320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    rahu rahu.
    ei poolda ühtegi klubi eraldi.
    lihtsalt küsisin, et kas oli 7?
    et kui nüüd teid juba 50 läheb on suurepärane tulemus.
    miks te kohe kallale kargate
    Ei olnud 7 ja mis tähtsust sellel on palju meid oli. Tee endale selgeks palju maksab sõit Taani, palju maksab lennupilet, palju maksavad seal hotellid ja muu jama. Välismängudel käimine on suuresti kinni just rahas.
    Taani ja Leedu reisimise viisid on ikka väga erinevad, just rahaliselt.
    Aga jah, tööpäeval 50 inimest on supertulemus!

    Kommentaar


      ma ei mõelnud ju seda kohe üldse halvaga.
      tean kui kallid need piletid ja sõidud on.
      tahtsin lihtsalt kinnitust saada.
      no ma ei saa aru miks te nii heiterid olete

      Kommentaar


        Rootsi kunn. Sinu jutt korvpalli teemadel on mulle sama mis annelinna busside sumbutist tulev aur. Korra haiseb ja teeb tossu aga haihtub kohe õhku.
        Jalgpalli teemadel aga oled sa eestis üks parimaid. Respektin alati.

        Olen Tartu fänn ja fännan nii Tartu korv- kui jalgpalli (võrkpalli ka aga veidi vähem). Seega Rocki ja Tammekat. Sinu jutt rocki kohta häirib ja tammeka kohta meeldib. Seega fifty-fifty :-) Seega tegelt sorry kui sind mängu tõin eelnevalt.

        Mis teemasse puutub, siis usun, et teatud grupi käitumine on paljud Flora fännid eemale peletanud. Mind tugevasti häirib selle huvigrupi hoiak ja jutt siin foorumis ja nagu ka nemad on ausad ja otsekohese ütlemisega, siis nii teen ka mina. Minu eesmärk on panna need sõimajad fakti ette, et mitte kõik ei nõustu nende must-valge maailmaga.

        Lisaks muidugi on mulle Flora ka eluaeg tõepoolest ebasümpaatne olnud (Rootsi Kunn, kas sa seda ei teadnud või?). Tegelt mitte Flora vaid hoopis Pohlak. Aga see küll ei ole praegune teema. Seega on täislaks, ebasümpaatne meeskond koos ebasümpaatsete fännidega. Usun, et see on tegelikult väike puberteediiga. Küll ka Flora fännid uuesti, ja veel rohkem kui varem, staadionile tulevad.

        Endal laituseks pean ütlema, et halvustada ja kritiseerida on lihtne, midagi ära teha samas palju keerulisem. Seega olen vahel tõesti sellega liiale läinud.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Pm jutu järgi oleme me agressiivsed põmmpead ja kõik mis sulle räägitakse on puhas kuld?Ning kas tõesti peaksid osad Flora fännid siis tulema sinna Hallimassi kus elad sina,et sinusugused inimesed neid viltu ei vaataks ja ei arvaks nii palju ja ei kuuleks nii palju,rõhutan sõna Arvaks ja ei Kuuleks nii palju?
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
            ..rõhutan sõna Arvaks ja ei Kuuleks nii palju?
            Just - kes teab, see teab!
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
              Rootsi kunn. Sinu jutt korvpalli teemadel on mulle sama mis annelinna busside sumbutist tulev aur. Korra haiseb ja teeb tossu aga haihtub kohe õhku.
              Jalgpalli teemadel aga oled sa eestis üks parimaid. Respektin alati.

              Olen Tartu fänn ja fännan nii Tartu korv- kui jalgpalli (võrkpalli ka aga veidi vähem). Seega Rocki ja Tammekat. Sinu jutt rocki kohta häirib ja tammeka kohta meeldib. Seega fifty-fifty :-) Seega tegelt sorry kui sind mängu tõin eelnevalt.

              Mis teemasse puutub, siis usun, et teatud grupi käitumine on paljud Flora fännid eemale peletanud. Mind tugevasti häirib selle huvigrupi hoiak ja jutt siin foorumis ja nagu ka nemad on ausad ja otsekohese ütlemisega, siis nii teen ka mina. Minu eesmärk on panna need sõimajad fakti ette, et mitte kõik ei nõustu nende must-valge maailmaga.


