320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Ei tasu niimodi lahmida - aktiivne ei võrdu tennisepublikut häirivaga. Mulle näiteks meeldib rohkem rahulikult vaadata, sest olen tähele pannud, et kui ma aktiivsema kaasaelamisega tegelen, siis jääb pahatihti platsil toimuv väiksema tähelepanu alla aga teised lasku käia, see mind ei häiri.
    Ei tasu niimodi lahmida - Kanepi pole üldse paha mängija aga kaasaelamine annaks talle raudselt sitaks juurde.
    Ma ka armastan ainult viimast postitust täis peaga lugeda.

    Kommentaar


      Mäng siis 3-3.
      suurepärane iluvärav Zakarialt.
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Tegelt päris põnev mäng oli ja väravaid igale maitsele.Zahari värav oli muidugi superlux .Meie omad võtsid asja suht rahulikult ja nii see viik tuli.
        Üks põiklatt oli kah veel aga vahet pole oleme niikuinii Eesti Meistrid.
        Ja selle vastu pole mul kah midagi ,et Kalju saaks neljanda koha. Mütsi võtan maha Terja ees.Tõeline võitlejahing ja igiliikur. Mängiks Kaljus kas või pooled sellise tahtmisega siis oleksite kindlalt medalitel.
        Järgmist bhooaega silmas pidades oleks Vallu Minkeneni kõrvale kedagi samahead meest vaja. Luts ( va Säga ) oli kah täna väga bro.
        Ja nüüd veel viimane mäng jäänud ja medalid kaela. Kõik see mees Paidesse!
        FCF Forever

        Kommentaar


          üleskutse kõikidele jalgpallisõpradele üle maailma

          Laupäevasele mängule eelneb jalgpallisõprade rongkäik, millest tuleb osa võtma ka FC Flora fännklubi „5 Sektor“ enam kui poolesaja liikmega. Linnameeskond loodab, et Paide toetajate rivi saab olema vähemalt sama pikk. Kogunemine on kell 12 Kuma Raadio ees ja staadioni poole teele minnakse kell 12.30. Kõik rongkäigul osalejad saavad mängule tasuta.

          Kuma Raadio ja Järva Teataja teevad üleskutse kõikidele järvamaalastele ja jalgpallisõpradele üle maailma „OLETE OODATUD LAUPÄEVAL KELL 13 PAIDE TEHISMURU-STAADIONIL ALGAVALE PAIDE LINNAMEESKONNA JA FC FLORA KOHTUMISELE!“

          Pärast kohtumise lõppu antakse FC Florale üle Eesti meistrivõistluse võidukarikas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sen Vaata postitust
            üleskutse kõikidele jalgpallisõpradele üle maailma

            Laupäevasele mängule eelneb jalgpallisõprade rongkäik, millest tuleb osa võtma ka FC Flora fännklubi „5 Sektor“ enam kui poolesaja liikmega. Linnameeskond loodab, et Paide toetajate rivi saab olema vähemalt sama pikk. Kogunemine on kell 12 Kuma Raadio ees ja staadioni poole teele minnakse kell 12.30. Kõik rongkäigul osalejad saavad mängule tasuta.

            Kuma Raadio ja Järva Teataja teevad üleskutse kõikidele järvamaalastele ja jalgpallisõpradele üle maailma „OLETE OODATUD LAUPÄEVAL KELL 13 PAIDE TEHISMURU-STAADIONIL ALGAVALE PAIDE LINNAMEESKONNA JA FC FLORA KOHTUMISELE!“

            Pärast kohtumise lõppu antakse FC Florale üle Eesti meistrivõistluse võidukarikas.
            Lubatakse ka korraliku ilutulestiku,Flora oli linnavalitsuselt selleks loa saanud
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              „Kolmeraudne" alustab TV3 otsestuudiost täna kell 21.30.

              Eesti jalgpalli revolutsioonilistest aegadest on stuudios kõnelemas äsja meistritiitli saanud jalgpalliklubi FC Flora peatreener Martin Reim.
              tulevik on tunni aja pärast

              Kommentaar


                oleks päris huvitav teada nimeliselt,kes siis ennast fc floras peale tänast võivad end eesti meistriks pidada.Mõnel mittelojaalsel kes suvel kinga said on ka tegelikult vajalik arv mänge mängitud.
                Monica

                Kommentaar


                  Algselt postitas flo Vaata postitust
                  oleks päris huvitav teada nimeliselt,kes siis ennast fc floras peale tänast võivad end eesti meistriks pidada.Mõnel mittelojaalsel kes suvel kinga said on ka tegelikult vajalik arv mänge mängitud.
                  Eks ikka need, kes lõpuni mängisid. Nii on ta senini Eesti olnud ja küllap on ka edasi.

