320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahaks teada kas mõni Flora fännidest on tulemas vaatama ka karikamängu FC Flora Järva-Jaani SK ja Tallinna FC Flora II vahel. See siis toimumas 5-ndal kell 18.45 Järva-Jaanis. Mööda piibet tulles ca 95 kiltsa aint.
    Pealtvaatajate vahel loosime Belgiaga mängu pileteid välja, kohal söök-jook ja kohalikke fänne ka vähemalt 50 kui mitte rohkem.
    Ühesõnaga olete teretulnud

    PS. kas kellelgi on või teab kust saada Flora II meeskonna pilti, kodukalt ei leidnud, et paneks kava peale heameelega selle.
    Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

    Kommentaar


      Miks mulle keegi teie fännidest ei vasta, mis lipp oli teil kahe suurema vahel ... kus olid väga kahtlased sümbolid , a la must rist ja veel mingi jura?
      Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

      Kommentaar


        Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
        Miks mulle keegi teie fännidest ei vasta, mis lipp oli teil kahe suurema vahel ... kus olid väga kahtlased sümbolid , a la must rist ja veel mingi jura?
        teeme nii, et mine fänni rubriiki ja küsi seal. siin loeks midagi huvitavamat. tänud

        Kommentaar


          Kitty72,sa oled paras kloun.Lõpeta see jama juba ära.

          Kommentaar


            ei mul on põnev ei midagi muud ju tahtsin lihtsalt teada, mida see tähendab? HUVI PÄRAST
            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

            Kommentaar


              Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
              ei mul on põnev ei midagi muud ju tahtsin lihtsalt teada, mida see tähendab? HUVI PÄRAST
              Flora fännid pidid ju suured iidsete ruuni märkide fännid olema vms
              Nende sümbolite tähendusi oli vist saadaval mingil "hate symbols" saidil aga jutu järgi ei kummarda nemad seda halba poolt vaid mingit muud tähendust selle sees.

              Igatahes üks suur bullshit.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                Flora fännid pidid ju suured iidsete ruuni märkide fännid olema vms
                Nende sümbolite tähendusi oli vist saadaval mingil "hate symbols" saidil aga jutu järgi ei kummarda nemad seda halba poolt vaid mingit muud tähendust selle sees.

                Igatahes üks suur bullshit.

                Tänanud vastuse eest !
                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                Kommentaar


                  No sellise klubi toetajatel pole küll siia mõtet targutama tulla, kelle endi poolehoidjad nende heakskiidul ("iga inimene kannab mida tahab") nõukaaegset sümboolikat kannavad. Ruunimärk pole Eestis keelatud, küll peaks olema aga kommunistlik sümboolika, mis paljude rahvaste jaoks tähendas aastakümneid punast terrorit.

                  Jääme nüüd lõpuks Flora teema juurde. Mitu lehte igast mõttetut jampsi siin kokku kirjutatud. Varsti nagu Kalju teema juba.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Njah, läheb jälle igavaks ära siin

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Ruunimärk
                      ,mida juhuslikult kasutasid natsid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        ,mida juhuslikult kasutasid natsid.
                        Kes sellele vastu väitnud on?
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Kes sellele vastu väitnud on?
                          Mitte keegi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                            Ma ka ei saa aru, miks see teema juba unustatud pole.kellegile vist kohe meeldib teemat jälle ülesse tõmmata
                            Mina igatahes olen sellest juba üle saanud ja ootan laupäevast mängu
                            Ma isegi kadestan sind, sest sa varastasid tähelepanu mis oli tavaliselt pööratud just meie kohutava meeskonna ja toetajate poole

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                              Ma isegi kadestan sind, sest sa varastasid tähelepanu mis oli tavaliselt pööratud just meie kohutava meeskonna ja toetajate poole
                              Kui ilusti küsida siis saate ka tähelepanu

                              Kommentaar


                                Meid välja puksinud Brondby sai suure vaevaga kodus Legia käest viigi kätte.Karta on ,et nendegi euromuinasjutt lõppeb Varssavis.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X