              Lisaks muidugi on mulle Flora ka eluaeg tõepoolest ebasümpaatne olnud (Rootsi Kunn, kas sa seda ei teadnud või?). Tegelt mitte Flora vaid hoopis Pohlak. Aga see küll ei ole praegune teema. Seega on täislaks, ebasümpaatne meeskond koos ebasümpaatsete fännidega. Usun, et see on tegelikult väike puberteediiga. Küll ka Flora fännid uuesti, ja veel rohkem kui varem, staadionile tulevad.

              Endal laituseks pean ütlema, et halvustada ja kritiseerida on lihtne, midagi ära teha samas palju keerulisem. Seega olen vahel tõesti sellega liiale läinud.
              Selgelt ja ausalt välja öeldud , ma austan selliste inimeste arvamust palju rohkem ,kui neid ,kes räägivad üht aga teevad teist.
              Aga järgmine kord ,kui tahad oma pasunat puhuda siis ära tee seda siin teemas,muidu läheb jälle kakluseks. Tee seda parem ülikooli spordihoones ,mõnel riigiettevõtte ,mille nimi on Rock , mängul
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                Mis teemasse puutub, siis usun, et teatud grupi käitumine on paljud Flora fännid eemale peletanud.

                Mind tugevasti häirib selle huvigrupi hoiak ja jutt siin foorumis

                Minu eesmärk on panna need sõimajad fakti ette, et mitte kõik ei nõustu nende must-valge maailmaga.
                Kuna ei viitsi palju vaielda enam siis paar lauset ikka kommenteerin.
                1) Ei ole eemale peletanud. Asukohta staadionil on muudetud ainult.
                2) Paljusid häirib ka SINU hoiak ja jutt siin foorumis
                3) Sama sinu puhul. Mitte kõik ei nõustu sinu must-valge maailmaga.

                Nii lihtne see ongi. Inimesed on erinevad. Väga hea, et on erinevad. Ühte halli massi ei ole vaja...oleks igav.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Kuna ei viitsi palju vaielda enam siis paar lauset ikka kommenteerin.
                  1) Ei ole eemale peletanud. Asukohta staadionil on muudetud ainult.
                  2) Paljusid häirib ka SINU hoiak ja jutt siin foorumis
                  3) Sama sinu puhul. Mitte kõik ei nõustu sinu must-valge maailmaga.

                  Nii lihtne see ongi. Inimesed on erinevad. Väga hea, et on erinevad. Ühte halli massi ei ole vaja...oleks igav.
                  Usun, et oma sõnu kirjutades teadis ta punkti nr. 2 ja 3 isegi - ta saab aru, et nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid vaateid.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Usun, et oma sõnu kirjutades teadis ta punkti nr. 2 ja 3 isegi - ta saab aru, et nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid vaateid.
                    Seda ma täitsa usun.

