320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ka ei saa aru miks peaks keegi minema toetama klubi kelle fännid on rohkem tuntud kui rassistliku bandena mitte jalgpalli fännidena
    Algselt postitas fitti
    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

    LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

    Kommentaar


      Sa mängudel oled käinud, et rääkida tead?
      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

      Kommentaar


        väga rahul, et keegi florast võttis sellel teemal sõna. kaua te ikka taunitsete ja arvate ennast olevat eesti jalgpalli püha eesmärgi täitjad. kui mul hetkel peaks tekkima soov florat aktiivselt fännata, siis ma ei näe seda võimalust realiseerumas kuidagi. lihtsalt nii vastuoluline tundub see mõte.
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          Algselt postitas Slaava Vaata postitust
          ning kuidas mustanahaline tunneb ennast puudutatuna loosungist Auschwitz??
          Te skandeerisite seda neegrile või? Oh tule Ansip appi! Ma vähemalt esialgu eeldasin, et te seda sihipäraselt tegite poolakate närvidel mängimiseks, aga et te neegrile Auschwitzist laulate.. Ma ei oska enam midagi kosta. Ma ei üritagi öelda, et ma kunagi teatud osa teie fännidest olen pidanud avara silmaringiga inimesteks, aga nii madalale ei uskunud, et on võimalik latti lasta. (, eksole.)

          Lugesin vahelduseks paari lehekülge siit teemast ja jäi silma kiunumine publiku puudumise üle (lisaks tavapärasele "kõik on meie vastu, meie ei tee ju midagi halba" jutule). Flora võiks olla põhimõtteliselt just see üks klubi, mida mina peaksin näiteks käima Meistriliiga mängudel vaatamas. Staadion on mõnusalt lähedal ning oma varajases nooruses hoidsin ikka veidi teistest rohkem pöialt Florale. No ja arvestades, et ma seal vasakul nime all paiknevat logo kandva klubi puhul vaatan kõiki mänge, mille kättesaamine üleloomulikke võimeid ei nõua, siis peaks justkui ka tahtmist olema jalgpalli vaadata. Aga vot ei viitsi mina end tribüünidele vedada. Teate miks? Sest ma ei oska end kuidagi samastada selle meelsusega, mis teil seal valitseb. Flora nägu on minu jaoks tänapäeval maalitud kitsarinnaliste "tahan ilgelt olla ultra, sest nii võin minagi olla äge (aga kui mingi jama tekib, siis olin ma puu otsas)" fännide poolt. Ei kindlasti on tribüünil toredaid inimesi, tean mõnda neist ka isiklikult. Ja mul ei ole iseenesest midagi selle vastu, et mõni inimene omab teiste rasside suhtes ettevaatlikumat positisooni kui mina. Aga et ma saaksin nautida jalgpalli vaatamise asemel seda, kuidas mõned sellised oma probleeme labaste loosungitega välja elavad - tänan ei, see mind küll ei tõmba. Või noh.. Labasus labasuseks. Oleks siis nende loosungitega vähemalt midagi tähtsat öelda. Aga kui nüüd veidi järele mõelda, siis kõik, mis nende taga peitub, on see, et mõni mees tahab end nende kisamise abil tunda kuidagi kõvema tegelasena. Või siis meeldivad teile lihtsalt hullupööra "jalaga perse"-tüüpi naljad. Mina ei tea ja mina teid ei mõista. Aga äkki ongi probleem ainult minus ja teie huumorisoonele siiski leidub siinmail veel austajaid, kes teiega koos tahavad Arenat täita.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Poindid on praegu sellised...
            1. Nagu näha, siis tekib kohe palju "poliitkorrektseid moraalijüngreid", kes tulevad lagedale jutuga: "vot ma tuleks ja oleks ilge fänn, aga kuskil on paar rassisti ja seepärast ma ei tule"... Tegelikult olete te mõttetud laiskvorstid, kes otsivad oma laiskusele vabandusi...
            2. Fänlus on meil Eesti mõistes ikka parajalt hea, vaadake kasvõi seda wisla mängu videokokkuvõtet eelmiselt lehelt.
            3. See rassismiteema on praegu liigselt üles puhutud, millele ma ise ka oma mölaga praegu kaasa aitan, kuid mida kord aastas ikka juhtub, pole hullu. Koerad võivad haukuda, karavan läheb ikka edasi.
            4. Ma julgen väita, et need "normaalsemad" inimesed, kes meie fännisektoris käivad võivad kinnitada, et "jalaga perse" naljadest on tasa ja targu üle saadud ning mingi rassistlik teema tavaliselt mängudel ei kajastu. Mõnikord mõni "värskem" nägu viskab mõnikord kildu küll, kuid see rahustatakse suht kohe maha...
            5. Seda musta pesu poleks pidanud niimoodi avalikult pesema hakkama, klubi oleks võinud ühendust võtta fännide esindajatega ning asi oleks tuleviku suhtes valutult ja viisakalt ära klaaritud.
            6. Rahvast tuleb meie sektorisse iga mänguga stabiilselt aina enam juurde, kas klubi on selleks lillegi liigutanud? Väga mininaalselt, suur enamus on fännide poolt kunagi kaasa kutsutud ja reklaamitud...
            7. Minu teada Slaava mängul ei käinud, seega ta sai valesti artiklist aru, ärge tehke sääsest elevanti.
            8. Nagu näha, siis kõige sallimatum grupp Eesti jalgpallis on sellised väljamaa meeskondade gloryhunteritest poolpeeretajad, kes kodusest liigast ei huvitu. välja arvatud siis, kui on võimalik mingit intriigi kommenteerida ja sitta suust välja ajada...
            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

