320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    kordan küsimust. kui sõimu ja sõrme näitamise eest 1 mänguga piirduti, siis on see küll väheke naljakas.
    Vunki näeb Oktoobri lõpupoole uuesti mängimas!
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      ...ja ikkagi - arvestades et nädalavahetus - arvestades et suht norm. sügisilm - arvestades igipõlist vastasseisu (vaatamata tabeliseisule) - masendavalt vähe publikut/kaasaelajaid/fänne. Mulle isiklikult ka see 10 levaadiafänni toss mängu lõpus enam emotsioone ei tekitanud... ehkki mäng oli OK ja sellist 1:1 ja 100% võimaluste mitterealiseerimist ühes mängus ma ei mäletagi...
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
        Vunki näeb Oktoobri lõpupoole uuesti mängimas!
        Alles kuu lõpus? Visati koondisest ka välja?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
          gianluca. Niikaua kui teie fännisektoris valitsevad sellised tegelased, kes siin foorumis läbustavad, ei tule teie fännide sekka ükski hallimassi (nagu 1 teie fänn tabavalt kirjutas) inimene. Jäätegi kümnekesi "erilistena" sinna fännima.
          Sina kao oma provintsi teemasse tagasi. kõtt. Kui need passiivsed fännid ei käinud tol ajal (kui paremat tiiba veel polnud) särk seljas ja sall kaelas mängudel siis ei tule nad ka peale oma nõudmiste täitmist. Nagu otsitaks põhjusi oma viitsimatusele ja laiskusele. Nagu ma juba ennist ütlesin, tehku uus fanclub...ongi mitmekesisem siis. Ja sa oma "kümne" inimesega võid minna ma arvan, et tead küll kuhu. Mine vala oma pettumust (Tammeka tulemused) välja oma teemas mitte ära tule läbustama siia ja provotseerima. Haige debiil oled lihtsalt. See mis meil fänluses seesmiselt toimub EI OLE SINU KURADI ASI!

          Ahjaa kõigepealt enne kui oma teemasse lähed mine kituma ka, et sind debiiliks sõimasin.

          Kommentaar


            ballack ballack, kas tabati hella kohta?

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              ballack ballack, kas tabati hella kohta?
              Kebab on lihtsalt tegelane keda ma absoluutselt ei salli. Kuradi kits on.

              Nagu tema vihkab igast silmaotsast Florat siis mina vihkan fucking Kebabi. Isegi mina kirjutan suurima rivaali Levadia teemasse rohkem positiivset kui tema Flora teemasse

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                gianluca. Niikaua kui teie fännisektoris valitsevad sellised tegelased, kes siin foorumis läbustavad, ei tule teie fännide sekka ükski hallimassi (nagu 1 teie fänn tabavalt kirjutas) inimene. Jäätegi kümnekesi "erilistena" sinna fännima.
                Vaidleks vastu, selle Sillamäe jama pärast on juba 4-5 uut nägu tulnud ja läbisaamine ka väga ok kõigil
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Sina kao oma provintsi teemasse tagasi. kõtt.
                  Ise käid iga põnevama mängu ajal siinkandis. Kapip***, ptüi, kapilõunakas?

                  Peale selle on Kebabi jutt täiesti õige ja mina olen aastaid enne sind nii Flora kui ka Eesti koondise mängudel tribüünil olnud. Seega arvesta ja kirjuta üles.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                    Mis puutub Flora fännidesse siis täpselt nii ongi, et eksisteerib valjuhäälseid fänne ja tavalisi passiivseid eestlasi ning sinna olen ka mina siiani kuulunud, kes küll hoiab pöialt Florale, aga ei näita seda nii välja nagu üks õige tulihingeline fänn seda teha võiks.
                    seda et pigem jagaks fännid 2 lehte- ultrad ja lihtsalt klubi fännid-poolehoidjad
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      seda et pigem jagaks fännid 2 lehte- ultrad ja lihtsalt klubi fännid-poolehoidjad
                      Selliseid jagamisi ja liigitamisi saaks tõenäoliselt teha mingi kriitilise massi olemasolul. Suurus on muidugi vaieldav, kuid alla 2 500 ta nüüd küll pole, pakuks isegi pigem 5 000. Päris nii need asjad ei käi, et kaks inimest käivad mängul ja üks neist on ultra, sest ta lõugab jube palju.

