320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Uskumatu turniir ja Flora supervõit!
    Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


    tsitaat: Seega võitis FC Flora selle turniiri ära! Ja kokkuvõttes ikka täiesti teenitult! Seda tõestab kasvõi löödud väravate arv, mis oli 18, teistele meeskondadele täiesti kosmiline number. Tuleb muidugi lisada, et kuna tegemist oli minijalgpalliga, siis on selle turniiri mõju järgmisele välishooajale samuti minimaalne, kui sedagi.
    Kes selle jutu autor Flora kodukal on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
      Kes selle jutu autor Flora kodukal on?
      Kes seda teab, ma arvan, et alati kõigega kursis olla püüdval Prasil on selle kohta inffi.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kes seda teab, ma arvan, et alati kõigega kursis olla püüdval Prasil on selle kohta inffi.
        kuula fanell õpi kirjutama ja ära solva mind. Ma olen PraS mitte Pras. Ju see sina olid!

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          kuula fanell õpi kirjutama ja ära solva mind. Ma olen PraS mitte Pras. Ju see sina olid!
          Enne kui teistele nina alla hõõrud hakka ise ka seda tegema (loe tsiteering läbi)

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Enne kui teistele nina alla hõõrud hakka ise ka seda tegema (loe tsiteering läbi)
            Oh, kes leiab ühe prasi kirjavigadeta lause, see võib end lotovõitjaks pidada. Kuigi see pole siiski päris korrektne võrdlus, sest lotovõitjaid on meil päris palju juba, aga neid lauseid ei ole kuskilt võtta.

            Aga ega see polegi ju tähtis, tahtsin lihtsalt öelda, et Slava mängis ühe poolaja oma uue klubi 1:0 võidumängus Burkina Faso vastu, teatab Flora kodukas.

            Kommentaar


              flora kodukal vist pole veel seda uudist?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Ma vaatan ise ka, et ei ole veel, aga küllap siis tuleb. Teade ise on tõde, sellise tõsise asjaga ma nalja ei tee.

                Kommentaar


                  Head Uut Aastat Florale, Ida-Viru satsid uuel aastal ahju!
                  Eesti jalgpall eestlastele!!!

                  Kommentaar


                    Vaatan praegu TV 14 kordust aastalõputurniirist ja väga hea tunne on kuna meie omad nii väljakul ,kui tribüünidel näitavad head taset.
                    Head Uut aastat kõigile Viienda Sektori ja Parema Tiiva sõpradele.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Head Uut Aastat minu poolt ka kõigile Flora fännidele!

                      Kommentaar


                        Head uut aastat Flora fännid, kes te omavoliliselt Kalju fänniatribuutikat lõhkusite!

                        Otsiks äkki üles postitused, mis tehti Parema Tiiva liidrite poolt, kes kurtsid, et ühed vähesed normaalsed Flora fännid (Diana ja co) omavoliliselt rikkusid teie natsisümboolikat?

                        Ja need igamängulised neegrinaljad võisid ühe korra ehk isegi mingitki nalja pakkuda, aga jah.

                        Ja siis te kurdate, et miks kogu pasa alati endale saadate ja miks te kellegile ei meeldi. Teie fännklubis on väga palju normaalseid inimesi, aga sama paljud viivad teiste maine ikka tohutult alla.

                        Kommentaar


                          Äge.

                          111111
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Head uut aastat Flora fännid, kes te omavoliliselt Kalju fänniatribuutikat lõhkusite!

                            Otsiks äkki üles postitused, mis tehti Parema Tiiva liidrite poolt, kes kurtsid, et ühed vähesed normaalsed Flora fännid (Diana ja co) omavoliliselt rikkusid teie natsisümboolikat?

                            Ja need igamängulised neegrinaljad võisid ühe korra ehk isegi mingitki nalja pakkuda, aga jah.

                            Ja siis te kurdate, et miks kogu pasa alati endale saadate ja miks te kellegile ei meeldi. Teie fännklubis on väga palju normaalseid inimesi, aga sama paljud viivad teiste maine ikka tohutult alla.
                            florakad on alati neegreid vihanud ju.
                            sissetungijad ju.

                            frankel on vist meelest läind.

                            Kommentaar


                              Olen üpris kindel, et enamus nö eelmisel hooajal tekkinud grupeeringust ei ole sellest vingest surinamlasest kuulnudki.

                              Sina Nuutu tundusid ennist normaalne, aga eks sa püüa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Head uut aastat Flora fännid, kes te omavoliliselt Kalju fänniatribuutikat lõhkusite!
                                Räägiks äkki asjast?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X