320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas samovar Vaata postitust
    Otepää Ultrad?
    Seal on Otepää Kõrilõikajate nimeline rühmitus
    cosmix, eile oli jah kuidagi vähe meid ja toetus nulli lähedane.
    tublid et nii suure kambaga kohale tulite ja eks nii mõnegi fänni väsitas pikk sõit ära juhtub. Ja kalamees Ats teil nii pikaks kasvanud et ei tundnud teda algul äragi

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Seal on Otepää Kõrilõikajate nimeline rühmitus
      cosmix, eile oli jah kuidagi vähe meid ja toetus nulli lähedane.
      tublid et nii suure kambaga kohale tulite ja eks nii mõnegi fänni väsitas pikk sõit ära juhtub. Ja kalamees Ats teil nii pikaks kasvanud et ei tundnud teda algul äragi
      Tagasitee oli tükk maad pikem ja tegevust oli ka rohkem, alustades haigushoogudest bussis ja nende tingitud peatustega, lõpetades tartusootava ossikambaga Ats jah kurat, mängib kossu ja sis ainult võtab juurde pikkust omale millegi muu arvelt : D
      FC Otepää II

      Kommentaar


        @ Cosmix
        Meeskonna fännamise? Mis fännamiseks te enda eilset käitumist peate? Mis kuradi fännamine see on? Väga jube provotseerimine käis ning isegi Flora Juhtkonnale ei allutud,kui teil paluti viisakalt lahkuda Flora fännide sektorist,ning sina tuled mulle fännamisest rääkima?Kaldun arvama,et sa tead väga hästi kui palju meid on,ning selle jutuga,et kas selline fänlus (ehk iroonitsemisega) ei jõua sa just kuigi kaugele,aga noh ju siis selline on Otepää Fännikultuur(Y)
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
          @ Cosmix
          Meeskonna fännamise? Mis fännamiseks te enda eilset käitumist peate? Mis kuradi fännamine see on? Väga jube provotseerimine käis ning isegi Flora Juhtkonnale ei allutud,kui teil paluti viisakalt lahkuda Flora fännide sektorist,ning sina tuled mulle fännamisest rääkima?Kaldun arvama,et sa tead väga hästi kui palju meid on,ning selle jutuga,et kas selline fänlus (ehk iroonitsemisega) ei jõua sa just kuigi kaugele,aga noh ju siis selline on Otepää Fännikultuur(Y)
          Need jommis tüübid, kes provotseerisid ja pärast omavahel kaklema läksid ei olnud fännid. Nad ei tulnud kaasa platsi äärde, et kaasa elada Otepääle, vaid tulid sinna lakkuma ja laaberdama. Kahjuks suutsid need inimesed rikkuda ära terve Otepää fännide maine.

          Kommentaar


            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
            @ Cosmix
            Meeskonna fännamise? Mis fännamiseks te enda eilset käitumist peate? Mis kuradi fännamine see on? Väga jube provotseerimine käis ning isegi Flora Juhtkonnale ei allutud,kui teil paluti viisakalt lahkuda Flora fännide sektorist,ning sina tuled mulle fännamisest rääkima?Kaldun arvama,et sa tead väga hästi kui palju meid on,ning selle jutuga,et kas selline fänlus (ehk iroonitsemisega) ei jõua sa just kuigi kaugele,aga noh ju siis selline on Otepää Fännikultuur(Y)
            Nojah, eile ma ei olnud sellises olekus, et oleks võinud anda mingi normaalse vastuse siia. Aganoh, ma rääkisin enda eest, ma ei teadnud, et osad vennad käisid tõmblemas teie sektoris ja ka seda ei tea miks võeti üldse kaasa mingid lambivennad, kes hakkasid kaklema ja tüli norima. Tegelikult Otepää enda poisid on maru rahulikud, aga jah, ju siis oli paljude jaoks see suurel staadionil käimine esmakordne ja siis näitasid ka oma mitte just eeskujulikku käitumismaneeri. Igaljuhul sorri mehed, et eile tulin siia veel möla ajama, oleks pidanud enne postitamist veits mõtlema ka, a sellised hetkeemotsioonid olid siis :P

