näos ei liikunud kogu mängu jooksul mitte ainuski lihas. Lihtsalt vaatas kivinenud näoga. See ei tähendanud, et ta halb treener oli, vastupidi.

                      Mina ei leia, et platsi ääres hüppamine ja karjumine ühest treenerist hea teeneri teeb. Selle jaoks on hoopis teised parameetrid.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Kas Getulio on sellepärast hea treener, et teda väljaku äärest ära saadetud on?

                        Üldjuhul peetakse teda Meistriliiga üheks kõige nõrgemaks juhendajaks..
                        mitu korda seda hüpiknukku on ära saadetud. fakte palun?

                        Kommentaar


                          Hetkel esimene ja viimane kord oli Viljandis, teisipäeval 2:0 võidumängus Tuleviku vastu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Hetkel esimene ja viimane kord oli Viljandis, teisipäeval 2:0 võidumängus Tuleviku vastu.
                            ja ilmselt saab veel, kuna mingi kõlakas jõudis minu kõrvu, et vaheajal oli ta viimases mängus Kalevi vastu siiski meeskonda juhendanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              ja ilmselt saab veel, kuna mingi kõlakas jõudis minu kõrvu, et vaheajal oli ta viimases mängus Kalevi vastu siiski meeskonda juhendanud.
                              no vaevalt selle peale midagi tehakse - Sarapile on see teema ju väga tuttav - mängu ajal telefonitsi otseühendus mängijate pingiga ning siis vaheajaks kuhugi mujale nõu pidama:P Ei ole kuulnud, et temaga midagi selle präast ette oleks võetud.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Toome siia näite Ida-Euroopa ühest tugevamast treenerist, lahkunud Valeri Lobanovskist. Absoluutselt emotsioonitu, kelle näos ei liikunud kogu mängu jooksul mitte ainuski lihas. Lihtsalt vaatas kivinenud näoga. See ei tähendanud, et ta halb treener oli, vastupidi.

                                Mina ei leia, et platsi ääres hüppamine ja karjumine ühest treenerist hea teeneri teeb. Selle jaoks on hoopis teised parameetrid.
                                aga mulle tundub, et need ''teised parameetrid'' ei tööta Rüütli puhul.
                                FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X