320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle eespool tsiteeritud Postimehe uudise juures olnud pilt+allkiri väärib ka muidugi äramärkimist.


    FC Flora tulihingelised fännid.
    Foto: Artur Sadovski



    Päris hea mainekujundus või mis.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Mina näen seal kaht inimest, kelle mõlemad käed on üles tõstetud. Kohutav mainekujundus tõesti. Pistke parem käed püksi ja istuge vagusi, on ju?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Mis pildil ja allkirjal viga?

        Kommentaar


          Vincent püüab tühjast kohast midagi provokatiivset leida.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
            Üks klubi saab siit raudselt kenakese trahvi. Suure tõenäosusega peaks see Sillamäe olema. Samas ega tagamaid ju veel ei tea.
            juba 8 kollase kaardi eest on reglemendis ette nähtud trahv

            Kommentaar


              Mina ütlen, et oli ka aeg, mil Sillamäe hakkab saama trahvi olematatute turvanõuete eest oma staadionil. See asi peab ära lõppema, kus russid võivad tribkal tõmmata Priimat ja juua Talu viina.

              Täna oli siis fännide vahel tervelt kaks arusaamatust, fännikultuur >

              Kommentaar


                Pildid:
                FCLT.EU
                ----------------------------------------------------------------------
                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Vincent püüab tühjast kohast midagi provokatiivset leida.
                  Ei pidanud juhtumisi üldse mingeid käsi silmas, aga ega pole ka eriti üllatav, et kohe kaitsepositsioon sisse võeti. Ja ei püüa ma midagi, kõik on ilus ja armas. Pange aga samamoodi edasi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Florakad peaks kuskil pooleteise tunni(vb veidi vähem/rohkem) pärast Tallinnas olema. Olin isegi Sillamäel, ja võin öelda, et meie, florakad, seda "kähmlust" ei alustanud. Juba mängu ajal lendasid venelased mõnele peale, ja peale mängu, kui hakkasime staadionilt lahkuma, olid sillamäelased väravas vastas ja nii see läks. Kõik said, ka naised. Krdi tiblad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Ei pidanud juhtumisi üldse mingeid käsi silmas, aga ega pole ka eriti üllatav, et kohe kaitsepositsioon sisse võeti. Ja ei püüa ma midagi, kõik on ilus ja armas. Pange aga samamoodi edasi.
                      Mida sa siis üritasid? Püüdsid mingit labast provokatsiooni ja nähes, et keegi tuld ei võtnud, üritad siin mingi haleda vabandusega ja kontrarünnakuga "kohe kaitsepositioon sisse võeti" välja tulla.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Täielik märul ikka. Aga piltidelt loen ikka ma välja, et Sillamäe kaagid hakkasid õiendama. Seega jah kitty72 me oleme kitsa silmaringiga, sillamäel on KÕIK inimesed toredad ja abivalmisja nii sõbralikud!

                        Kommentaar


                          See Sillamäe ongi olnud koguaeg nagu viitsütikuga pomm. Mida oodata kohast, kus staadionil käib lausjoomine!? Varem pole sinna lihtsalt palju vastasleeri fänne ära eksinud. Täna mindi ja ongi olemas!
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Ha-Ha-Ha. Ma ei suuda hirnumist ära lõpetada. Flora põmmpead said korralikult kesta. Tõeline jalgpallikultuur on jõudnud ka meie fännide keskele. See Vincenti pilt oli amazing. Kümme ärajoonud debiili natsitervitusi viskamas. Kogu see Sillamäe värk on ikka nii hale, et näiteks Rytase fännid sööks teid hommikusöögiks koos kohviga. Aga eks vanasõnagi ütle, igaüks leiab seda mida otsib.
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                              Ha-Ha-Ha. Ma ei suuda hirnumist ära lõpetada. Flora põmmpead said korralikult kesta. Tõeline jalgpallikultuur on jõudnud ka meie fännide keskele. See Vincenti pilt oli amazing. Kümme ärajoonud debiili natsitervitusi viskamas. Kogu see Sillamäe värk on ikka nii hale, et näiteks Rytase fännid sööks teid hommikusöögiks koos kohviga. Aga eks vanasõnagi ütle, igaüks leiab seda mida otsib.
                              Enne saa kaineks ja siis vaata pilti uuesti... juhuslikult olid kolmel inimesel mõlemad käed üleval ja see pole mingi natsi tervitus...

                              Kommentaar




                                haha, pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X