320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    loogish ju et Purid, Kaalma, Neemelo, Zelinski, Teniste, Marmor ja teised on tiblad

    Kommentaar


      Iššand mis vaidlemine jälle.

      Kommentaar


        kas te foorumi fännirubriiki ei tahaks oma teemaga minna ...

        Kommentaar


          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
          Selle sõnavõtuga tõestasid sa kõigile jälle oma ajumahu suurust.
          Kui sa mulle midagi asjalikku ja konstruktiivset vastata suudaksid ma ütleks aitäh ja saaks ehk ka vajaliku õppetunni.
          Minul ei ole vaja kellegile midagi tõestada

          Ma siis tahaks teada, mille alusel ja millises meelteseisundis sellise muinasjutuni jõutakse???

          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
          Paraku on viimastel aegadel need tulihingelised valjuhäälsed fännid läinud liiga pealetükkivaks ning nende inimlik pool on hakanud kaduma. Rootsi Kunn on kindlasti tark jalgpalli fänn ja asjatundja kuid Flora peatreenerina ta ei saaks kindlasti hakkama ning sellised skandeerimised ja avaldused nagu Rootsi Kunn peatreeneriks ja Rüütli maha vms. meenutavad liigagi isiku kultust ja tema jüngrid jällegi teadagi kelle jüngreid...
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Ja mis õigus on sul inimesi tundmata neid madalalaubalisteks nimetada? Nende maailmavaate põhjal? Mis paneb sind arvama, et sinu maailmavaade õige on? Sest issi-emme kodus ja õpetajad koolis rääkisid?
            lihtsalt huvist küsin - mis on sinu maailmavaade?

            Kommentaar


              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
              lihtsalt huvist küsin - mis on sinu maailmavaade?

              Maailmavaade: sõidame tibladele turpi.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                Maailmavaade: sõidame tibladele turpi.
                No millest me räägime. Äkki aitab punase kääbese seente söömisest?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                  Kui palju teid homme tulemas on ?
                  Nädala sees ennast 2 korda vabaks saada on väga raske, Leedu reisil pidid juba inimesed tööl ära rääkima. Ma ei usu, et kedagi tuleb.
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Mis nipiga Konsa väravavahist mööda lõi?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Mis nipiga Konsa väravavahist mööda lõi?
                      Väravavahist oskab ta vägagi hästi mööda lüüa. Kahjuks enamasti ka väravast.

                      Kommentaar


                        Slava on laupäeval kaartidega väljas, krt. raskeks läheb meil selles mängus ,kus kaalul on rohkem ,kui elu - nagu vanas nõukaaegses filmis
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Nüüd vist pronksilootused kadunud.

                          Kommentaar


                            Kuidas siis tänane Flora-Transi mäng oli?kahjuks ise ei näinud
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Kuidas siis tänane Flora-Transi mäng oli?kahjuks ise ei näinud
                              Võrdne oli küll. Narvale nats vedas, aga ausalt, tavaliselt nad ei saa just Flora vastu hakkama ükskõik kui hästi nad mängivad. Muidugi ma ei ole erapooletu, aga tundus et Тarva oli võidu väärt. Tahtmist neil oli kindlasti rohkem.

                              Kes on populaarsem, Ussolja või Tibu? Sest nagu meie mängul AleCoqis seekord tundus et teisel poolajal Flora sektor pöördus rohkem tähelepanu vastaste väravavahi poole kui oma poiste poole.

                              Kuigi make no mistake about it, Ussolja raudselt vihkab meid isegi rohkem kui teid, hehehehe!

                              Kommentaar


                                Minu arvates kaotas Flora selle mängu Rüütli suurepärase taktikalise käigu läbi, tuues Kallaste ründesse.

                                Vahepeal mulle Narva mäng ikka väga meeldib, ja Narval on tekkinud lausa mingi toetusgrupp - kiljuvad ja suitsetavad tüdrukud, kes mängust suurt ei jaga ja on niisama lõbusad. Üpris naljakas oli see kui Flora lõi värava ja üks Transi toetaja rõõmustas selle peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X