320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fizth Vaata postitust
    Tulemuse käiku jälgisin ise ka , 5:1 türklastele ! Ei tea kas Luts ka mängis ?
    Luts ei mänginud.
    I'm not a complite idiot, some parts are missing

    Kommentaar


      Algselt postitas Paul_500 Vaata postitust
      Armas Ummi
      Paranda mind kui ma sain valesti aru, aga ma ei taha sinuga tüli norida üldsegi mitte. Mul lihtsalt riivas see silma, kuna ainuke netifoorum, kus ma olen olnud, seal olid väga karmid nõuded eeskirjade täitmise kohta lihtsalt.
      Oled üks uus ja väga jutukas foorumlane. Ühes kohas jõudsid öelda, et oled mitmes foorumis olnud. Siin väidad, et ainult ühes. Ega meil vassimisse hästi ei suhtuta.

      Kommentaar


        ära siis vingu ja ära enam postita ka
        aitäh, kure-paul

        Kommentaar


          Algselt postitas Paul_500 Vaata postitust
          Kallis Ummi, ma ei tahaks vinguda, aga vastavalt foorumi reglemendile on topeltpostitused keelatud.
          Oot, kus see reglement asub?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Zenit võitis siis Florat
            värava lõi Petrov 25ndal minutil. 62'l minutil sai Zeniti kaitsja Cheminava punase.

            Kommentaar


              Väike pettumus on see kaotus. Alguses olid floralased ähmis, hiljem küll kosuti, aga kaotusseisust välja ei tuldudki. Õnneks võib muidugi öelda seda, et see ju treeningmäng.

              Kommentaar


                Зенит Россия – Флора Эстония – 1:0 (1:0)
                Голы: 1:0 – Петров (25).

                ЗЕНИТ: Зайцев, Чеминава, Батов, Бочаров (Могилевец, 56), Петров, Матяш, Мурихин (Цыганов, 76), Сушкин, Костин, Васильев, Сиротов (Панфилов, 65).

                ФЛОРА: Педык, Камс, Яхимович, Метс, Юргенсон, Амику (Вес, 82), Мошников (Фролов, 78), Минкенен, Пейтре (Лийвамаги, 64), Пост, Аниер (Дупиков, 76).

                Удален: Чеминава (62).

                Кубок Содружества Санкт-Петербург Групповой этап 1-й тур Группа А Интер Азербайджан Нефтчи Киргизия 3:0 (2:0) Искра-Сталь Молдавия Истиклол Таджикистан 1:1 (0:0) Положение команд: «Интер» 3, «Искра-Сталь» 1, «Истиклол» 1, «Нефтчи» 0.

                Kommentaar


                  Zenidi duubel mängib mitmendas Venemaa divisionis?
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Zenidi duubel mängib mitmendas Venemaa divisionis?
                    Venemaal polegi duubleid päris selles mõistes, kõigil meistriliiga meeskondadel peab olema lisaks põhisatsile ka u-21 punt, viimastel on oma paralleelne liiga. Need noored, kes nüüd Florat võitsid, olid muidu lõppenud hooajal Spartaki ja Amkari järel kolmandad.

                    edit: seal noorte meistrivõistlustel võib siiski ka piiratud arvul vanemaid ja välismaalasi platsile saata, aga platsil peab olema alati vähemalt seitse venelast, st välismaalasi ja/või vanemaid mängijaid on lubatud korraga kasutada 3 + väravavaht. Zenidil on muidu küll olnud ka erinevaid duubel- või farmmeeskondi, aga eelmisel hooajal selline puudus.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Turniirist läbi interneti pilti on ka võimalik ette saada?

                      Kommentaar


                        Vot nii 2-0 ja nüüd tuleb vastu pidada
                        Minu Peterburi sõbrad ,kes Zenidi ja Flora mängul olid helistasid ja ütlesid ,et Flora peaks siit grupist edasi saama.
                        Me tegime suure vea ,et Piiterisse ei läinud. Oleks saanud osa tõelisest jalgpallipeost . Zenidi fännid igatahes ootasid ,et keegi Florast tuleb ja nad olid väga sõbralikult meelestatud. Florast peetakse seal millegi pärast väga lugu ja isegi turniiri ametlikus ülevaates on asjalikult ja kõige pikemalt just Florast kirjutatud .
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Sander laksib korralikult. Nüüd on viimane mäng vaja samamoodi mängida ja oleme edasi. Tubli töö ,kuigi vastane polnud ju teab ,mis kõrgest klassist aga siiski oma riigi meister. Valgevene meistri võitmine oleks kõvem sõna ,selle üle võiks uhkust tunda.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Muide paar sõna veel eilsest Flora -Zeniidi mängust. Minu Piiteri sõbrad ütlesid ,et Zenidil tegelt vedas ropult ,et nad tappa ei saanud .Flora lõi teisel poolajal igati õige värava ,mida kohtunik kõikide üllatuseks ei lugenud .Floral oli juba esimese poolaja keskel täielik ülekaal mängus ja teine poolaeg oli puhtalt meie mäng.
                            Nagu ma aru saan siis oleme tegelt kaks üsna head mängu teinud ja nüüd on tähtis ,et ka kolmas õnnestuks ,et alagrupist edasi saada . Pöidlad pihku.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Millal viimati või kas üldse Eesti klubid alagrupist edasi on saanud?

                              Kommentaar


                                viimane kord kui flora osales ja seni ka ainuke kord.
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X