                      Seega Eestis on kõik ühesugused vännid. Ja sellest tulenevad ülejäänud probleemid.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        gianluca. Niikaua kui teie fännisektoris valitsevad sellised tegelased, kes siin foorumis läbustavad, ei tule teie fännide sekka ükski hallimassi (nagu 1 teie fänn tabavalt kirjutas) inimene. Jäätegi kümnekesi "erilistena" sinna fännima.
                        Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                        Vaidleks vastu, selle Sillamäe jama pärast on juba 4-5 uut nägu tulnud ja läbisaamine ka väga ok kõigil
                        Kui need fännid liitusid teiega Sillamäe jama pärast, siis vaevalt nad on nö hall mass, vaid samasugused tiblavihkajad nagu ülejäänud seltskond.

                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Nagu ma juba ennist ütlesin, tehku uus fanclub...ongi mitmekesisem siis.
                        Oot-oot, kui teil Diana ja muu kompanii üritasid olla eraldiseisev fännirühmitus, kas siis polnud teil omavahelist kraaklemist ja muud jama? (võib-olla sain ka valesti aru, ärge näkku hüpake )

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Selliseid jagamisi ja liigitamisi saaks tõenäoliselt teha mingi kriitilise massi olemasolul. Suurus on muidugi vaieldav, kuid alla 2 500 ta nüüd küll pole, pakuks isegi pigem 5 000. Päris nii need asjad ei käi, et kaks inimest käivad mängul ja üks neist on ultra, sest ta lõugab jube palju.

                          Seega Eestis on kõik ühesugused vännid. Ja sellest tulenevad ülejäänud probleemid.
                          Algselt postitas indrek Vaata postitust
                          Siin on palju ultratest räägitud. Kes on sõimanud kedagi ultraks, kes on ääri-vääri väitnud, et ta on ultra.
                          Tahtsin küsida, kas keegi päriselt teab kes need on.
                          Ise täpselt ei tea. Aga mul on selline mulje jäänud:
                          Ultrad on põhimõtteliselt katoliiklikus või õigeusu kultuurikontekstis (pole midagi kuulnud skandinaavia, inglise või türgi ultratest) tegutsevad nö jalgpalliäärmuslased. Reeglina on nad pigem rahvusliku maailmavaatega, kelle jaoks jalgpall on sõja aseaine. Jalgpall on nende jaoks esimene elu. Niipalju kui rahakott kannatab, niipalju sõidavad nad ma klubi ja rahvuskoondisega kaasa. Tavaliselt armastavad nad flaresid või tossupomme põletada - vahel tõmbavat ka teravat vastasmeeskonna ultratega (harvem vist tavafännidega). Nad võivad meeldida või mitte, aga mitmes riigis on nad jalgpallikultuuri üks ja just mitte kõige vähemvärvikam osa.
                          Võibolla keegi parandab ja täiendab minu definitsiooni ultratest.
                          leidsin midagi huvitavat
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                            Üldiselt soovitan enne postitamist vähem süstida ja alkoholi tarvitada, sellist jama ei ole võimalik täie aru juures küll ajada.
                            Selle sõnavõtuga tõestasid sa kõigile jälle oma ajumahu suurust.
                            Kui sa mulle midagi asjalikku ja konstruktiivset vastata suudaksid ma ütleks aitäh ja saaks ehk ka vajaliku õppetunni.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              ja mina olen aastaid enne sind Flora mängudel tribüünil olnud. Seega arvesta ja kirjuta üles.
                              Keda sinusuguse reeturi jutt huvitab? Reeturid on ühed kõige suurematest sitapeadest üldse. Toeta oma Tammekat ja absoluutselt ei huvita see mis seal teed, aga mõttetu on sinusugusele vastatagi. Reeturid on nagu üks suur paha hais. üks kord on ühe alam ja teine päev juba mõne teise alam...täpselt nagu paha hais mis üks hetk on ja teine hetk enam pole (kui just kanalisatsioonis ei hinga). Seega arvesta ja kirjuta üles.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Keda sinusuguse reeturi jutt huvitab? Reeturid on ühed kõige suurematest sitapeadest üldse. Toeta oma Tammekat ja absoluutselt ei huvita see mis seal teed, aga mõttetu on sinusugusele vastatagi. Reeturid on nagu üks suur paha hais. üks kord on ühe alam ja teine päev juba mõne teise alam...täpselt nagu paha hais mis üks hetk on ja teine hetk enam pole (kui just kanalisatsioonis ei hinga). Seega arvesta ja kirjuta üles.
                                Unustasid lisada, et reeturi palk on surm.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X