320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    üldistasin
    Tubli oled. Ikka kõigile ühe puuga. Eks tule homme näita näpuga siis kes kui nimesid ei tea.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Tubli oled. Ikka kõigile ühe puuga. Eks tule homme näita näpuga siis kes kui nimesid ei tea.
      küsin ja jälle,et kas sa tead oma kaasvõitlejate nimesi kõiki?
      palun vasta. ma ei tule homme. ma olen homme lõunas, kuna äkki läheb kakluseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        küsin ja jälle,et kas sa tead oma kaasvõitlejate nimesi kõiki?
        palun vasta. ma ei tule homme. ma olen homme lõunas, kuna äkki läheb kakluseks.
        1) Ei tea. Kõrval tribüünil on palju inimesi kes käivad Flora mängudel aga ei tea neid kõiki, sealt tean väheseid kuna olen fännisektoris.
        2) Spekuleerimine sinu poolt. Kui sa tõesti kaklusega kõiki asju lahendad (tuleb meelde see sinu naisepeksu teema) siis on see sinu probleem (milleks sa ikka mainid kaklust? Meie oleme öelnud, et meie ei lähe kaklema seega jääb variant vaid sina) ja võid kuhugi ravile end kirja panna või oma kallale minekud politseis üles tunnistada ja istuda kambris natuke ja elu üle järgi mõelda.
        3) Teisipäevane mäng ei ole ajaloo viimane Flora mäng.

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          1) Ei tea. Kõrval tribüünil on palju inimesi kes käivad Flora mängudel aga ei tea neid kõiki, sealt tean väheseid kuna olen fännisektoris.
          2) Spekuleerimine sinu poolt. Kui sa tõesti kaklusega kõiki asju lahendad (tuleb meelde see sinu naisepeksu teema) siis on see sinu probleem (milleks sa ikka mainid kaklust? Meie oleme öelnud, et meie ei lähe kaklema seega jääb variant vaid sina) ja võid kuhugi ravile end kirja panna või oma kallale minekud politseis üles tunnistada ja istuda kambris natuke ja elu üle järgi mõelda.
          3) Teisipäevane mäng ei ole ajaloo viimane Flora mäng.
          Marko, sa ajad mind juba naerma

          Kes siin kaklusest rääkinud on?
          Kasva suuureks ükskord ja ära otsi kõigest sakslaste põhjusi.

          Aga kui nagu teadlasi tsiteerida siis.

          Ballack, kas sa sebid naisi või ?

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Marko, sa ajad mind juba naerma

            Kes siin kaklusest rääkinud on?
            Kasva suuureks ükskord ja ära otsi kõigest sakslaste põhjusi.

            Aga kui nagu teadlasi tsiteerida siis.

            Ballack, kas sa sebid naisi või ?
            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            kuna äkki läheb kakluseks.
            Mingit suvalist off-topicut hakkad ka ajama. Läheb aga tagasi teemasse ja vasta nüüd kuidas jääb nende Flora fännidega keda mõtlesid? Millal siis näitad? Ära nüüd ütle, et mitte kunagi rohkem ei tule Flora mängule.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Mingit suvalist off-topicut hakkad ka ajama. Läheb aga tagasi teemasse ja vasta nüüd kuidas jääb nende Flora fännidega keda mõtlesid? Millal siis näitad? Ära nüüd ütle, et mitte kunagi rohkem ei tule Flora mängule.
              loomulikult tulen oma lemmiku kodumängudele. ega sina mind ikka ei takista
              ma pole mees kes läheks mingil otsustaval hetkel lõunasse nagu mingi vend

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                loomulikult tulen oma lemmiku kodumängudele. ega sina mind ikka ei takista
                ma pole mees kes läheks mingil otsustaval hetkel lõunasse nagu mingi vend
                Kes rääkis, et mina takistan?

                Ääää....otsustaval hetkel lõunasse....mida sa siis homme teed (mida sa ka ütlesid)? Karikamäng on hetkel otsustav kas pääseb Euroopasse või mitte.

