320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh kurat võimas mäng oli täna. Super emotsioon ja täiesti uskumatu kui oluline vend on Slava ikka florale, kõik 4 väravat kahe mänguga siis siauliaile tema löödud. Väga kena igatahes.

    Kommentaar


      Selgituseks enamustele. Esimese poolaja värava võeti ära, kuna kohtunik nägu "kätt".

      Üldiselt oli hunnik sitta see Flora. Selliseid labaseid sööduvigu pole juba ammu näind. Jürgenson oli ikka eriti lahe. Mõngu lõpus lasi sinna söödu kus olid aint vastased ning 10m raadiuses polnd ühtegi florakat.

      Kaitsest rünnakule lülitumine oli aeglasem kui mudlaste mängus. Rüütli taktika oli vist selleks mänguks ka selline,et võidame palli ja siis söödame kohe keskkaitsjatele ja ootame kuni vastane oma positsioonidele jõuavad ning siis hakkame palli ette suunama.

      Mõni pildike ka - http://www.mardiphoto.net/?id=3&lowercat=34&lang=est

      Kommentaar


        Aga mängul oli jube kõva olla, raisk. Mõlemad fännklubid tegid väga kõva tööd (Y)

        Kommentaar


          Jah Slava oli täna boss. Meie nõrgimad lülid olid kaitses Reintam ja Palatu.
          Kams tegi head tööd ,kiitus talle. ja Miku kah muidugi päästis mitu kindlat kolli. Fännisektor oli küll rahvast pungil aga kaasaelamine väga sitt.Leedukate 20 pealine punt tegi meile igatahes ära. Ei tea aga fänluses on täielik allakäik.Kui Pipi laul ja veel 1-2 välja arvata siis on enamus nagu vana vinüülplaati keerutaks.Kas koondise koopiad või lihtsalt iganenud lasteaiarepertuuar a-la ,,flora võidab niikunii , selles pole kahtlustki.,, Sellise plakatiga olid 10 a. tagasi mingid puberteediealised tüdrukud Kadrioru staadionil aga meie laulame seda nagu ogarad. Aga kui ei suudeta midagi muud välja mõelda siis pole miskit teha järelikult ongi tase selline. Ma ütleks ,et hetkel kõige sitem tase fännipuntidest Eestis.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Jah Slava oli täna boss. Meie nõrgimad lülid olid kaitses Reintam ja Palatu.
            Kams tegi head tööd ,kiitus talle. ja Miku kah muidugi päästis mitu kindlat kolli. Fännisektor oli küll rahvast pungil aga kaasaelamine väga sitt.Leedukate 20 pealine punt tegi meile igatahes ära. Ei tea aga fänluses on täielik allakäik.Kui Pipi laul ja veel 1-2 välja arvata siis on enamus nagu vana vinüülplaati keerutaks.Kas koondise koopiad või lihtsalt iganenud lasteaiarepertuuar a-la ,,flora võidab niikunii , selles pole kahtlustki.,, Sellise plakatiga olid 10 a. tagasi mingid puberteediealised tüdrukud Kadrioru staadionil aga meie laulame seda nagu ogarad. Aga kui ei suudeta midagi muud välja mõelda siis pole miskit teha järelikult ongi tase selline. Ma ütleks ,et hetkel kõige sitem tase fännipuntidest Eestis.
            Aga äkki sa tuled ja aitad siis teistel millegi uuega välja tulla? Võimalusi ju on,ning ka laule mida üritati laulda.
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Palatu värav võeti ebaõiglaselt ära. Vaatasin videost üle ja ei näinud mingit kätta mida kohtunik näitas. See teine värav mis suluseisu tõttu Floralt ära võeti oli selline väga nibin nabin värk.

              Rahvast küll palju ei olnd, aga minu komplimendid Flora fännidele, kes pidasid Šiulai fännidega kõva laululahingu maha ja väljusid minu hinnangul võitjatena. Mõnikord kui on ka 3-4 korda enam rahvast, pole sellist atmosfääri.

              Slava on muidugi super vend. Flora poolt veel positiivse märkena kindlasti see, et sellist hingestatud võitlust ja tahtmist meestes pole juba pikka aega näinud. Selle pealt ka võit tuli. Flora domineeris ikka korralikult ja oleks pidanud normaalajal ikka asja ära vormistama. PraSi kriitikaga võib osaliselt nõus olla (söödukvaliteet näiteks), ent mitte täielikult. Igatahes võrreldes Levadia tänase mänguga, mis oli kohati ikka väga igav, sai Flora mängul actionit näha ikka üpris tihti. Mäng oli oluliselt atraktiivsem.

              Video väravatest peaks ehk mingi aeg VSB-st näha olema.

              edit: Kunn, mulle ajakirjanike tribkal tundusid Flora fännid grammi võrra paremad. Ent neid oli ka poole enam.

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Jah Slava oli täna boss. Meie nõrgimad lülid olid kaitses Reintam ja Palatu.
                Kams tegi head tööd ,kiitus talle. ja Miku kah muidugi päästis mitu kindlat kolli. Fännisektor oli küll rahvast pungil aga kaasaelamine väga sitt.Leedukate 20 pealine punt tegi meile igatahes ära. Ei tea aga fänluses on täielik allakäik.Kui Pipi laul ja veel 1-2 välja arvata siis on enamus nagu vana vinüülplaati keerutaks.Kas koondise koopiad või lihtsalt iganenud lasteaiarepertuuar a-la ,,flora võidab niikunii , selles pole kahtlustki.,, Sellise plakatiga olid 10 a. tagasi mingid puberteediealised tüdrukud Kadrioru staadionil aga meie laulame seda nagu ogarad. Aga kui ei suudeta midagi muud välja mõelda siis pole miskit teha järelikult ongi tase selline. Ma ütleks ,et hetkel kõige sitem tase fännipuntidest Eestis.
                Tead Kunn, tegelt ma mõistan su posti sisu ning sa tead, et ma jagan suures osas muidu su arvamust, a niimoodi krt siin praegu, peale võitu, "musta pesu" pesema ka ei tasuks hakata.

