320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Oot-oot, kui teil Diana ja muu kompanii üritasid olla eraldiseisev fännirühmitus, kas siis polnud teil omavahelist kraaklemist ja muud jama? (võib-olla sain ka valesti aru, ärge näkku hüpake )
    Siis kui nad eraldi olid juba (teisel tribüünil) siis polnud mingit kraaklemist enam (minu teada, väga palju sellest ei tea ausalt öeldes). Ja nad mitte ei üritanud, vaid nad ongi praegu eraldi fännikogu (ehk siis olevikus öelda mitte minevkus). Fännirühmituseks ei saa tegelikult hetkel nimetada seda, vaid lihtsalt Paremast Tiivast ja Viiendast Sektorist eemal istumiseks. Kraaklemine jäi aastalõputurniiri lõppu ja perioodi enne hooaja algust. Eemal istuvad nad täiesti erinevate maailmavaadete tõttu Paremast Tiivast (õnneks ei pooldata kommunismi )

    Kommentaar


      Mis siin ikka leiutada, kõige lihtsama ja suht korraliku vastuse küsimusele, mis imeloomad need neetud ultrad on, annab vana hea Wikipedia.


      Tegelikult ajab kogu see Flora aktiivsemate poolehoidajte siunamine veits muigama.
      Deja vu, aastaid on sarnaselt sõimatud ja kõikides maailma pattudes süüdistatud Eesti koondise fänne.

      Igatahes positiivne on, et Flora fännisektorisse lisandub pidevalt uusi nägusid.
      Ehk on peale vahepealset varjusurma tegemist põlvkondade vahetusega.
      Las koerad hauguvad, karavan liigub edasi ja karavani kuuluvad kindlalt ka Parema Tiiva kutid, kellest on kujunenud ühed tulihingelisemad Flora toetajad.

      Kas kusagil mujal maailmas on üldse selline väide võimalik: "Fuihh, mul ei ole võimalik staadionile lemmikklubile kaasa elama tulla, sest klubi fännid on nii vastikud"
      Arvan ,et see on võimalik ainult Eestis.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Mis siin ikka leiutada, kõige lihtsama ja suht korraliku vastuse küsimusele, mis imeloomad need neetud ultrad on, annab vana hea Wikipedia.


        Tegelikult ajab kogu see Flora aktiivsemate poolehoidajte siunamine veits muigama.
        Deja vu, aastaid on sarnaselt sõimatud ja kõikides maailma pattudes süüdistatud Eesti koondise fänne.

        Igatahes positiivne on, et Flora fännisektorisse lisandub pidevalt uusi nägusid.
        Ehk on peale vahepealset varjusurma tegemist põlvkondade vahetusega.
        Las koerad hauguvad, karavan liigub edasi ja karavani kuuluvad kindlalt ka Parema Tiiva kutid, kellest on kujunenud, ühed tulihingelisemad Flora toetajad.

        Kas kusagil mujal maailmas on üldse selline väide võimalik: "Fuihh, mul ei ole võimalik staadionile lemmikklubile kaasa elama tulla, sest klubi fännid on nii vastikud"
        Arvan ,et see on võimalik ainult Eestis.
        Kui kogu see jama kokku võtta, siis võimalik on see vaid veel kitsamalt, ehk seoses Flora fännidega. Sest nö. isehakanud arvamusliidrid arvavad nii.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Keda sinusuguse reeturi jutt huvitab? Reeturid on ühed kõige suurematest sitapeadest üldse. Toeta oma Tammekat ja absoluutselt ei huvita see mis seal teed, aga mõttetu on sinusugusele vastatagi. Reeturid on nagu üks suur paha hais. üks kord on ühe alam ja teine päev juba mõne teise alam...täpselt nagu paha hais mis üks hetk on ja teine hetk enam pole (kui just kanalisatsioonis ei hinga). Seega arvesta ja kirjuta üles.
          käisin flora fännide eest mängimas, seljas oli levadia pusa, mis kostate
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            no kui sa homme ärkad elusalt siis sa tead et sa pole surnud

            Kommentaar


              Milles täpsemalt probleem on siin? osad lihtsalt heidavad florakatele ette, et nad on liiga äärmuslikud ja peletavad nö päris fänne eemale? Ise olen paar korda flora fännisektoris mängu vaadanud ja võin öelda, et täitsa normaalne seltskond, pole häda midagi, loll vabandus lihtsalt teatud isikutele, kes ei viitsi flora nö päris fänniks hakata, vaid piirduvad toetamisega.
              Mis neis Flora fännides erilist on, soovitaks kitsa silmaringiga inimestel korraks Eestist välja vaadata, Itaaliat vaadake näiteks, või veel parem..Leedut, meiega vähe võrreldavamat riiki ja saate ise ka aru kui lolli mula te siin ajate.