                    Kommentaar


                      Lühiessee teemal, miks ma ei käi Flora mängudel

                      Ma olen pikaajaline Flora toetaja. Nii pikalt, kui ma Eesti jalgpalli mäletan, olen ma tundnud kõige suuremat sümpaatiat just selle klubi vastu. Neid aastaid on kogunenud rohkelt alates üheksakümnendate algusest. Isegi Pärnust pärinedes, ei tundnud ma suuremat sidet kohalike klubidega kui just Flora vastu. Ma olen nende aastate jooksul näinud rohkelt nähtuseid nii Eesti jalgpalli ja fänluse kujunemisel ning piilunud sama ka välismaal. Kahjuks on just Eesti jalgpalli fännikultuuri, kui seda saab vaatamata pea kahekümne aastase iseseisva arengu puhul üleüldse kultuuriks pidada, areng olnud kurvakstegev. Ma ei kasuta isegi enda nime all avatarina Flora logo, sest see seostub päevast-päeva järjest enam rumalusega. Kaklemised, äärmuslikud väljendused, jaburad ähvardused nii meeskonna treeneri kui ka omanike suunas ja kaasfännide mõnitamine, kes ei hinda samu väärtuseid, mida kisakõrid. Inimesed, kes suudavad ennast määratleda vaid läbi iganenud äärmuslike ideede, ei paista silma just erilise arukusega. Kui suudetakse fänluses leida ainus väljund halvustamises ja vägivallas, siis ollakse jalgpallifänluse ideedest väga valesti aru saanud. Jalgpall on meelelahutus ja pereüritus. Jalgpall on lõbus ja seda tuleks sellena ka vaadata. Kogu Euroopas on kaaluv enamus mängude pealtvaatajatest pered - isad lastega. Jalgpall on pidupäev, kus rõõmustatakse ja elatakse ennast välja. Kuid praegusel hetkel on Eestis jalgpallist ja Flora toetamisest kujunenud ühe sõpruskonna enesemääratluse allikas, kus ainult nemad dikteerivad mis ja kuidas. Isegi klubi toetajaid sõimatakse ja mõnitatakse. Flora fännikultuuris puudub vähimgi areng. Mida on viimase enam kui kümne aasta jooksul suudetud teha? Mõned plakatid ei ole näitaja, sest see on eelkõige vahend enese emotsiooni väljendamiseks. Kuid kuidas on loodud jalgpalli õhkkond ja kuidas see välja paistab? Eesti jalgpallis on toimunud vajalikule hoopis vastupidine. Inimesed, kes määratlevad ennast fännidena käituvad nii nagu nad ei oleks huvitatud publikunumbrite suurenemisest. Sellises situatsioonis ei ole lootustki, et Eesti meistriliiga populaarus kasvaks ja meeskonnaspordialadest jäävadki Eesti jalgpalliliigad marginaalseks. Eesti koondisemängude näol on näha, et huvi jalgpalli vastu on Eestis olemas. Nüüd on vaja näha vaeva, et need inimesed leiaksid tee jalgpallistaadionitele. Paraku näib, et enne kui idioodid staadionitribüünidelt ei kao, ei tule ka rahvas staadionile, sealhulgas mina ja paljud teised südamega jalgpalli suhtuvad inimesed. Te võite mind kasutada verbaalse poksikoti ja süljetopsina. Kuid see ei muuda reaalsust. Kui juba meeskond distantseerib ennast peatreeneri sõnade läbi fännidest, siis on see selge märk, et fännikultuuri arengus on tehtud suuri vigu.

                      Kommentaar


                        Su jutus on näha väga suurt vihkamist,suuremat vihkamist kui meie fännitribüünil seda üldse kokku on teatud inimeste vastu.Sinu jutust lugedes on siis süüdi need äärmuslikud inimesed kõiges,et inimesed staadionile ei tule,et Floral hästi ei lähe jne.Meist mitte keegi ei ole mitte kedagi peksnud,sülitanud või piinanud kuskil ja seepärast ei saa mina aru kust sul selline jutt tuleb,vb on sul endal olnud suuremad lahkhelid äärmuslike inimestega just rõhutan sõna teatud Persooniga,mitte nende maailma vaadetega ja oled vasta näppe saanud ja sealt ka see nii suur viha.Kahjuks on tänapäeval ka näha seda,et kui sa ei sulandu Hallimassi oeld sa erinev inimene,kahtlane,friik,jobu või mis iganes ning kas see mitte ei tee teiesuguseid inimesi sama vääriliselt Vihkajateks nagu on seda äärmuslikud inimesed?
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Flora fännikultuuris puudub vähimgi areng. Mida on viimase enam kui kümne aasta jooksul suudetud teha? Mõned plakatid ei ole näitaja, sest see on eelkõige vahend enese emotsiooni väljendamiseks.
                          meeskond distantseerib ennast peatreeneri sõnade läbi fännidest
                          Kaklemised, äärmuslikud väljendused, jaburad ähvardused nii meeskonna treeneri kui ka omanike suunas ja kaasfännide mõnitamine, kes ei hinda samu väärtuseid, mida kisakõrid. Inimesed, kes suudavad ennast määratleda vaid läbi iganenud äärmuslike ideede, ei paista silma just erilise arukusega. Kui suudetakse fänluses leida ainus väljund halvustamises ja vägivallas, siis ollakse jalgpallifänluse ideedest väga valesti aru saanud.
                          5+
                          Ise ka usud?
                          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                          Kommentaar


                            Mis te arvate ,mis võiks selle ,, vähetuntud vutivaatleja,, diagnoos olla ?
                            Peaasi ,et ta nüüd paela kaela ei pane .

                            Aff ,kui sa loed seda siis ootaks sinu kommentaare.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Mis te arvate ,mis võiks selle ,, vähetuntud vutivaatleja,, diagnoos olla ?
                              Peaasi ,et ta nüüd paela kaela ei pane .

