320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Irww Kala

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      kuule kunn ära jama!
      muidugi tuleb lätti sõita ja omasid toetada,kuidas sa muidu arvad et nad võidavad?
      nad vajavad omade toetust!!
      küll me võidame.
      jamh olin ise kah tänasel mängul kohal,küll läks posti ja latti jne.
      kui tõsine kahju oli sellest et zlava alla andis lõpuks,ta nagu lihtsalt ei kavatsenudki palliga midagi teha.
      esimesel poolajal oli tal vaja pall lihtsalt väravaeest sisse koksata,aga EI!ikka lõi mööda:S

      kuid nii palju siis.,et kõik lätti omasid toetama!
      ja samuti flora fännidele,et ärgem kaotage usku!
      nad veel kosuvad ja võidavad,kui mitte veel see aasta,siis järgmineaasta kindlasti!
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Algselt postitas kala


        Tavaliselt peale sellist kaotust süüdistatakse treenerit. Meil käib aga teistmoodi, kohalikud kunnid süüdistavad inimesi, kes sellise treeneriga ei taha enam lepingut pikendada. Kas Pohlak peab treeneri asemel meeskonna mängima panema?
        Sa ei saa ikka mitte millesti aru ja ma ei viitsi ka midagi seletama hakata. Liiga pikk jutt saaks.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Põhimõtteliselt Pijpers ütles pärast mängu, et meeskond on murtud, et hooaja lõpetamine on raske, lootis, et eelkõige koondislased end siiski kokku suudavad võtta. Nn. murdumise põhjuseid pole muidugi raske arvata...
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Algselt postitas m1kk


            Põhimõtteliselt Pijpers ütles pärast mängu, et meeskond on murtud, et hooaja lõpetamine on raske, lootis, et eelkõige koondislased end siiski kokku suudavad võtta. Nn. murdumise põhjuseid pole muidugi raske arvata...
            Seda ma kardangi kõige rohkem ,et äkki ei võta koondise mängudeks ka enam ennast kokku. Siis on puhta perses.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              vbnbvn

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas inzu


                vbnbvn
                mommy, mommy, look, an idiot.
                Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                http://lisaaeg.wordpress.com

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Algselt postitas ROOTSI KUNN


                  Algselt postitas m1kk


                  Põhimõtteliselt Pijpers ütles pärast mängu, et meeskond on murtud, et hooaja lõpetamine on raske, lootis, et eelkõige koondislased end siiski kokku suudavad võtta. Nn. murdumise põhjuseid pole muidugi raske arvata...
                  Seda ma kardangi kõige rohkem ,et äkki ei võta koondise mängudeks ka enam ennast kokku. Siis on puhta perses.
                  Loodame et mängijad käituvad ikka nagu professionaalid ja ei lase ennast sellistel asjadel segada. Õnneks on enamus algrivistuse mängijaid siiski välisklubidest
                  The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                  If you're good at something, never do it for free - See above.
                  I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Janni Kivisillalt täna peatreeneri debüüt! Mis rahvas arvab ,kas saab hakkama või pannakse FCF lõplikult proksiajastusse:P .
                    Ise loodan ,et tuleb meite võit ,sest fanera pole eemisest lollist kaotusest suutnud toibuda.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Täna on ka reaalne võimalus kohata koondise uut peatreenerit Kadriorus jälgimas oma tulevaseid hoolealuseid.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Algselt postitas ethan


                        Täna on ka reaalne võimalus kohata koondise uut peatreenerit Kadriorus jälgimas oma tulevaseid hoolealuseid.
                        Ma küll ei tahaks spekuleerida, kuid ühtteist oli täna Flora treeneritepingil märgata. Kivisild Kivisillaks, kuid tema kõrval istus, ning mitmel korral ka juhendas mehi keegi, keda mina polnud varem näinud (ning ma olen ka nägupidi paljude eesti jalgpalliinimestega kursis, mitte ainult ekraanipidi). Seda võin ma ütelda, et tegu polnud absoluutselt Jellega.

                        Ootaks vastukaja kohalkäinutelt

                        PS! Olete ikka mökud küll, et staadionile ei viitsi minna (need kes Tallinnas elavad, ning pidevalt Eesti jalgpalli all sõna võtavad). Cheap trash, like they say. Isegi TVMK sihvkaõgijatest ja lamedatest röökijatest toetajad leiavad Kadrioru üles.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Algselt postitas ethan


                          Algselt postitas ethan


                          Täna on ka reaalne võimalus kohata koondise uut peatreenerit Kadriorus jälgimas oma tulevaseid hoolealuseid.
                          Ma küll ei tahaks spekuleerida, kuid ühtteist oli täna Flora treeneritepingil märgata. Kivisild Kivisillaks, kuid tema kõrval istus, ning mitmel korral ka juhendas mehi keegi, keda mina polnud varem näinud (ning ma olen ka nägupidi paljude eesti jalgpalliinimestega kursis, mitte ainult ekraanipidi). Seda võin ma ütelda, et tegu polnud absoluutselt Jellega.

                          Ootaks vastukaja kohalkäinutelt
                          ega see kogemata too uus väravavahtide treener ei võinud olla?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Milline uus vv-te treener?

                            Pealegi vaevalt, et vv-te treener mängijaid platsi äärest juhendab. Eriti väljakumängijaid.
                            Kui Carterit mõtled, siis tema on koondise treener, mitte Flora.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Algselt postitas ethan


                              Milline uus vv-te treener?

                              Pealegi vaevalt, et vv-te treener mängijaid platsi äärest juhendab. Eriti väljakumängijaid.
                              Kui Carterit mõtled, siis tema on koondise treener, mitte Flora.
                              Carterit ma silmas pidasin jah. Kui see tema ei olnud, siis ei tea.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Algselt postitas Jaak


                                Algselt postitas ethan


                                Milline uus vv-te treener?

                                Pealegi vaevalt, et vv-te treener mängijaid platsi äärest juhendab. Eriti väljakumängijaid.
                                Kui Carterit mõtled, siis tema on koondise treener, mitte Flora.
                                Carterit ma silmas pidasin jah. Kui see tema ei olnud, siis ei tea.
                                Minu teada käib Carter üödse kohal ainult siis kui koondis on kuskil väljasõidul või kui neil on mäng. Igaljuhul ei tohiks tal Flora mängule küll asja olla.

                                Küll on aga huvitav tõik et Janno esimesel mängul Flora eesotsas aitas platsi kõrvalt õigust mõista (äärekohtunik) tema isa Tiit Kivisild

                                Kommentaar

                                Working...
                                X