                  Sulle ka küsimus, miks kannad sellist tiitlit, kuigi ise ei salli Florat? Lihtsalt imelik. Lahuta ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Eks ikka need, kes lõpuni mängisid. Nii on ta senini Eesti olnud ja küllap on ka edasi.

                    Sulle ka küsimus, miks kannad sellist tiitlit, kuigi ise ei salli Florat? Lihtsalt imelik. Lahuta ära.
                    millest järeldad, et ei salli. Flora oli, on ja jääb nr 1. On olnud aastast 1990 ja ei kavatsegi seda klubi kellegi/millegi vastu vahetada.

                    Lihtsalt tekkis küsimus, et kes siis on tänavused meistrid. Ma arvan, et Teet Allas oli klubile väga lojaalne aastaid, igal inimesel on raskeid hetki ja paraku sattus üks selline mõnede mängijate hooaega segama.

                    Kaua Sina oled Florat toetanud?
                    Ära tule kohe ründama, mõtle ja vaata kaugemale kui ainult oma nina alla.

                    Mul on väga hea meel, et tiitel on üle 7 aasta taas kodus ja loodan, et see jääb veel mitmeks aastaks nii.
                    Monica

                    Kommentaar


                      Algselt postitas flo Vaata postitust
                      millest järeldad, et ei salli. Flora oli, on ja jääb nr 1. On olnud aastast 1990 ja ei kavatsegi seda klubi kellegi/millegi vastu vahetada.

                      Lihtsalt tekkis küsimus, et kes siis on tänavused meistrid. Ma arvan, et Teet Allas oli klubile väga lojaalne aastaid, igal inimesel on raskeid hetki ja paraku sattus üks selline mõnede mängijate hooaega segama.

                      Kaua Sina oled Florat toetanud?
                      Ära tule kohe ründama, mõtle ja vaata kaugemale kui ainult oma nina alla.

                      Mul on väga hea meel, et tiitel on üle 7 aasta taas kodus ja loodan, et see jääb veel mitmeks aastaks nii.
                      Selge. Ma ei tea, palju neid medaleid antakse? Kui 25, siis peaks jätkuma ka Allasele ja Kasimirile. Konsa puhul oleks imelik anda kuld Kalju mängijale, aga miks ka mitte. Taar ja Anniste mängisid ikka liiga vähe, et seda teenida.

                      Loodetavasti treenerite medalid ei kuulu nende 25 hulka?

                      Võiks anda ka Jürgen Hennile, kes pidi hooaja vigastuse tõttu vahele jätma.

                      Kommentaar


                        Suured Õnnitlused siis tervele meeskonnale ning toredatele fännidelegi kellega täna kätt sai isegi surutud. Keep going ja olge sama lahedad edasi, Ma omaltpoolt loodan, et Paidelgi kasvab see toetajate hulk!!
                        Paide,Paide, Väravat on vaja!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Selge. Ma ei tea, palju neid medaleid antakse? Kui 25, siis peaks jätkuma ka Allasele ja Kasimirile. Konsa puhul oleks imelik anda kuld Kalju mängijale, aga miks ka mitte. Taar ja Anniste mängisid ikka liiga vähe, et seda teenida.

                          Loodetavasti treenerite medalid ei kuulu nende 25 hulka?

                          Võiks anda ka Jürgen Hennile, kes pidi hooaja vigastuse tõttu vahele jätma.
                          Sa oled ikka LOLL mis LOLL , Kõik mängijad, kes mängisid Flora eest kasvõi ühe mängu peavad saama medali nüüd. See pole küll argument , et keegi mängib nüüd teises klubis kui hooaja alguses.

                          Kommentaar


                            Lõpetage see lapsejutt ära, isegi juhendit ei viitsi keegi lugeda. Seal kõik selgelt kirjas palju medaleid antakse - jagub kõigile

                            Meistriliiga võitjaks tulnud klubile antakse 30 kuldmedalit ja 1. koha diplomit, teisele kohale tulnud klubile 30 hõbemedalit ja 2. koha diplomit ning kolmandale kohale tulnud klubile 30 pronksmedalit ja 3. koha diplomit.

                            Kommentaar


                              Hollandis on vist see reegel, et peab osalema vähemalt 10s mängus, et medal saada. Kui Klavan AZ-ga liitus, siis oli just see teema üleval. Lõpuks sai ta ka oma 10 mängu täis ning oma ilusa kuldse medali. Kuidas meil selle reegliga on?

                              IMO, medali peaksid saama need, kes osalesid selle vormistamisel hooaja lõpus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust

                                IMO, medali peaksid saama need, kes osalesid selle vormistamisel hooaja lõpus.
                                Selles osas olen päri, sest minu arvates oleks jube imelik hooaja lõpetamisel lavale kutsuda Kalju dressis Oliver Konsa ja Rootsi satsi vormis Teet Allas Flora kuldmedalit vastu võtma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X