320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rando_O Vaata postitust
    Teleülekanne ka tehakse - ühesõnaga - kas striimilootust on?
    Nähtavasti mitte aga võid Vikerraadiost nautida:

    21.00 - 22.05
    Sügisõhtuid kaunistab Da Capo - Klassikaraadio vutihaigete toimetajate kokkupandud muusikavalik populaarsematest klassikapaladest.
    (Ootusärevat meeleolu tõstvad jalgpallilaulud erinevas kuues?)

    22.05-22.30
    varuge kannatust, tervelt 25 minutit jalgpalli, mida vahendab Alvar Tiisler..

    siis
    22.30- 23.00, ehk
    esimese poolaja viimane veerandtund kuni teise poolaja alguseni ülihuvitav järjejutt:
    "Õnne suurus" Martin Veinmanni lugemisel:
    "50-aastane talumees Mait, kes seni poissmehepõlve pidanud, leiab, et suviliseks palgatud Eeva on töökas ja tasane tüdruk, kellest saaks ehk tallu perenaine. Paraku pole tal aimugi, millist sünget saladust naine varjab..."
    (Põnev, kas pole, ehk pole vanal Flora fännil Maidul aimu, et suviline Eeva veedab oma vabad õhtud Levadiat fännates... tume ja kiivalt varjatud saladus...... ?)

    23.00-23.05 viieminutiline kiirvisiit Dublinisse...

    Ja lõpuks, alates 23.05 kuni mängu lõpuni ja veits peale:
    avaneb Flora poolehoidjatel ja muidu jalgpallifännidel kauaoodatud võimalus osa saada ülihuvitavast diskussioonist tuntud jalgpallianalüütik Ignar Fljuki juhtimisel:
    "Aegumatud teemad, Aktuaalsed diskussioonid, küsimused, millele otsitakse vastust.
    "Räägivad" on Klassikaraadio diskussioonisaade, kus aktuaalsetel ja aegumatutel teemadel arutlevad kultuuriinimesed."
    (Ehk arutavad Shamrock - Flora mängu ja Eesti jalgpalli teemadel?)

    Selline on tänane Shamrock Roversi vs FC Flora, Champions League esimest kohtumist kajastava jalgpalliõhtu programm Vikerraadios.

    Põnev, kas pole, Eesti spordi- ja jalgpallirahvusele iseloomulikult põhjalik, analüüsiv ja emotsioone pakkuv vutiülekanne Vikerraadiost.

    Kommentaar


      Flora line-up: 1-Stanislav Pedõk, 16-Markus Jürgenson, 22-Nikita Baranov, 24-Karl Palatu, 19-Gert Kams, 11-Siim Luts, 10-Sergei Mošnikov, 41-Valeri Minkenen, 9-Rauno Alliku, 49-Zakaria Beglarishvili, 14-Henri Anier. Varumängijad: 21-Aiko Orgla, 4-Aleksei Jahhimovitš, 5-Meelis Peitre, 7-Geir Andre Herrem, 8-Hannes Anier, 18-Nikolai Mašitšev, 25-Andre Frolov.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        ERR kodulehe järgi on ülipinevaks kuuldemänguks Erni Krusteni "Õnne suurus"
        pole viitsinud aastaid raadiost kuuldemänge kuulata - aga täna teen tembu ära ! sa kurat kui põnev ...
        peab lisaks antikvariaati külastama ja teose ka raamatuna ligi võtma
        ning see teise poolaja värk - mis häda on Vikerraadiol korrata vanu Klassikaraadio saateid ??? noil endil programm nii tihe vä ?

        Kommentaar


          Üks sait pidi omal initsiatiivil seda streamima nagu ma aru sain, aga enne mängu algust ma ei hakka midagi jagama, tahan kindlaks teha enne.

          Kommentaar


            Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
            Üks sait pidi omal initsiatiivil seda streamima nagu ma aru sain, aga enne mängu algust ma ei hakka midagi jagama, tahan kindlaks teha enne.
            Kui töötaks, oleks meeletult hea.

            Kommentaar


              Jep sain, aga kuna siia foorumisse vist ei tohi streamilinke panna (ja väga palju vaatajaid vist sellisele pildi kaasa ka ei räägi), siis oleks vist kõige parem kui PMi saadaksite ja annan teile

              Kommentaar


                Võid vabalt lingi panna, ära karda.

                Kommentaar


                  mitte kunagi ei tule linki?

                  Kommentaar


                    kellegil linki on ? palun sheerige '

                    Kommentaar


                      ei, ta tegi lolli nalja, mida võiski arvata

                      Kommentaar


                        Ei teinud lolli nalja, mina sain, aga ta ei lubanud seda eriti jagada, peate tema käest siiski PM'i kaudu küsima

                        Kommentaar


                          vangimajja!

                          Kommentaar


                            Mida kuradit muusika, fakk, andke kommentaatorit, ajuvaba.
                            Kurat, ei leia ka netist iirlaste raadiostriimi kui selline üldse olemas on.

                            Kommentaar


                              No kommentaator on küll mingi hardcore fänn, kes iga kohtuniku otsuse peale hakkab temaga karjuma jne . Aga see lingiosa, enamikele teist ma olen ikka saatnud, aga mul ütleb praegugi Teated: 30, niiet ma ei jõua väga paljudele saata (oma 60le olen saatnud juba) ja tahaks ise ka nagu mängu vaadata ...

                              Kommentaar


                                link: http://www.ustream.tv/channel-popup/...ty-league-2011

                                Kommentaar

                                Working...
                                X