            Kommentaar


              mina olen hingelt suur flora fänn ja külastan mänge nii tihti kui võimalik aga pean nõustuma eelnevalt postitanud vtp-ga: "Sest ma ei oska end kuidagi samastada selle meelsusega, mis teil seal valitseb." flora fännidel on see rassistide maine põhjusega !
              Algselt postitas fitti
              Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
              LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

              LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

              Kommentaar


                ah, ärge ajage mingit jama, tõesti otsitud põhjused. kui soovite Florat fännata ja Parema Tiiva mõttemaailm ei ühildu teie omaga, siis on alati võimalus liituda Viienda Sektoriga või luua ülakorrusele näiteks oma punt.

                Kommentaar


                  ei taha et mind samastatakse mingite neo natside rühmitustega. uudistes ju räägit ka flora fännidest mitte mingist paremast tiivast
                  Algselt postitas fitti
                  Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                  LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                  LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                  Kommentaar


                    Ma küll ei tea, et millisest artiklist sa neonatsiteema juba välja lugesid, kuid vahet pole, ma ei viitsi demagoogitsema hakata. Me vähemalt nüüd teame, mis Sinu (eel)arvamus/vabandus on ning seetõttu soovin sulle rahulikku ning õnnelikku elu edaspidiseks
                    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                    Kommentaar


                      Vahemärkuse korras, Shamrock Roversi koosseisus on ainult üks mängija, kel esivanemad tõenäoliselt mustalt mandrilt, seegi varuväravavaht.
                      Iirlasi Ulsteri, Elizabethi ja muu teravaga vaevalt keegi ärritama hakkab.

                      Nii, et suht mõttetu eelpõdemine, seda enam, et nagu fännikal aru sain, mõned üleannetud üritasid veits tribüünidele kogunenud meie kohalikke Pareiko ja Wislameelseid ning Flora vastase meelsusega immigrante ja nende järeltulijaid provotseerida.

                      Tegelt unustatud teema, imelik, et nüüd aegviitega meediasse üles tõmmati, klubi oleks võinud tõenäoliste patustajatega otse suheldes asi sirgeks rääkida.

                      Mõttetu, selleasemel, et negatiivset affišeerida, peaks klubi kogu oma energia reklaami, läbimõeldud mängukorralduse õnnestumisse suunama.

                      Aga nagu ikka, et enda saamatust ja vigu varjata, tuleb leida kont, mida avalikkusele visata, nagu Edgar Suur seda oskab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                        ei taha et mind samastatakse mingite neo natside rühmitustega. uudistes ju räägit ka flora fännidest mitte mingist paremast tiivast
                        aga sa püsi rahulikult kodus , keegi ei saa siis sind kellegagi samastada ( ei rühmitustega , tiivaga ) , polegi vaja üldse muretseda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas olll Vaata postitust
                          aga sa püsi rahulikult kodus , keegi ei saa siis sind kellegagi samastada ( ei rühmitustega , tiivaga ) , polegi vaja üldse muretseda
                          Nagu ka klubi, nii ka nüüd fännid ehk kui ei meeldi midagi, ärge ronige staadionile.
                          Valusad tropid ikka!!!
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Päris imelik sõnavõtt Flora kontori poolt. Ma arvan, et see ongi Euromängu turunduskampaania algus

                            Selle asemel, et rääkida otse max. 50-60? tegelasest koosneva rühma juhtidega lajatati selline pressiteade meediasse?!

                            Jääb mulje, et tegu on suht suure, vähemalt paarituhandelise fännikambaga, kellega ei saa otse suhelda
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Nagu ka klubi, nii ka nüüd fännid ehk kui ei meeldi midagi, ärge ronige staadionile.
                              Valusad tropid ikka!!!
                              alati ennem staadionil , ka koos skinnidega - kui teisi kusagil kritiseerimas , virisemas , hädaldamas ...
                              aga sulle selline tegevus väga meeldib , mäletan juba varasemast - nii et jõudu , lase aga edasi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aadu&co
                                Täitsa vahva lugemine siin viimase paar lehekülge. Küll häirib meie antifasid käe tõstmine, küll neegri nimetamine õige nimega.. millegiga te rahul pole. On teil ikka raske elu . Ajaa irooniast teil ka kahjuks eriti aimu pole, aga mis teha.
                                Aga võiks laenata "Millwall Fc" lt lipukirja.
                                "No on likes us, We don`t care"
                                Aga las koerad auguvad karavan läheb ikka edasi.
                                No one, aga see selleks...
                                Samuti pole see Millwall FC lipukiri, see on fännide lipukiri.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X