                Uued lood on ju olemas, krt 2 korda rohkem, kui neid, mida 10 aastat järjest lauldud.... a kahjuks niimoodi mängu ajal segaduses on meil nende kõige uuemate tööle saamisega raskusi, sest pooled ei taha vedu võtta ja teine pool, kellel tahtmist on, neil lihtsalt läheb mööda, mida oli täna näha...
                Seeeeeepärast teeme mingi päev "lauluproovi" ja ajame asjad jonksu!

                ja sa Uusi nägusid nägid, kui palju neid täna oli? Kõva paarkümmend inimest, kes teevad alles oma esimesi samme tribüünidel ning kellel võtab lugude õppimine veel aega. Ajast ja arust hüüded, heh, täna oli niimoodi, et kui tekkisid masendushetkedel "piinlikud vaikushetked" siis aktivismi täis uued vennad võtsid sellised hüüded ülesse, a kui klubi uusi ja vähe vanemaid laule ikka ei tea veel nii hästi, siis on "vana head" materjali ikka võimalus kasutada? Mina olin täna ka pool ajast vormist väljas, pea valutab nagu pöörane, a küll vorm tagasi tuleb... Brandon ja teised tegid ka head tööd, vahetuste värk

                Igatahes ahoi uued näod... Minu poolt teile pöidlad püsti ja soovin jõudu! Noored uued mehed/naised (oooooh, kui palju naisi täna oli) kes on särtsu ja indu täis laulavad endal mõnuga ikka häälepaelu ribadeks.... Osad mugavamad vennad peaksid neilt õppust võtma, mitte käsi taskus soendama....


                Ja tähtis, tähtis teema on veel see, et trummi pole. Seetõttu on kohati ikka päris ropud vead ühises rütmis, 2 aastat korjatakse juba krt raha, nüüd on teema otsapidi Sen'i käes. Sen palun orgunni asi järgmiseks hooajaks valmis palun onju!!!

                Ja mis krdi langus ja maiteamida, krt, stabiilne progress on kogu aeg ju...

                Ma kustutasin praegu 2/3 oma postitusest ära, sest pole vaja siin seda plära, me võitsime 3-1 ja nullist pole vaja paska pritsida...
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  Siin ka esimese mängu kokkuvõte:
                  Pirmosios Baltijos lygos aštuntfinalio rungtynės Šiauliai - Flora 1:1


                  Loodetavasti saab Balti Liigast tugev ja atraktiivne liiga, mille mänge näeb ka telekast... Samuti tahaks loota, et meeskonnad mängivad parimate kooseisudega, küll leiavad ka fännid siis tee stadionile

                  Kommentaar


                    kas eilse mängu videoid on kah kuskil?

                    Kommentaar


                      Mis värk

                      Päeval oli Unibeti koefitsent Flora võidu korral 1,7 , pärastlõunaks oli kukkunud 1,45 peale ning u pool tundi enne mängu, kui panuseid teha tahtsin, oli see mäng üldse maha võetud, kusjuures Ekranase ja Jurmala mäng, mis hakaks samal ajal, rippus ilusti üleval.

                      Keegi oskab kommenteerida?

                      Kommentaar


                        hakati liiga palju ja liiga suuri panuseid tegema?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          hakati liiga palju ja liiga suuri panuseid tegema?

                          No sellest ma sain juba aru jah. Ma mõtlesin, et kas kellelgi on mingit siseinfot kokkuleppemängu kahtlustuse kohta. Mängu tulemus nagu selleks põhjust ei anna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tank Vaata postitust
                            Päeval oli Unibeti koefitsent Flora võidu korral 1,7 , pärastlõunaks oli kukkunud 1,45 peale ning u pool tundi enne mängu, kui panuseid teha tahtsin, oli see mäng üldse maha võetud, kusjuures Ekranase ja Jurmala mäng, mis hakaks samal ajal, rippus ilusti üleval.

                            Keegi oskab kommenteerida?
                            Selliseid poolsõprusmänge on korraldajal raske priceda. Samas, 1.7lt, 1.45-le on päris hea kukkumine. See, et maha võetud oli, see ei tähenda automaatselt mitte midagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Darren Vaata postitust
                              Selliseid poolsõprusmänge on korraldajal raske priceda. Samas, 1.7lt, 1.45-le on päris hea kukkumine. See, et maha võetud oli, see ei tähenda automaatselt mitte midagi.
                              poolsõprusmänge?
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Darren Vaata postitust
                                Selliseid poolsõprusmänge on korraldajal raske priceda. Samas, 1.7lt, 1.45-le on päris hea kukkumine. See, et maha võetud oli, see ei tähenda automaatselt mitte midagi.
                                No kukutamine kukuamaiseks, kuid see, et mäng üldse ära korjati.. see on kahtlane. Samas ehk hakkas neil tõesti esialgse suure koefitsiendi pärast lihtsalt rahast kahju.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X