320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
    viimane kord kui flora osales ja seni ka ainuke kord.
    Ja siis kaotati vist penaltidega Kaunasele. Arno oli veel treener vist. Peab siiski lisama, et osadel turniiridel pääses edasi vaid alagrupivõitja ja Levadia teise koha omanikuna ei saanudki edasi.

    Kommentaar


      Elefaant jõudis ette aga jah Flora on ainukesena edasi saanud.
      Muide eelmisel aastal sai Levadia Türkmenistani puuvillakorjajate käest 1-3 suhkami nii ,et selles osas maksime me tagasi.
      Tra. ja eesti spordipress ajab mind ikka naerma .300 km kaugusel käib jalgpalli suurturniir ,kohal on Platini isiklikult aga Eestist pole isegi ühtegi ajakirjanikku kohal. Samal ajal treib suusaliidu poolt kinnimakstud leheneeger Visnapuu iga nädal ammu ära tüüdanud ja äraleierdatud lugusid .
      Etvsport nüüd lõpuks avaldas Flora mängu tulemuse aga teised pole vist siiani suutnud seda teha.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Tublid Florakad!Viimases alagrupi mängus pange ja valgevenelastele ära!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          .300 km kaugusel käib jalgpalli suurturniir ,
          Koomik

          Kommentaar


            300 km kaugusel käib jalgpalli suurturniir ,kohal on Platini isiklikult aga Eestist pole isegi ühtegi ajakirjanikku kohal. Samal ajal treib suusaliidu poolt kinnimakstud leheneeger Visnapuu iga nädal ammu ära tüüdanud ja äraleierdatud lugusid .
            No ega see turniir nüüd nii kõva sõna ka pole, et ilmtingimata peaks oma korrespondendi kohale saatma. Aga suusateema koha pealt olen nõus.

            Kommentaar


              Florat viib edasi ainult võit nüüd : ) loodame, et võidavad ka !

              Kommentaar


                Kui jätame CL ja EL turniirid kõrvale siis ma rohkem eriti sellist turniiri ei teagi ,kus viisteist riiki oma meistritega mängivad. Siseturniiridest on ta kindlasti täiesti ainulaadne. Osalejad on ka Euroopa riikide karikaturniiride võitjad.
                Mis siis delfino arvates on suurturniir ?
                FCF Forever

                Kommentaar



                  Siin tabelid ja värgid ka, kui keegi ei leia

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Kui jätame CL ja EL turniirid kõrvale siis ma rohkem eriti sellist turniiri ei teagi ,kus viisteist riiki oma meistritega mängivad. Siseturniiridest on ta kindlasti täiesti ainulaadne. Osalejad on ka Euroopa riikide karikaturniiride võitjad.
                    Mis siis delfino arvates on suurturniir ?
                    ega sul vist õigus jh. Äkki vx näiteks Okeaania ka suurturniir korraldada, kus osaleksid kõikide saarte meistrid ja Austraalia meistri u21 koondis ja Uusmeremaa B koondis? Juhul kui selle Austraalia meeskonna põhimeeskond oleks juhuslikult Okeaania klubide tugevuselt teise sarja kunagi võitnud oleks ju potensiaalselt sama suur turniir, kui see, kus Flora hetkel lammutab? PS! vx teha veel nii, et pool staadionit katuse all ja pool poleks, siis oleks igaljuhul ainulaadne SUURTURNIIR.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                      ega sul vist õigus jh. Äkki vx näiteks Okeaania ka suurturniir korraldada, kus osaleksid kõikide saarte meistrid ja Austraalia meistri u21 koondis ja Uusmeremaa B koondis? Juhul kui selle Austraalia meeskonna põhimeeskond oleks juhuslikult Okeaania klubide tugevuselt teise sarja kunagi võitnud oleks ju potensiaalselt sama suur turniir, kui see, kus Flora hetkel lammutab? PS! vx teha veel nii, et pool staadionit katuse all ja pool poleks, siis oleks igaljuhul ainulaadne SUURTURNIIR.
                      no sinu jutt läheb küll juba väga kraavi
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Kui jätame CL ja EL turniirid kõrvale siis ma rohkem eriti sellist turniiri ei teagi ,kus viisteist riiki oma meistritega mängivad. Siseturniiridest on ta kindlasti täiesti ainulaadne. Osalejad on ka Euroopa riikide karikaturniiride võitjad.
                        Mis siis delfino arvates on suurturniir ?
                        Ei tasu unustada et tegu on ikka hooaja eelse turniiri, kus eelkõige proovitakse mängijaid ja antakse võimalus noortele, a la Zenit.
                        Flora on aga siiani tubli olnud, kuigi kardan et läheb nagu viimanegi kord, kus Ekranase vastu näidati võimu, aga lõpuks vajuti ikka ära, nagu kombeks.

                        Kommentaar


                          Loodame ,et taastuvad korralikult ära.Meil jäi puhkuseks mõned tunnid rohkem ,kui vastastel ,kes mängisid Zenidiga peale meid. Aga eks näis nelja päeva jooksul ikka kolm tugevat mängu pidada pole nali.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Muide paar sõna veel eilsest Flora -Zeniidi mängust. Minu Piiteri sõbrad ütlesid ,et Zenidil tegelt vedas ropult ,et nad tappa ei saanud .Flora lõi teisel poolajal igati õige värava ,mida kohtunik kõikide üllatuseks ei lugenud .Floral oli juba esimese poolaja keskel täielik ülekaal mängus ja teine poolaeg oli puhtalt meie mäng.
                            Nagu ma aru saan siis oleme tegelt kaks üsna head mängu teinud ja nüüd on tähtis ,et ka kolmas õnnestuks ,et alagrupist edasi saada . Pöidlad pihku.
                            Flora peatreener Martin Reim tõdes pärast eilset võitu Kubok Sodružestval Vikerraadiole antud intervjuus, et mängijad said neile pandud ootustega hakkama.


                            Samas tõdes ekskoondislane(Reim), et Zenit, kes on turniiril väljas oma duubelvõistkonnaga, polnud alistamatu vastane. "Väga hea õnne korral oleks võinud viigi välja mängida," ütles Reim. Nimelt sai üks vastasmängijatest teisel poolajal punase kaardi.
                            "Vastas olid 19-20 aastased noored, aga näha oli, et klubisisene valik on hea. Nad oskavad mängida - igale poole jäime natuke hiljaks."




                            Ei teagi keda nüüd uskuda? Kas sinu Piiteri sõpru või Flora treenerit?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Martin on nagu alati liiga tagasihoidlik . Samas tõdeb ,et nad olid võidetavad nii ,et ma ei näe siin suurt vastuolu. Rein poiss ,ma loodan ,et sa nüüd öö läbi üleval ei istu ja oma pead ei vaeva . Võid mõlemaid uskuda.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Jumal tänatud, et vastasid. Saan nüüd rahulikult magada
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X