320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sekundeerin piltide osas: http://sport.err.ee/jalgpall.php?0597036
    Nõmme Uskumatud!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
      Mida sa seletad,sa parem jaura enda Fännklubiga mis on kokkukukkumis äärel.
      Meie fänlus oli täpselt sama hea nagu Flora mängijad väljakul on. Nüüd saan siis aru,et kui teie Fänniarmeed rünnatakse,ei ole selle kaitseks vaja välja astuda!
      Meie fännklubi ei ole kunagi kokku kukkund ega kuku ka. ja kui midagi halvasti on, siis erinevalt teist ei vilista me oma mängijaid välja vaid jääme viisakaks

      Kommentaar


        Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
        Meie fännklubi ei ole kunagi kokku kukkund ega kuku ka. ja kui midagi halvasti on, siis erinevalt teist ei vilista me oma mängijaid välja vaid jääme viisakaks
        Erinevalt teist me ei kanna koguaeg rohelisi prille nagu teie kannate roosasid ja me ei ülista oma meeskonda vaid kui vaja julgeme ka meeskonna välja vilistada sita mängu tõttu just nii nagu peabki tegema, mitte poputama koguaeg. Loomulikult me oleme truud oma meeskonnale ja ergutame edasi.
        FC Flora

        Kommentaar


          kuulge, minge fännirubriiki

          Kommentaar


            See pasunamees oli tore eile

            Kommentaar


              Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
              Meie fännklubi ei ole kunagi kokku kukkund ega kuku ka. ja kui midagi halvasti on, siis erinevalt teist ei vilista me oma mängijaid välja vaid jääme viisakaks
              Minu arust teie fänlus on üpriski allamäge läinud,Ning see kui me vilistame oma mängijad välja on üpriski asjakohane,kui lubatakse asju mida ei täideta,vb asi selles,et meil on selgroogu erinevalt teist
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                Märt, viga oli kastis sees. Kui sul pilt, siis näita ja tõesta.
                peale minu nägi seda kohtuniku apsu ka üks flora töötaja ja paar inimest veel. ja nad ütlesid, et viga oli väljas. on sinu ja on minu silmad

                Kommentaar


                  See oli siiski väga piiri peal, mõni annab penalti, mõni mitte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                    See oli siiski väga piiri peal, mõni annab penalti, mõni mitte.
                    meeter ja piir on erinevad asjad.

                    samas Kaldma pole kunagi norm olnd. Ütleme nii,et Flora samas vääris ka üritamise teel seda penaltit.

                    Kommentaar


                      Sa nimetad seda meetriks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                        Sa nimetad seda meetriks?
                        jep.
                        on sul midagi vastu öelda

                        Kommentaar


                          Jah
                          Soovitan prillid osta, sest see ei olnud kohe kindlasti meetri kaugusel karistusalast. Jutt käib pigem sentimeetritest.

                          Kommentaar


                            Üks nägi ühe nurga alt ja teine teise nurga alt...muidugi nähakse erinevalt. Otsige mõni pilt või video vaidlusaluse koha kohta ja siis vaadake kummal õigus on.

                            Kommentaar


                              Ja minu mäletamist mööda oli kohtunik meie kahe vahel, ehk siis kolmas nurk. Mõttetu vaidlus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Üks nägi ühe nurga alt ja teine teise nurga alt...muidugi nähakse erinevalt. Otsige mõni pilt või video vaidlusaluse koha kohta ja siis vaadake kummal õigus on.



                                ma usaldan kolme flora töötajat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X