320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult ma arvan, et Flora fännid peaksid leppima sellega, et meeskond ei lähegi võitlema kuldmedali eest, iga-aastasel lootusel "äkki noored üllatavad" kruvitakse ootused mõttetult üles.
    Eks need suured ootused on tingitud ka klubi presidendi sõnavõttudest, mis on vastuolus poliitikaga, mida viljeletakse.
    Kolmas tegur on press, kes on kinni Floras kui Eesti jalgpalli lipulaevas, mida ta tegelikult koos Levadiaga ju ongi, aga oma struktuuri poolest, mitte esindusmeeskonna kvaliteedi poolest.
    Ja nii ongi lõpuks kära kui palju, kui medalita jäädakse, kuid minu arust 3-4 koht ongi see, kus nad olema peaks.

    Kommentaar


      Kams peaks täna saama oma oskusi näidata, klubil kontrollmäng Sandefjord meeskonnaga.
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Algselt postitas spekter Vaata postitust
        Stüf on duublis ja sealt saab põhisse tõusta/tõsta igal hetkel. lisaks on Zauri nimekirjas Veis, Sinilaid.
        http://www.fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=12
        stüf mängis soomes Tuleviku eest...

        Kommentaar


          http://www.fcflora.ee/index.php?lang...n_id=7&id=2305 2 grusiini võeti vastu, tea mis teistest saab..
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Meie omad mängivad homme Paidega.Ma vist kolistan homme oma selle hooaja esimest kodus peetavat kontrollmängu vaatama ,kui muidugi jälle lund ei saja .Tra küll on see talv ära tüüdanud karauuuuul .
            Vaadates kõikide meie klubide kontrollmänge nii Riias ,Soomes ,kui ka Moskvas peetud turniiril siis on seis üsna nutune .Loodame ,et vähemalt omavahel kembeldes saab nalja ja põnevust.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Nüüd ma saan aru küll miks Rüütli ei olnud nõus Flora peatreener olema. Kes see jõuab nende uute noortega kaotama hakata jälle. Mees on end üles töötanud ja harjunud Eestis ainult võitma. Flora sugune klubi ei ole talle piisav väljakutse. Tulevad jälle uued mehed peale. Kes vähegi paremaks saab saadetakse tasuta minema a la Zahovaiko. Unistatakse mingist Euroopa Liiga kohast. Kellega? Flora 93 poistega või nende uute Gruusia superstaaridega? Järgmisel hooajal heal juhul pronksmedali lõhna on, aga tõenäoliselt tuleb leppida 5. kohaga. Esiliigast muidugi pole mõtet rääkida. Küll need Kasimirid ja Konsad kuidagi välja ikka veavad kui nad juhuslikult Norra esiliigasse ei lähe.

              Kommentaar


                ära sündmustest ette torma, esmalt saavad oma võimaluse 1992 poisid

                Kommentaar


                  ma küsin et kas need gruusialased enda koondist ka esindanud on?

                  Kommentaar


                    Suurim küsimus seisneb aga selles, kus jätkab Henri Rüütli, pole teda ühegi võistkonna treeningmängude nimekirjas kohanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      ma küsin et kas need gruusialased enda koondist ka esindanud on?
                      Kui sind tõesti huvitaks, siis sa oleks viitsinud kulutada need kolm minutit ja otsida üles umbes seitsmes erinevas kohas paar päeva tagasi avaldatud Flora pressiteate, kus on mõlema senisest karjäärist päris põhjalikult juttu.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Suurim küsimus seisneb aga selles, kus jätkab Henri Rüütli, pole teda ühegi võistkonna treeningmängude nimekirjas kohanud.
                        Kuluaarides on sahistatud II liiga tippmeeskond Nõmme Unitedist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Kuluaarides on sahistatud II liiga tippmeeskond Nõmme Unitedist.
                          seal kus papa seal ka poeg

                          Kommentaar


                            kas rüütli arnold on nõmme unitedi mees?
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              FC Flora koosseis mänguks Sillamäega
                              Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

                              Kommentaar


                                Jürgenson on nüüd siis meie vasakkaitsja?
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X