320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rauno Vaata postitust
    Kus sa elanud oled?praegusel ajal on ju halli massi seas väga populaarne end pedeks nimetada ehk siis pede on tänapäeval üks ühiskonna suurimaid halle masse...

    sry off topicu pärast meie klubi teemas
    Möhh, millises kahtlases hallis massis sina ringi liigud, et seal kõik end pedeks nimetavad???

    Kommentaar


      Kurat küll, lahe penalt. Konsa on ikka täielik puujalg, Tänu Kalimullini punasele on vähemalt mäng huvitav.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Möhh, millises kahtlases hallis massis sina ringi liigud, et seal kõik end pedeks nimetavad???
        Mulle on selline mulje jäänud meedia põhjal...rumal minust,sest käputäis inimesi on vallutanud meedia...
        oma tutvusringkonnast tean 1-5 inimest..väga suur mass pole kui võtta tutvusringkonna suurust..suhtarv on väike..
        a jah avaldasin arvamust et end pedeks nimetamine ei erista kedagi hallist massist..
        sigpic

        Kommentaar


          Konsa on ikka super võimaluste luhtaja - võimas, kui ära ei löö pole midagi teha.

          Kommentaar


            Slava oli täna ikka metsik tööloom, man of the match. võimas esitlus pool vigaselt mehelt ikka. müts maha

            Kommentaar


              Jah ,Slava oli täna tõesti oma parimate päevade tasemel, seda oli juba leedu mänguski märgata .Kui jällegi tervis vastu peaks aga kiitust väärivad tänateisedki ,võideldi ja oldi väravale lähedal aga kui õnne pole siis ei saa ka võita. Oh , kahju kohe . Minu Hambrgist tulnud kaks St.Pauli fänni elasid innukalt õlut rüübates kaasa ja olid väga hämmeldunud ,kui staadionil õlu esimese poolaja järel otsa sai. Hamburgis oleks selline jama nende sõnadel korraliku pahameeletormi põhjustanud. Aga muidu mäng neile meeldis . Paras shokk oli aga muidugi see ,kui nad riigi jalgpalli põhiderbile saabudes avastasid ,et mingi 75% staadionist on tühi.
              Tõeliste jalgpalliasjatundjatena ütlesid nad ,et tase ei olnud sugugi kehva. Saksamaal olevat tunduvalt igavamaid mänge küll ja küll. Igatahes olid nad kindlad ,et on vaid aja küsimus ,kui meil staadionid rahavst pungil on. Levadia püro meeldis neile väga . Neil on ST.Pauli mängude eel ja järelmarssidel see tavaline nähtus ja täiesti ametlikult lubatud .
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                müts maha
                müts maha my ass. oleks ta kastis üritanud rohkem püsti seista, oleks ehk väravagi kirja saanud. diver.

                Kommentaar


                  ot aga õlle mis pakutakse statal on non-alkohol või ikka õige õlu?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    ot aga õlle mis pakutakse statal on non-alkohol või ikka õige õlu?
                    Ükski õige vutifänn , veel enam sakslane ei hakkaks non-i lõppemise järel hädaldama
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Zahho oli tõesti tubli. Kohapeal olles küll daivimist tema puhul ei pannud tähele. Pigem oli pidev kehavõitlus. Kastis tehti ta vastu ka paar tillukest viga, millised võib olla kastist väljas isegi oleks ära vilistatud ent penalti teenimiseks polnud need küll piisavad.

                      Väga positiivselt üllatas Konsa. Mees oli jutkui ümbersündinud. Söödud tulid välja, sprintis poole kiiremini kui varem. Ei teagi millest see tulla võis. Löögid olid ainult veel samal tasemel mis hooaja esimeses pooles.

                      Ainus, keda Flora poolel väljakul pea üldse ei näinud oli Kasimir v.a. see penalti teenimine. Esimese poolaja lõpu poole pidin paberilt ikka kontrollima, et kas ta väljakul üldse silkab ringi. Paber ütles, et silkab, siis sai ta ka muru pealt pilguga üles otsitud.

                      Aksalu päästis ka muidugi paaril korral Flora heade tõrjetega. Frolovist võib täiesti asja saada. Mängu algus oli küll rabe ja söödud nigelad ent lõpuks tuli ka talt mitmeid väga häid sööte.