              Kommentaar


                Mul tekib üks suur,suuuur küsimus,et miks te seda juttu siin Foorumis halate? miks te ei tule ise juurde ja ei räägi ja ei suhtle? Dianaga & Co pole probleeme olnud tõesti kui välja arvata Aastalõputurniir kus nahhaalselt varastati ning ka lõhuti Parema Tiiva lipp.Ei jõua mulle kohale.Kui te kõik olete sellised fännid asjatundjad jne,siis mida kuradit te siin foorumis saavutada üritate?
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                  Mul tekib üks suur,suuuur küsimus,et miks te seda juttu siin Foorumis halate? miks te ei tule ise juurde ja ei räägi ja ei suhtle? Dianaga & Co pole probleeme olnud tõesti kui välja arvata Aastalõputurniir kus nahhaalselt varastati ning ka lõhuti Parema Tiiva lipp.Ei jõua mulle kohale.Kui te kõik olete sellised fännid asjatundjad jne,siis mida kuradit te siin foorumis saavutada üritate?
                  Äkki nagu enesest lugupidav inimene ei lähe vabatahtlikult mingite madalalaubaliste kiilakatega rääkima?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Darren Vaata postitust
                    Äkki nagu enesest lugupidav inimene ei lähe vabatahtlikult mingite madalalaubaliste kiilakatega rääkima?
                    Ja mis õigus on sul inimesi tundmata neid madalalaubalisteks nimetada? Nende maailmavaate põhjal? Mis paneb sind arvama, et sinu maailmavaade õige on? Sest issi-emme kodus ja õpetajad koolis rääkisid?
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Noormees jääb vastuse võlgu?
                      kaldun arvama,et järeldus ongi tulnud selle põhja,et ` kõik u räägivad,aga ega ma ise tegelikult ju ei teagi,aga kõik räägivad ju siis nii ongi`. Sellise ellusuhtumisega mees.Sõbrad ütlevad pane pea ahju,sest kõik teevad seda paned ka?
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Kui palju teid homme tulemas on ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Darren Vaata postitust
                          Äkki nagu enesest lugupidav inimene ei lähe vabatahtlikult mingite madalalaubaliste kiilakatega rääkima?
                          Äkki enesest ja teistest lugupidav inimene kõigepealt räägib vabatahtlikult kiilakaga ja vestluse käigus teeb enesele selgeks, kas kiilakas on madalalaubaline või mitte.

                          Kommentaar


                            Seltsimees Darrenile: Toho, toho... Ega sinu suhtumisega pikka juttu nagunii poleks.

                            ---------------------------------------------------------------------------------------------


                            Üleüldiselt, mul viskas seda paska siin lugedes veidikene üle ja teie lahkel loal poetan ma siia samuti mõne rea...

                            Diana & co tehku, istugu ja rääkigu täpselt seda, mida nad tahavad ja kuidas ise paremaks peavad... Meie poolt nende vastu mingit jubedat viha ega blokaadi pole, samas, taga neid enamus meist otseselt ka ei nuta. Ja kui Flora fännid on siin paari nobenäpust internetisõduri arvates madalalaubalised, ropud, poliitiliselt ebakorrektsed, midaiganes veel, siis pole hullu, teil on õigus oma arvamusele.... Las koerad hauguvad, aina progresseeruv ja võimenev karavan liigub meil nii või naa edasi. Meie käime staadionil eelkõige selleks, et oma meeskonda toetada ja vastaseid rööpast välja ajada, mitte selleks, et kõigile teistele meeldida.
                            Flora fännide seas on inimesi erinevast vanusest, soost, sotsiaalsest kihist ja poliitiilistest vaadetest. Ja meid ei ole ammugi enam käputäis.

                            Ma arvan, et iga inimene, kes midagi Eesti fännikultuurist jagab, mõistab seda, et paari viimase hooajaga on Flora, ja ka teiste klubide, fänluses positiivseid muutusi piisavalt olnud, rohkem, kui tavaliselt! Aga pole head ilma halvata, see on paratamatus ning kahju on sellest, et mõni kõrvaline "moraalijünger" oskab arengust ainult negatiivseid juhtumeid välja tuua ja nende üle järjepanu vinguda ja iriseda, nagu mingi viimane eit.

                            Kõikidele tarkpeadele lõpetuseks viisakas nõuanne. Kui sulle midagi ei meeldi, ära jonni ja torise nagu väike laps vaid võta asi kätte. Pane see kuradi arvuti kinni, tõmba pöial persest välja, organiseeri, mõtle, raiska oma isiklikku aega, raha, ajurakke ja proovi paremini teha, keegi ei keela.



                            Ja kurat, ärge vaielge üksteisega mingite umbluu asjade pärast... Loll saab kirikus ka peksa ning lolliga vaidlemine ei muuda teda targemaks, vaid sellega raiskad vaid oma aega ja närve ning lõpuks näid ise sama loll.
                            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                            Kommentaar


                              Samas võite te ju otsustada, et Sillamäe ja Narva on tiblade kari.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Samas võite te ju otsustada, et Sillamäe ja Narva on tiblade kari.
                                oi eiiiii. Ära siis unusta juba Levadiat kui siin juba kommertsiga kaasa šlangimiseks läks!
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X