            Ja muidugi tean palju teid on, ma ise ka tegelt pooldan Florat kui nad just muidugi Otepääga ei mängi
            FC Otepää II

            Kommentaar


              otepää fännid olid täitsa häälekad, lust oli vaadata lausa, et veel nii palju kohale vedas end. aga kui paljud koduaresti nyyd said vanematelt ei tea, noori oli kyllaga ja pika maa peale oli seda vägijooki tarvitatud veel rohkem. provotseerimine ei kõlvanud kohe kuhugi, aga mis teha, väikseed lasti siiski maalt tribyynile ja meeleolu oli seega üles pumbatud ning vaja terve ring tribyynil siiski ära teha ja tuututada.
              edu siiski otepää fännidele, mansa on teil suur

              Kommentaar


                Sellest on tõesti kahju et osad jõudsid flora fännisekotrisse minna, muidu olid Otepää fännid väga super, just selle häälekuse kohapealt millega eestlased tavaliselt silma eriti ei paista. jõudsid terve mängu (nagu päriselt 90 minutit + isegi soojendus) omasid toetada ja häält teha. selleeest müts nende ees maha!

                mis florakad muidu mängust endast arvavad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Defa Vaata postitust
                  Sellest on tõesti kahju et osad jõudsid flora fännisekotrisse minna, muidu olid Otepää fännid väga super, just selle häälekuse kohapealt millega eestlased tavaliselt silma eriti ei paista. jõudsid terve mängu (nagu päriselt 90 minutit + isegi soojendus) omasid toetada ja häält teha. selleeest müts nende ees maha!

                  mis florakad muidu mängust endast arvavad?
                  Mäng oli halb ja näotu. Keskväli oli küll meie kontrolli all (nagu oleksgi pidanud olema) aga sellega ei suudetud olukordi tekitada,lahmiti tühja ja kasti palli ei antud,keerutati ja keerutati,aga kuskile sellega ei jõutud,siis oleks pidanud 20-0 pakk tulema,siis oleks saanud tulemusega rahule jääd,kui nagu skoorist näha jäi hoopis 4-1. Müts maha kolmanda liiga satsi ees,et auvärava lõite
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                    Mäng oli halb ja näotu. Keskväli oli küll meie kontrolli all (nagu oleksgi pidanud olema) aga sellega ei suudetud olukordi tekitada,lahmiti tühja ja kasti palli ei antud,keerutati ja keerutati,aga kuskile sellega ei jõutud,siis oleks pidanud 20-0 pakk tulema,siis oleks saanud tulemusega rahule jääd,kui nagu skoorist näha jäi hoopis 4-1. Müts maha kolmanda liiga satsi ees,et auvärava lõite
                    Ma ei viitsi neid eelnevaid nutulaule üldse kommenteerida aga see 20:0 ajab küll naerma. Ka IV liigas pole satsi kellele te suudaksite 20 väravat lüüa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jethro Vaata postitust
                      Ma ei viitsi neid eelnevaid nutulaule üldse kommenteerida aga see 20:0 ajab küll naerma. Ka IV liigas pole satsi kellele te suudaksite 20 väravat lüüa.
                      Kahjuks hetkese Floraga on see tõesti võimatu näiv.
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Flora kõigesuurem naljanumber tundus Henri Rüütli olevat. Ei saanud ta ka 3 liiga meeskonna vastu. Kaotas peaaegu kõik kahevõitlused ja tegi palju praaki. Vb tõesti ei olnud suurt motivatsiooni ja oli kehva päev, aga see ei tohiks vabandada asja.
                        Lõvi helistab põlevale ringile:
                        «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                        Kommentaar


                          pakume siis natuke videopilti ka asjast! Aivar Pohlaku, Otepää treeneri Martin Tederi ja väravaautor Rainar Laesi kommentaarid!



                          enjoy, homme loodame saada ka väravad ülesse!

                          Kommentaar


                            sai lõpuks video ka väravatest ülesse! enjoy,

                            Kommentaar


                              Flora juhib 1-0. Toome siiski punktid koju,kui nüüd ei suudeta midagi persse keerata!
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Ole mureta, olite rämedalt üle ja Konsa jättis mõnusalt löömata veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X