320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma arvan, et teile mitte ei lubatud kala agggaaaaaaaaa teist lubati kalad teha

    peace :P
    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

    Kommentaar


      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
      1) Kus nüüd võttis sõna

      2) Gruznov tegi õigesti

      3) selle kostüümi kohta ei tea midagi - lihtne ja loogiline issanda loomaaed on suur ja lai ..

      4) Üks hea mäng floralt ja tähtust täis ... kah õige
      1) Ei võinud sõna võtta?

      2) Selle eest võiks mängukeeldu panna talle nagu välismaal tehakse...seega, kas ikka tegi õigesti? Lisaks ma lihtsalt mainisin, et ärgu Gruznov vingugu koondisesse mitte pääsemise pärast kui ta munnina käitub.

      3) Sa Sillamjäe mängudel ikka käid ka või ainult netist loed tulemusi? Floraga esimeses mängu käis ka miskise kuradi CCCP särgiga ja Russia lipuga suusamüts oli peas.

      4) Selliselt peaks Flora mängima kõik mängud arvestades koosseisu, nii, et seetõttu luban endale seda sinu tähtsust.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        1) Ei võinud sõna võtta?

        2) Selle eest võiks mängukeeldu panna talle nagu välismaal tehakse...seega, kas ikka tegi õigesti? Lisaks ma lihtsalt mainisin, et ärgu Gruznov vingugu koondisesse mitte pääsemise pärast kui ta munnina käitub.

        3) Sa Sillamjäe mängudel ikka käid ka või ainult netist loed tulemusi? Floraga esimeses mängu käis ka miskise kuradi CCCP särgiga ja Russia lipuga suusamüts oli peas.

        4) Selliselt peaks Flora mängima kõik mängud arvestades koosseisu, nii, et seetõttu luban endale seda sinu tähtsust.

        pssss Käin ikka mängudel ja olen kursis
        Gruznov ei saanud koondisse mitte sellepärast, et vingub !!!!!
        sa käitud ise nagu meheuhkus ! (ropuma variandi võid enda ridade vahelt lugeda)
        ma ei viitsi matsidega vaielda sorrry
        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

        Kommentaar


          Mul tekkis küsimus,et miks kitty72 ei seleta meile kõigile,miks Gruznov meile fakki näitas plaksutamise peale?
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
            1) pssss Käin ikka mängudel ja olen kursis

            2) Gruznov ei saanud koondisse mitte sellepärast, et vingub !!!!!

            3) sa käitud ise nagu meheuhkus ! (ropuma variandi võid enda ridade vahelt lugeda)

            4) ma ei viitsi matsidega vaielda sorrry
            1) No mida sa siis räägid, et pole kursis teemaga? Kui käid mängudel, siis peaks nägema seda tibla iga jumala kord ju. Oot...räägid, et kostüümi kohta ei tea midagi ja siis jälle, et oled kursis...kumb variant siis nüüd jääb? Käid mängudel ja oled kursis või ei käi mängudel ja ka ei ole kursis?

            2) Ega ma ei öelnudki, et vingumise pärast ei saanud koondisesse. Ma lihtsalt mainisin, et ärgu vingugu, et koondisesse ei saa kui selline munn on (tuli meelde miskine artikkel temaga seoses kus vingus).

            3) Mis ma sulle siis ka tegin, et ma munn olen? Kas ma sõimasin sind või midagi?

            4) Oot, kummaks sa mind siis sõimad? Kas munniks või matsiks? Hämming.

            Kokkuvõte: sa oled vähe kibestunud kaotuse pärast ja nüüd üritad "ära panna" Flora fännidele ja samas üritad heade emoticonidega varjata oma kibestumist.

            Kommentaar


              Ennevanasti oli niimoodi, et Gruznov ei saanud koondisse sellepärast, et tal puudus kodakondsus. Kas nüüd on midagi muutunud või olen millestki valesti aru saanud? Mingid Gruznovi tsitaadid kuskilt tabamata jäänud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Siim Vaata postitust
                Ennevanasti oli niimoodi, et Gruznov ei saanud koondisse sellepärast, et tal puudus kodakondsus.
                Mäletan samuti sedasi.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar




                  mõttetu teema sinuga Hr. Ballack

                  ja ei ole sugugi kibestunud, sest nagu näha võis ei olnud Kalev eile just kõige säravam
                  vali ise kumba tiitlit tahad endale
                  Jep Gruzil ple kodakondsust , see nn meheau on tal kindlasti olemas (saa aru ,kuidas tahad)
                  Olen näinud seda onu nendes riietes mängudel, pidasin silmas enne - MIND EI HUVITA MIDA KEEGI KANNAB, IGA INIMESE ENDA TEHA. Aga nooo alati jääb keegi enda välimuse pärast teistele ette kui inimene tahab kannab ta mida iganes ! seega ma ei käi mängude ajal vaatamas, mis kellegil seljas on !!!
                  Gruznov on lahe, jah nii on ..
                  mida iganes ta teile eile seal ei näidanud .. cute
                  ei ürita ma siin midagi flora fännidele ära panna, suht savi. oodake oma kalamarja laupäeval irwwww
                  Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                    Mul tekkis küsimus,et miks kitty72 ei seleta meile kõigile,miks Gruznov meile fakki näitas plaksutamise peale?
                    Küsin ta käest isiklikult ja siis annan teada
                    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                      Küsin ta käest isiklikult ja siis annan teada
                      Jään huviga ootama
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        reedel näen teda , siis annan teada
                        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                          vali ise kumba tiitlit tahad endale
                          see nn meheau on tal kindlasti olemas (saa aru ,kuidas tahad)
                          Gruznov on lahe, jah nii on ..
                          mida iganes ta teile eile seal ei näidanud .. cute
                          Lahe kommeteta lits oled kui fucki näitamine plaksutamise peale cute on (ah miks lits, vaata mis sa kirjutanud oled)

                          Mõtetu teema jah kuna sa ajad mingit sellist iba mis ei lähe üldse kokku.

                          Ahjaa las Gruznov seletab ise meile seda fucki näitamist peale mängu mitte ära kirjuta sina kuhugi suvalisse foorumisse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Lahe kommeteta lits oled kui fucki näitamine plaksutamise peale cute on (ah miks lits, vaata mis sa kirjutanud oled)

                            Mõtetu teema jah kuna sa ajad mingit sellist iba mis ei lähe üldse kokku.

                            Ahjaa las Gruznov seletab ise meile seda fucki näitamist peale mängu mitte ära kirjuta sina kuhugi suvalisse foorumisse.
                            Fucki näidati selle peale, kui flora fänn karjus Kalevi kohta midagi halba ... aga eks uurige ise siis laupäeval cute
                            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                            Kommentaar


                              Kui see nii suvaline foorum on, siis miks sa üldse siis vaevad ennast selle jamaga mida siin kirjutate üksteisele ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vova Vaata postitust
                                Kui see nii suvaline foorum on, siis miks sa üldse siis vaevad ennast selle jamaga mida siin kirjutate üksteisele ?
                                sul on täiesti õigus )

                                miks nii tegijad on sellises mõttetus foorumis kahtlane ...
                                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X