                              Aff ,kui sa loed seda siis ootaks sinu kommentaare.
                              ..aga Tom - sa pead tunnistama et sellel jutul on iva sees - mõtle ja saad aru küll!!! Siinkohal puust ja punaseks enam rohkemalt tegema ei hakka....
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                                Lühiessee teemal, miks ma ei käi Flora mängudel

                                Ma olen pikaajaline Flora toetaja. Nii pikalt, kui ma Eesti jalgpalli mäletan, olen ma tundnud kõige suuremat sümpaatiat just selle klubi vastu. Neid aastaid on kogunenud rohkelt alates üheksakümnendate algusest. Isegi Pärnust pärinedes, ei tundnud ma suuremat sidet kohalike klubidega kui just Flora vastu. Ma olen nende aastate jooksul näinud rohkelt nähtuseid nii Eesti jalgpalli ja fänluse kujunemisel ning piilunud sama ka välismaal. Kahjuks on just Eesti jalgpalli fännikultuuri, kui seda saab vaatamata pea kahekümne aastase iseseisva arengu puhul üleüldse kultuuriks pidada, areng olnud kurvakstegev. Ma ei kasuta isegi enda nime all avatarina Flora logo, sest see seostub päevast-päeva järjest enam rumalusega. Kaklemised, äärmuslikud väljendused, jaburad ähvardused nii meeskonna treeneri kui ka omanike suunas ja kaasfännide mõnitamine, kes ei hinda samu väärtuseid, mida kisakõrid. Inimesed, kes suudavad ennast määratleda vaid läbi iganenud äärmuslike ideede, ei paista silma just erilise arukusega. Kui suudetakse fänluses leida ainus väljund halvustamises ja vägivallas, siis ollakse jalgpallifänluse ideedest väga valesti aru saanud. Jalgpall on meelelahutus ja pereüritus. Jalgpall on lõbus ja seda tuleks sellena ka vaadata. Kogu Euroopas on kaaluv enamus mängude pealtvaatajatest pered - isad lastega. Jalgpall on pidupäev, kus rõõmustatakse ja elatakse ennast välja. Kuid praegusel hetkel on Eestis jalgpallist ja Flora toetamisest kujunenud ühe sõpruskonna enesemääratluse allikas, kus ainult nemad dikteerivad mis ja kuidas. Isegi klubi toetajaid sõimatakse ja mõnitatakse. Flora fännikultuuris puudub vähimgi areng. Mida on viimase enam kui kümne aasta jooksul suudetud teha? Mõned plakatid ei ole näitaja, sest see on eelkõige vahend enese emotsiooni väljendamiseks. Kuid kuidas on loodud jalgpalli õhkkond ja kuidas see välja paistab? Eesti jalgpallis on toimunud vajalikule hoopis vastupidine. Inimesed, kes määratlevad ennast fännidena käituvad nii nagu nad ei oleks huvitatud publikunumbrite suurenemisest. Sellises situatsioonis ei ole lootustki, et Eesti meistriliiga populaarus kasvaks ja meeskonnaspordialadest jäävadki Eesti jalgpalliliigad marginaalseks. Eesti koondisemängude näol on näha, et huvi jalgpalli vastu on Eestis olemas. Nüüd on vaja näha vaeva, et need inimesed leiaksid tee jalgpallistaadionitele. Paraku näib, et enne kui idioodid staadionitribüünidelt ei kao, ei tule ka rahvas staadionile, sealhulgas mina ja paljud teised südamega jalgpalli suhtuvad inimesed. Te võite mind kasutada verbaalse poksikoti ja süljetopsina. Kuid see ei muuda reaalsust. Kui juba meeskond distantseerib ennast peatreeneri sõnade läbi fännidest, siis on see selge märk, et fännikultuuri arengus on tehtud suuri vigu.
                                Sellel jutul on täiesti tõsi taga kuigi Flora fännid võivad siin selle üle naerda. Ma arvan et selliseid "poolehoidjaid" on Eestis kindlasti palju kuid lihtsalt kohale ei tulda. Kui tahetakse juurde fänne peab midagi muutma selles "vihkame-tiblasi-ja-neid-kes-meid-kritiseerivad" suhtumises.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X