320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Seekord on päevaleht päris neutraalse artikli valmis teinud ja tundub, et sealt saab vastused enam-vähem kõikidele küsimustele.

    Õhtulehe oma on natukene naljakas, aga eks nad ole pettunud ka, et treenerivahetus seekord nii rahulik oli, et kollane ajakirjandus mingit intriigi leida ei suuda. Aga ikka suudavad leida, nagu näha, nii kehv Õhtuleht ka ei ole.
    Ütle mulle mõni viimase aja treener kellegi Aivar poleks tülitsenud?
    Teitur,Jelle, Arno, Voolaid, Pasi on viimased "paha" olnud selles klubis.Ega ka Sarapiga eriti sõbralikult lahku mindud.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Ütle mulle mõni viimase aja treener kellegi Aivar poleks tülitsenud?
      Teitur,Jelle, Arno, Voolaid, Pasi on viimased "paha" olnud selles klubis.Ega ka Sarapiga eriti sõbralikult lahku mindud.
      Aga Pras mis sinust saaks kui sa avalikult oma tööandjat mustama hakkaks?eks umar üritab oma palka välja teenida
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Aga Pras mis sinust saaks kui sa avalikult oma tööandjat mustama hakkaks?eks umar üritab oma palka välja teenida
        Ma saaks kiita, et nõnda julge olen

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Ma saaks kiita, et nõnda julge olen
          No umar vist ei ole nii julge.aga huvitav oleks teada kas jalgpalliliidu töölised on omad palgad kätte saanud?tegemist peaks oleme ju ühisrahakotiga.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Jõhker mis pähkli Zahovaiko endale puremiseks sai. Ei oskagi kohe midagi öelda.. olen hämmingus. Sama klubi on juhendanud José Mourinho (2001–02), samuti üks põhi mängijaid on seal olnud Hugo Almeida.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              no see oli ju ikka mingi mitu head aega tagasi.
              eelmisel aastal oli klubi ju esiliigas. ja klubil paistab hetkel ründajatega suht kitsas.

              tegelt ammu juba oodanud millal keegi ka siiapoole hakkaks tulema. siin oleks tegelt head tinimused, eriti noortel, paremaks saada, sest aastaringselt saad normaalsel murul normaalsetes tingimustes treenida ja mängida.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Nagu näha, on Flora ossid vale puu juures haukunud.
                Sellises olukorras on raske peatreeneril midagi ehitada või saavutada.
                Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Djemba-Djemba
                  cammon, mõtle veits mis leht see on - Õhtuleht! Sealt pole võimalik tõde teada saada ju.


                  Allikas on Soccernet!

                  Kommentaar


                    Ma ei näe mõtet siin midagi tõestama hakata, sest näiteks Teitur, Pasi ja Arno lahkusid siit lepingu lõppedes. Õigemini probleemid ilmnesid nendega siis, kui nad said aru, et lepingut ei pikendata. Mis puutub riidu, siis oli ikkagi tegemist lihtsalt pinnavirvendusega ja ka ajakirjanike põhjaliku otsinguga. Umbes nii, nagu poliitikud üksteisega ajalehe vahendusel õiendavad. See ei sega neid lõunat ühe laua taga söömast ja üldse koos heast elust rõõmu tundmast.

                    Eks seal ajakirjanike hulgas on ju prasisuguseid urgitsejad palju.

                    Hiljem on nii Arno, kui ka Teitur käinud mitmel korral Eestis, sealjuures ka EJL-is. Mis on tõend sellest, et maha rahunedes said nad aru, et ilmaaegu ärritusid.

                    Ma arvan, et seda teemat pole mõtet rohkem kommenteerida. Kes teab, see teab. Pras ei tea tuhkagi.

                    Kommentaar


                      imelik värk see Flora poolne info avaldamine. Vungi info testimise kohta Rootsi esiliigas on üleval, kuid et Zahovaiko testib Portugali kõrgliigas, sellest pole sõnagi. Zaho võimalus jääks alla ainult Klavani AZ-le. Võrreldav oleks ehk Pareiko Tomiga ja Zenjovi Karpatõga.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        imelik värk see Flora poolne info avaldamine. Vungi info testimise kohta Rootsi esiliigas on üleval, kuid et Zahovaiko testib Portugali kõrgliigas, sellest pole sõnagi. Zaho võimalus jääks alla ainult Klavani AZ-le. Võrreldav oleks ehk Pareiko Tomiga ja Zenjovi Karpatõga.
                        Kas tehti leping ära? Kõiki testimisel käimisi ju ei avaldata. Kui tuleb leping, küllap siis tuleb ka teade.

                        Kommentaar


                          imelik. Levadia sõlmib lepinguid, Kalju sõlmib lepinguid, aga Flora saadab kogenumad laenule/testimistele ja uue koosseisu kohta salatseb ...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Kas tehti leping ära? Kõiki testimisel käimisi ju ei avaldata. Kui tuleb leping, küllap siis tuleb ka teade.
                            Urmar, kes Slava sinna sebis muidu, Šotimaal viibiv Marko Välja v Tarmo Lehiste ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Kas tehti leping ära? Kõiki testimisel käimisi ju ei avaldata. Kui tuleb leping, küllap siis tuleb ka teade.
                              see siis mingi pooltevaheline kokkulepe, et ei avaldata? samas info testimise kohta sai ainult Portugali meediast..

                              edit. sorri, pidasin silmas eelmises postis Vannat, kuid kirjutasin Vunk
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Ma ei näe mõtet siin midagi tõestama hakata, sest näiteks Teitur, Pasi ja Arno lahkusid siit lepingu lõppedes. Õigemini probleemid ilmnesid nendega siis, kui nad said aru, et lepingut ei pikendata. Mis puutub riidu, siis oli ikkagi tegemist lihtsalt pinnavirvendusega ja ka ajakirjanike põhjaliku otsinguga. Umbes nii, nagu poliitikud üksteisega ajalehe vahendusel õiendavad. See ei sega neid lõunat ühe laua taga söömast ja üldse koos heast elust rõõmu tundmast.

                                Eks seal ajakirjanike hulgas on ju prasisuguseid urgitsejad palju.

                                Hiljem on nii Arno, kui ka Teitur käinud mitmel korral Eestis, sealjuures ka EJL-is. Mis on tõend sellest, et maha rahunedes said nad aru, et ilmaaegu ärritusid.

                                Ma arvan, et seda teemat pole mõtet rohkem kommenteerida. Kes teab, see teab. Pras ei tea tuhkagi.
                                Sel ajal kui esimene hollandlane ning ka Teitur klubis olid oli ka mul üks tuttav klubis töötamas ja pidi kõike seda riidude järgset kannatama.

                                Ummi palun lõpeta see pläma sellest ilusast maailmast.

                                Voolaiu teemat peaks iga jalgpallist huvitanu inimene teadma.

                                Ootan su järgmist kaitsekõne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X