320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Siiski masendavalt vähe sellise ürituse ja mängu kohta, mäletan kui sajandi algul regulaarselt ise seda ürituste sarja külastasin.
    Kusjuures. Ma polnud kuulnudki, et 1) see mäng toimub Kadriorus 2) see mäng on mingi suurem üritus. Ma mõtlesin hommikul "fakit, ma Maarjamäele küll minna ei viitsi" ja sestap loobusin mängust juba eos.

    Kommentaar


      Mis selle äärekohtuniku nimi on? See vahtis nagu tuppasittund kass ja ei omanud vist mingit arvamust! Või kui siis,et miks nüüd mind siia mässiti!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Minu meelest läks Mets robustselt 1-1le mineva ründaja järel palli päästma. Esmalt mängis palli, seejärel ründaja jalga (puude tundus suhteliselt nõrk, aga videost on näha, et puude oli), mille peale ründaja kukkus. Peakohtunik nägi seda selgelt ja minu meelest andis õiglase penalti. Okei, puude ja kukkumine võis olla "kerge", aga kui sa ikka 1-1le mineva ründaja tagant taklad nii, et pall ja mees kukuvad, siis on väga raske mingit seisukohta võtta ja mitte penaltit anda.

        Mets peaks seda teadma, et sellised "viimase-lootuse-vead" üldjoontes lõppevad penalti ja punase kaardiga. Kogu selle pulli asemel oleks võinud Baranov pika ette panna või grusiin natukene rohkem kehaga katta ja oleks punkt käes.

        Praegu arutame selle üle, kas Tohver on süüdi või mitte. Äärekohtunikuga kahe peale otsustati, et penalti on ja jääb. Florast on muidugi kahju, aga see on jalgpall.

        PS! See jutt, et lähen ükskõik, mis olukorda jalad ees palli mängima on totter. Kui sa ikka libistad või taklad jalad ees, siis ei ole vahet, kas mängid palli või jalga - ohtlik on see nii või naa ja enamjaolt vilistatakse sellistes olukordades ka viga.

        See oli puhtalt minu subjektiivne arvamus.

        Kommentaar


          Ei ole kummagi sastsi fänn aga eelmine aasta siis oli vastupidi! Jällegi tohver poiss!

          Meistriliiga 25. vooru põnevuskohtumine Tallinna FC Levadia ja Tallinna FC Levadia vahel sai ülimalt intrigeeriva lõpu, kui Andrei Kalimullin kolmandal lisaminutil punase kaardi teenis ja Valeri Minkenen seejärel penalti realiseeris ning Florale 1:1 viigi tõi.
          www.emmaste.com

          Kommentaar


            küsiks kes võiks olla eestis parem/objektiivsem kohtunik? näiteks 3 nime...
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Silver sulle - Karol Mets lõi palli ära ja Levadia vend viskus kõhuli. Pallita väravat lüüa ei saa. Levadia vennad ytlesid ka et see ei olnd mingi pennal.

              Kommentaar


                Algselt postitas gazza Vaata postitust
                Ei ole kummagi sastsi fänn aga eelmine aasta siis oli vastupidi! Jällegi tohver poiss!

                http://www.soccernet.ee/flora-teenis...enaltist-viigi
                Mina olen küll ühe satsi fänn, eksole, aga kui sa nüüd tähelepanelikult vaatad siiski iseoma viidatud lingil peituvat videot, siis sa näed seal ka väga konkreetset Kalimullini küünarnukki rohelises särgis vastase näkku, kas pole nii? See jäi kohtunikule konkreetselt silma ja sellise teo eest on ette nähtud punane kaart ja penalti, kuivõrd asi toimus karistusalas. Punkt.

                Eilses mängus aga pani Tohver mäda. Ise ei olnud kohal (sorry, sõbrad), aga telekordusest ja mitmetest fotograafide klõpsudest on ju üheselt ja selgelt näha, et ei mängitud ründajat, vaid palli ja pendla võlgneb Levadia näitlejameisterlikkusele, millega Tohver haneks lasti. Ehk siis ei saa neid kaht mängu võrrelda. Ühes käis kõik po pravilami ja teises pani kohtunik paska. Ongi kogu moos.

                Aga see on jalgpall. Kibestumust ja endassetõmbumust tekitab asjaolu, et otsustasin viimasel hetkel poisiga kalalemineku ja saunaõhtu kasuks ja jätsin mängule tulemata. Ja jäin ilma kogu hooaja kõige suuremast intriigist. Raisk. Raisk. Raisk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Levadia vennad ytlesid ka et see ei olnd mingi pennal.
                  Oot, kes ja kus nii ütlesid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                    Oot, kes ja kus nii ütlesid?
                    Minu arvutiekraanil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Päris huvitav on nüüd, et mida selle Metsa punasega tehakse. Tühistatakse? Või saab ühe mängu? Päris ime oli muidugi see, et keegi teine endale sealt kaarte ei rääkinud.
                      Vaevalt see nüüd tühistamisele läheb. Eks see jääb ikka jõusse. On üldse varem kohtunike eksimusi hiljem tühistatud Eestis? Mets sai üldse rääkimise eest punase või selle "vea" eest? Kui ütles midagi, siis õige kah, ma oleks Tohvri pikemalt mõtlemata persse saatnud.

                      Mingi vandenõuteoreetik ma pole. See on jalgpall ja kohtunikud eksivad, on eksitud Flora kasuks ja on eksitud kahjuks, selline see elu on.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Vaevalt see nüüd tühistamisele läheb. Eks see jääb ikka jõusse. On üldse varem kohtunike eksimusi hiljem tühistatud Eestis? Mets sai üldse rääkimise eest punase või selle "vea" eest? Kui ütles midagi, siis õige kah, ma oleks Tohvri pikemalt mõtlemata persse saatnud.
                        See oli ju vlv, mida siin arutada, ka protokollist loeb välja, et "ilmse väravavõimaluse ärahoidmine", mis on küll nats puine väljend, aga vlv-d ta peaks tähendama. 1 mäng vahele, muud midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          See oli ju vlv, mida siin arutada, ka protokollist loeb välja, et "ilmse väravavõimaluse ärahoidmine", mis on küll nats puine väljend, aga vlv-d ta peaks tähendama. 1 mäng vahele, muud midagi.
                          Selge-selge, ma pole protokolli vaadanudki.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                            Oot, kes ja kus nii ütlesid?
                            Avalikult ei ütle ükski mängija ega treener kohtunike aadressil midagi kuna selle eest tulevad karistused.

                            Kommentaar


                              Vaevalt see nüüd tühistamisele läheb. Eks see jääb ikka jõusse.
                              Järvela sõnul polegi jalgpalliliidu reeglite tõttu võimalik punast kaarti mingil juhul tagantjärgi tühistada, olgu see kuitahes ekslik.

                              Kommentaar


                                No mida tõelised Flora poolehoidjad arvavad sellest, et Mets ja veel mõni asjalikum mees klubist lahkumas on? Tundub,et Vest ise ei ole huvitatud sellest,et rohe-valged jälle tiitli eest võitleks?
                                Pohlak peaks lõpuks valima,et kas arendab oma klubi või siis tegeleb vaid Eesti Jalgpalliliiduga. Kahte asja ajades kindlasti kannatavad mõlemad
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X