                Millal siis näitad neid fänne? Mai teine pool peaks välja mängima kõige varemalt sel juhul (võõrsile ju ei lähe nii palju fänne nii, et peab kodumäng olema)...kui sa ise jälle lõunasse ei roni.

                Üleüldse postitad vales teemas. See ei ole "täis peaga postitamise teema" (info liigub ilusti)

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Kes rääkis, et mina takistan?

                  Ääää....otsustaval hetkel lõunasse....mida sa siis homme teed (mida sa ka ütlesid)? Karikamäng on hetkel otsustav kas pääseb Euroopasse või mitte.

                  Millal siis näitad neid fänne? Mai teine pool peaks välja mängima kõige varemalt sel juhul (võõrsile ju ei lähe nii palju fänne nii, et peab kodumäng olema)...kui sa ise jälle lõunasse ei roni.

                  Üleüldse postitad vales teemas. See ei ole "täis peaga postitamise teema" (info liigub ilusti)
                  Ma teen homme trenni oma satsiga. Kui aru ei saa siis küsi Jaanuselt või Brandsilt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Ma teen homme trenni oma satsiga. Kui aru ei saa siis küsi Jaanuselt või Brandsilt.
                    Ei ole mingi põhjus lemmiku mängule mitte minna (eriti karikamäng). Saavad ilma pohmas treenerita ka hakkama.

                    Küsimus on ikka endine: millal näitad siis kes on selles "kambas"? Mõni võib end solvatuna tunda kui talle pannakse kellegi teise sõnad suhu ja maailmavaade pähe määritakse kuna lajatatakse ühe puuga kõigile.

                    Mina kavatsen magama minna ja soovitan sinulgi magama minna, et ikka kainena trenni saaksid anda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Ei ole mingi põhjus lemmiku mängule mitte minna (eriti karikamäng). Saavad ilma pohmas treenerita ka hakkama.

                      Küsimus on ikka endine: millal näitad siis kes on selles "kambas"? Mõni võib end solvatuna tunda kui talle pannakse kellegi teise sõnad suhu ja maailmavaade pähe määritakse kuna lajatatakse ühe puuga kõigile.

                      Mina kavatsen magama minna ja soovitan sinulgi magama minna, et ikka kainena trenni saaksid anda.
                      Kamba all mõtlesin ja mõtlen siiamaani teid kes te fännete Florat seal staadionil.
                      Kamp=Flora fännid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Kamba all mõtlesin ja mõtlen siiamaani teid kes te fännete Florat seal staadionil.
                        Kamp=Flora fännid.
                        Teeks eraldi teema Ballack vs PraS
                        sigpic

                        Kommentaar


                          No kurat, mida te vaidlete tühja pärast!?
                          Vahetage numbreid, minge kohvikusse või kinno ja vaielge siis privaatselt palju jaksate

                          Aitab offtopicust nüüd!!
                          Kõik Flora fännid, 5. Sektor, Parem Tiib, "tennisepublik", vanad peerud ja noored nolgid, pange vaim valmis ning tulge TÄNA õhtul sõbralikult Lillekülla mängu vaatama ja valjuhäälselt kaasa elama! Näitame, kes praegusel hetkel Eestis tribüüne valitsevad jaAitame omapoolse tulise toetusega täna FC FLORA karikafinaali ja eurosarja!

                          On Ainult FLORA!
                          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                          Kommentaar


                            Homme on kõik Flora fännid ja teised kes seda koduks peavad oodatud oma teist kodu ehk A. Le Coq Arenat koristama ja seda alates kella 17:00'st

                            Kommentaar


                              Kaks mängu korraga pealinnas:
                              Tallinna Kalev mängib täna Tartu Rockiga oma poolfinaali 5000 pealtvaataja ees.
                              Tallinna Flora oma poolfinaali Tartu Tammeka vastu heal juhul 150-le.
                              Kalevi võidust pasandavad homme ajalehed üle kahe lehe, Flora võit mainitakse heal juhul kuskil all nurgas ära.
                              Kurb aga tõsi, tõsi aga kurb.
                              Aga ükskord algab aega...

                              Kommentaar


                                Kui korvpallis pole enne mängu teada kes võidab,siis jalgpallis on asjad vastupidi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X