320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    ja see esimene udu ei tundugi enam nii udu viimase aja mängude põhjal

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      Algselt postitas eston#21


      ja see esimene udu ei tundugi enam nii udu viimase aja mängude põhjal
      Ega nimi meest ei riku ja selle kohta pola mina küll midagi öelnud et ei või olla ka Udu II
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Algselt postitas FCOperBK


        Algselt postitas eston#21


        Algselt postitas Karla

        68. Ahjupera, 65., 67., 69... Zahovaiko
        4 väravat 4 minuti jooksul on ikka valus laks.. ja udupea hat-trick 4 minuit jooksul peaks olema 1 kiireimaid üldse.. aga noh ta ainult sellise klassiga meeskondade vastu väravaid lööbki.
        4 minuti hat-tricki meeste üle kohut ei mõisteta


        Aga matemaatika ütleb selle kohta siiski 5 minutit. Kuidas siit 4 välja lugeda, seda ei mõista mitte.
        Viimane Slava värav oli päris vahva tegelikult ja Kuresoo viimase minuti 5lt meetrilt sooritatud löök pidanuks väravaarve 2kohaliseks muutma, kuid ilmselt olid noormehel juba silme ees statistikalehekülgedelt vastu säravad numbrid: Kuresoo - 2 väravat ning üritus tipnes latti raksatanud löögiga, mille järel kohtunikuhärra vilet puhus!
        Publiku koha pealt - tulid need, kes viitsisid soojalt riidesse panna ja tahtsid palju väravaid näha. Ülejäänud loevad ajalehest või siit ja siis kommenteerivad.

        Kokkuvõtteks:
        Muru oli roheline, tuled põlesid, poisid natuke mängisid ka, vastased vahetasid 0:8 seisul väravavahti, tribüünil istuvad florakad ergutasid Reinumäed sõnadega - \"Ohtlik Pommitaja Ott\", Jelle vaatas ka mängu, kohvik oli avatud, Slava isetses kohati, vahepeal vihmutas, esimesel poolajal löödi vähe, kohtunik vilistas tihti, Tibu rääkis rohkem kui Janno, Lootus pole ML-i sats, kus olid tantsutüdrukud ja lõpetuseks (plaaniga mitte sugugi liialt kritiseerida) võiks ju selles mängus pingil olnuid arvestades tulevikku, hoogsamalt mängu kaasata!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Kaasatigi ju Kristal

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            mmh... zahhavaiko nagu isegi midagi oskax aga vennal lihtsalt närv ei pea vastu tugevamatega mängudes a no kahjux niimodi ei saa kohe mitte hakkama
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Algselt postitas zuma17


              mmh... zahhavaiko nagu isegi midagi oskax aga vennal lihtsalt närv ei pea vastu tugevamatega mängudes a no kahjux niimodi ei saa kohe mitte hakkama
              türa,õpi zahovaiko nime kirjutama.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas Karla


                Algselt postitas zuma17


                mmh... zahhavaiko nagu isegi midagi oskax aga vennal lihtsalt närv ei pea vastu tugevamatega mängudes a no kahjux niimodi ei saa kohe mitte hakkama
                türa,õpi zahovaiko nime kirjutama.


                tupsununnu ära nyyd vihasex siis kohe saa
                vabandan kohe kõigi ees, et eksisin kirjapildis, ilmselge lohakuse tõttu ja eraldi vabandus kodanik karla-le kes tundis ennast eriti puudutatuna
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  ma ikka ennast puudutatuna ei tundnud,ma lihtsalt ütlesin et õpi zahovaiko nime kirjutama.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    mu arust kirjutas ta ise seda 2 h-ga -- Zahhovaiko

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Algselt postitas Amadeus


                      mu arust kirjutas ta ise seda 2 h-ga -- Zahhovaiko
                      Zahovaiko on 1 h-ga. Punkt.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Algselt postitas m1kk


                        Algselt postitas Amadeus


                        mu arust kirjutas ta ise seda 2 h-ga -- Zahhovaiko
                        Zahovaiko on 1 h-ga. Punkt.
                        Jah, Slava nimi on ühe h-ga. Selle kohta oli kunagi Sporditähe Jalgpalliviktoriini rubriigis küsimus isegi. Samuti võiks sellistel puhkudel vaadata mängu protokolle - ka seal on ta alati ühe h-ga olnud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          nojah, ju te teate seda paremini. mu meenutused pärinesid ajast mil ta ise alles poisike oli ja Lelle vahel ringi silkas. aga ega ta siis õieti kirjutada kah ilmselt osanud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Zahovaiko kirjutatakse 1-he h-ga ma tunnen teda ja ma olen tema käest küsinud et kas seda kirjutatakse 1-he või 2-he h-ga ja tema vastas et ühega...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Algselt postitas figo19


                              Zahovaiko kirjutatakse 1-he h-ga ma tunnen teda ja ma olen tema käest küsinud et kas seda kirjutatakse 1-he või 2-he h-ga ja tema vastas et ühega...
                              saime juba aru...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Ärge unustage ,et teema on Flora kohtumised ja homme on Arenal selle hooaja viimane kodumäng. Kes vähegi klubi toetajad on võiksid meeskonda tervitama tulla .Ikkagi pikk hooaeg lõppemas.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X