                      Mäng oleks võinud lõppeda ka Flora 4-1 võiduga, samas ka 3-0 kaotusega. Ses suhtes oli täitsa huvitav kohtumine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kurrista Vaata postitust
                        Ince'iga suhteliselt nõus jah, kui vähetuntud vutivaatlejale ei meeldi midagi, siis tuleks ise proovida paremini teha. Pealegi see, et kirjutada kokku selline kirjatükk inimeste kohta, kellega pole ise kokkugi puutund, ning mitte mängudel käijana kommenteerida intsidente või olukorda, pole just kuigi adekvaatne.

                        Miks sa arvad, et ta ei ole kokku puutunud? Ka mulle tundub kodanik vähetuntud vutivaatleja jutus ivake tõde. Olen ka ise Pärnust pärit ning Flora on alati tundunud sümpaatsem kui Pärnu klubid. Ilmselt ka seetõttu, et 90-ndatel oli pool meeskonda Pärnust pärit.

                        Mis puutub Flora fännidesse siis täpselt nii ongi, et eksisteerib valjuhäälseid fänne ja tavalisi passiivseid eestlasi ning sinna olen ka mina siiani kuulunud, kes küll hoiab pöialt Florale, aga ei näita seda nii välja nagu üks õige tulihingeline fänn seda teha võiks.

                        Paraku on viimastel aegadel need tulihingelised valjuhäälsed fännid läinud liiga pealetükkivaks ning nende inimlik pool on hakanud kaduma. Rootsi Kunn on kindlasti tark jalgpalli fänn ja asjatundja kuid Flora peatreenerina ta ei saaks kindlasti hakkama ning sellised skandeerimised ja avaldused nagu Rootsi Kunn peatreeneriks ja Rüütli maha vms. meenutavad liigagi isiku kultust ja tema jüngrid jällegi teadagi kelle jüngreid...

                        Isiklikult meenub üks mäng, kus käisin Flora - Levadia mängu vaatamas ja teadagi kelle poolt ma olin. Pärast mängu staadioni lähedal tanklas nägin aga purjus ja üleolevaid Flora fänne, kes olid pealetükkivad ja norisid ka teenindajaga ning hakkas häbi, et kas seda klubi ma toetasingi?

                        Lõpetuseks ma väga loodan, et edaspidi asjad paranevad ja saan edaspidi siiski tulla staadionile Florale kaasa elama, sest praegu tõesti ei kisu sinna, parem vaatan võimaluse korral telekast. Mine tea ehk tulevikus ostan Flora särgi ja lehvitan fännisektoris salligi kui olukord paremuse poole pöördub.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Keiss Vaata postitust

                          Paraku on viimastel aegadel need tulihingelised valjuhäälsed fännid läinud liiga pealetükkivaks ning nende inimlik pool on hakanud kaduma. Rootsi Kunn on kindlasti tark jalgpalli fänn ja asjatundja kuid Flora peatreenerina ta ei saaks kindlasti hakkama ning sellised skandeerimised ja avaldused nagu Rootsi Kunn peatreeneriks ja Rüütli maha vms. meenutavad liigagi isiku kultust ja tema jüngrid jällegi teadagi kelle jüngreid...
                          Üldiselt soovitan enne postitamist vähem süstida ja alkoholi tarvitada, sellist jama ei ole võimalik täie aru juures küll ajada.
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            gianluca. Niikaua kui teie fännisektoris valitsevad sellised tegelased, kes siin foorumis läbustavad, ei tule teie fännide sekka ükski hallimassi (nagu 1 teie fänn tabavalt kirjutas) inimene. Jäätegi kümnekesi "erilistena" sinna fännima.
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              mitme mängu keelu vunk sai??
                              kordan küsimust. kui sõimu ja sõrme näitamise eest 1 mänguga piirduti, siis on see küll väheke naljakas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                                gianluca. Niikaua kui teie fännisektoris valitsevad sellised tegelased, kes siin foorumis läbustavad, ei tule teie fännide sekka ükski hallimassi (nagu 1 teie fänn tabavalt kirjutas) inimene. Jäätegi kümnekesi "erilistena" sinna fännima.
                                Sa oled ikka Halenaljakas.Mina ei saa aru kust kuradi kohast võetakse,et meid on vaid 10 inimest?
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X