320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Mis toimub? Seda küsin minagi. Flora on nagu peata kana. Kui eile hommikul Marko Kristalit tervitati ja uute anetite puhul õnne sooviti siis tegi mees suured silmad. Ta polnud sellest kuulnudki ,et ta koondise teiseks treeneriks kinnitati. Mis te arvate siis mida see näitab ? Aga mida näitab see ,et Levadia teeb aktiivset skauditööd ja ostab üles andekaimad noormängijad ,samal ajal kui Flora ainult mune sügab ja Janno Kivisild vaid õlgu kehitab ja lausub: peame omad järeldusd tegema. Ega muud vist üle ei jäägi.
    Aga ,mis te sellest arvate ,et parimad noortetreenerid jooksevad üle teistesse klubidesse ja Flora on sunnitud noorte ja kogenematutega läbi ajama. Häid noortetreenereid on jäänud veel üksikuid ( Zaur, Mets ). Aga ,mis te sellest arvate ,et Flora ei saanud aastalõputurniiril ühtegi esikohta ei vanades ega noortes?
    Aga mis te sellest arvate,et näiteks TALI CUPIL näevad Flora noortevõiskonnad välja nagu mardisandid ,sest neil pole ühtlast võistlusvormi. Samal ajal ,kui isegi Sillamäe ja Pakri venelastel on ilusad ja puhtad vormid.
    Aga ,mis te sellest arvate ,kui üks kõik millise endise Floras töötanud inimesega rääkides kuuled vaid seda ,milline korralagedu ja ebapädevus valitseb Flora kontoris ,mis loogiliselt kandubki üle kogu süsteemi. Viieteistkümne aastaga ei ole klubi sutnud ennast tööle panna , Teatavasti hakkab kala peast mädanema.
    Varsti lasevad jalga ka viimased truuks jäänud fännid ,tegelikult ongi juba kadunud need ,kes veel mõned aastad tagasi agaralt mängudel käisid.
    Viimane aeg oleks midagi muuta ja klubi korralikult tööle panna. Aivar ,mõtle selle peale ,sest muidu kaotad viimasedki jüngrid.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      kunn, kas sa tõesti arvad, et see teda kotib?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        väga tähelepanelik jutt.
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas jorss


          kunn, kas sa tõesti arvad, et see teda kotib?
          Ma olen 15 aastat olnud klubi fänn ja olen vähemalt oma arvamuse välja öelnud ja kelle arvamusega siis üldse arvestada ,kui mitte fännide omaga.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            ah, eks ole igal klubil tõuse ja mõõne, nojah floora on ikka rämedas mõõnas, sest enne pole ikka nii olnd, et korralikku treenerit pole, mängijatest rääkimata.
            lõppuu ütleks veel, et elagu eesti koondis(flora)

            a kunnile nii palju, et näiteks ka minul pole vist enam üldse kohta, kus korralikku vutti vaadata.
            persse, peaks vist tallinnasse kolima.
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Algselt postitas ROOTSI KUNN

              Varsti lasevad jalga ka viimased truuks jäänud fännid ,tegelikult ongi juba kadunud need ,kes veel mõned aastad tagasi agaralt mängudel käisid.
              Selline tõsiasi teeb muidugi kurvaks
              Aga...tekib küsimus, et kas need jalgalaskjad on siis üldse õiged fännid??
              Võib-olla on mul mingi vale arusaam, aga minu meelest õiged fännid jäävad oma klubile truuks ka raskematel aegadel... Parem juba siis kümmekond tõelist fänni, kui sadakond sellist, kes toetavad klubi ainult siis, kui sellel hästi läheb. Ise kavatsen ka uuel hooajal vähemalt igal Flora kodumängul kohal olla.

              Ja ma usun, et asjad lähevad peagi jälle paremuse poole

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas ROOTSI KUNN


                Aga ,mis te sellest arvate ,et Flora ei saanud aastalõputurniiril ühtegi esikohta ei vanades ega noortes?
                .

                Tegelt said küll, 92sünd. Flora noored võitsid selle vanuse turniiri.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Kunni poolt arukas mõtisklus.
                  Üks väike parandus ainult-Zaur nüüd küll mingi hea treener pole...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Algselt postitas brescia


                    Kunni poolt arukas mõtisklus.
                    Üks väike parandus ainult-Zaur nüüd küll mingi hea treener pole...
                    Sa teed nalja, eks?
                    Ainuke treener Floras kes on ennast pühendanud jalgpallile.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      Algselt postitas brescia


                      Kunni poolt arukas mõtisklus.
                      Üks väike parandus ainult-Zaur nüüd küll mingi hea treener pole...
                      Kui Zaur ei ole hea treener, siis ei ole neid Eestis üldse. Raudselt parim treener kellega ma kokku olen puutunud ( ja ma olen puutunud kokku vägagi paljude praegu hinnatud treeneritega). Tema tegevuses on kõik sihipärane ja mõtestatud, ei ole mingit tühja lahmimist. Loomulikult kui sa ise looder oled siis ei ole sul temalt armu oodata. Temal mängivad pigem vähemandekad aga töökad kui siidivennad.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Algselt postitas brescia


                        Kunni poolt arukas mõtisklus.
                        Üks väike parandus ainult-Zaur nüüd küll mingi hea treener pole...
                        Ära aja pada! Zaur suhtes sa küll eksid. Väheseid treenereid ,kellest poisid nii hästi räägivad.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Zaur ja pole hea treener? Koomik oled.
                          Kui Floras tõesti nii on siis on küll sitasti.Pohlak võiks üldse taanduda ja keegi teine asja üle võtta,põhiline,et klubi päris hingusele ei lähe.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            ... homme siis floora noorte kukkedega tsoonis...tea kas tuleme kõik ikka elusalt tagasi
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Algselt postitas marcello


                              Zaur ja pole hea treener? Koomik oled.
                              Kui Floras tõesti nii on siis on küll sitasti.Pohlak võiks üldse taanduda ja keegi teine asja üle võtta,põhiline,et klubi päris hingusele ei lähe.
                              Miks see Pohlak sul koguaeg taanduma peab?
                              Zaurist rääkides on talle vist päris mitu pakkumist ML klubide poolt tehtud, kuid tema pole huvitatud. Põhjendus tal olevat selline, et ma tahan näha oma poisse kasvamas.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Algselt postitas PraS


                                Algselt postitas marcello


                                Zaur ja pole hea treener? Koomik oled.
                                Kui Floras tõesti nii on siis on küll sitasti.Pohlak võiks üldse taanduda ja keegi teine asja üle võtta,põhiline,et klubi päris hingusele ei lähe.
                                Miks see Pohlak sul koguaeg taanduma peab?
                                Zaurist rääkides on talle vist päris mitu pakkumist ML klubide poolt tehtud, kuid tema pole huvitatud. Põhjendus tal olevat selline, et ma tahan näha oma poisse kasvamas.
                                koguaeg?
                                Kunn juba mainis,et kala hakkab mädanema peast ja sahhiibil praegu enda jamadega küllalt muret,klubi asjad jäävad unarusse.Meil pole siiski veel nii,et klubi president võib jala sirgu lasta,asjapulki küll.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X