320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Mõtle nüüd ise - nii loll ei saa isegi sina olla, et arvad, et kõik usuvad teie paipoiste juttu stiilis me ei teinud midagi, läksime ainult wc-sse ja kõik kargasid meile peale; üldse ei joonud ka, ainult mõned õlled.

    Selleks, et mõista, et taolised asjad ei juhtu õhust ja armastusest, ei pea kohapeal olema, piisab vaid sellest, et enam-vähem teada/tunda, millised te olete.
    sa oled ikkka paras idioot kui sa sellist juttu räägid.
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      No aga kui sa nii tark ja kõike teadja mees oled siis räägi mis tehti? Ootan huviga...

      Kommentaar


        Algselt postitas jepjep Vaata postitust
        No aga kui sa nii tark ja kõike teadja mees oled siis räägi mis tehti? Ootan huviga...
        Florakad puhusid alkomeetrisse -0,2, läksid seejärel wc-sse ja 120 sillamäelast tahtsid neid ära tappa, eksole?

        Kommentaar


          Algselt postitas jepjep Vaata postitust
          No aga kui sa nii tark ja kõike teadja mees oled siis räägi mis tehti? Ootan huviga...
          Et saada teada, mis tegelikult toimus, tuleb lihtsalt nii Flora, kui Sillamäe fännide arvamused kokku liita, ehk siis mõlemas leeris oli inimesi, kes olid ikka suhteliselt suure promilliga. Nii Flora, kui ka Sillamäe fännid saatsid üksteise poole üsnagi krõbedaid sõnu ja käemärke jne. Seda juttu, et ainult Sillamäe Kalevi fännid olid süüdi, usuvad ainult mingid naiivitarid.

          Kommentaar


            Aga seda ei usu keegi,et Sillamäelased karjusid aia taga ROSSIJA,ROSSIJA,see on u kõik väljamõeldis eksole? See,et nad karjusid ise et see ongi pronksöö 2.Sellist asja ju pole olnud? naljanumber.
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Mis teada saada? Kõik on selge nagu seebivesi ju!? VÕI EI OLE? Noh kurat 17 räägi mis seal toimus! Ning kust see -0.2 promilli tuli, see on ju võimatu...või sa üritasid huumorit teha?

              Kommentaar


                Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                Aga seda ei usu keegi,et Sillamäelased karjusid aia taga ROSSIJA,ROSSIJA,see on u kõik väljamõeldis eksole?
                Ma pole seda öelnud, et see oli väljamõeldis. Minu jutu põhipoint oli selles, et mõlemal poolel oli aktiivseid provotseerijaid. Selge on ka see, et mõlemad osapooled jätavad midagi rääkimata. Sillamäelased selle, kuidas nad naisi kolkisid ja teie selle, kuidas osad vennad neile 'tiblad' hüüdsid ja natsisümboolikat näitasid.

                Kommentaar


                  Rahunege mehed maha ükskord, oli kaklus - oli. Loomulikult on ka florakatel oma süü, ehkki minu arvates läheb suurek kivi siiski Sillamäe kapsaaeda.
                  Nagu keegi mainis, väljamaal on kaklused tavapärased asjad, ärme tee me sellest nüüd liiga suurt numbrit, meedia teeb ju niikuinii selles vallas töö juba meie eest ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jepjep Vaata postitust
                    Ning kust see -0.2 promilli tuli, see on ju võimatu
                    Kusjuures see ei ole võimatu. Kui sa pole nädala aega võtnud, siis kipub küll miinustesse minema. Mina puhusin ükskord näiteks välja lausa -0.5.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Kusjuures see ei ole võimatu. Kui sa pole nädala aega võtnud, siis kipub küll miinustesse minema. Mina puhusin ükskord näiteks välja lausa -0.5.
                      Elukogenud mees
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
                        Rahunege mehed maha ükskord, oli kaklus - oli. Loomulikult on ka florakatel oma süü, ehkki minu arvates läheb suurek kivi siiski Sillamäe kapsaaeda.
                        Nagu keegi mainis, väljamaal on kaklused tavapärased asjad, ärme tee me sellest nüüd liiga suurt numbrit, meedia teeb ju niikuinii selles vallas töö juba meie eest ära.
                        Diskussiooni point on tegelikult ju lihtne - vaikselt hakkab kettasse käima see, et ükskõik, mis ka ei juhtuks, tulevad need natsid ja muud tüübid siia ja hakkavad seletama, et nemad on puhtad poisid, jõid 2 õlut ja käisid wc-s, aga need venelased on ikka debiilikud küll.

                        Ei, ma ei taha absoluutselt sillamäelasi kaitsta ning ma ei arvagi, st tean, et nemad ei ole samuti puhtad poisid, aga see, kuidas siin konkreetne venelaste tampimine ja sõimlemine toimub, ajuvaba..

                        Kommentaar


                          Aga 17 sa ikka ei taha rääkida mis seal täpselt juhtus?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jepjep Vaata postitust
                            Aga 17 sa ikka ei taha rääkida mis seal täpselt juhtus?
                            sa ikka ei saa üle?
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jepjep Vaata postitust
                              Aga 17 sa ikka ei taha rääkida mis seal täpselt juhtus?
                              Kus kuradi persest sa välja loed, et Miko ütles, et ta teab mis täpselt juhtus???
                              Vomps lihtsalt avaldas oma arvamust.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Lihtsalt piinlik oli kuulda sellest vahejuhtumist ja veel piinlikum florajugendi keyboard warrioride kommentaare lugeda. Samas, ei õigusta kuidagi sillamäelaste tegevust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X