320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

    aga üldiselt 20 mängijat mängupäeva koosseisus ja 5 vahetust on Eesti oludes ikka väga rämps reegel, mis soodustab selliseid üleminekuid veelgi ja teeb suured veel suuremaks ja tagumise otsa täiesti naeruväärseks.
    Seda ise ka menetlenud ja ununes küsida viimati otse kui võimalus oli, et mis selle reaalne mõte on pikas perspektiivis koroonat mitte arvestades, aga hetkel on tunne, et see on nüüd see uuendus, mille kohta mõne aastapärast öeldakse varem kasutatud repliik, et ,,peame endale tuhka pähe raputama, et me ei adunud antud momendil seda probleemi'', aga siis on tagajärjed juba käes.

    Siin ei tahagi otseselt Florat üldse torkida, sest ma olen enam kui kindel, et kui poleks Flora neid üle tõmmanud oleks teinud seda Levadia, Kalju või Paide. Lihtsalt nagu nüüd hakkas kohale jõudma, et see lõõts meie Premium liigas hakkas nagu tõepoolest natukene keskelt ja alt kokkupoole minema ja üllatustulemusi vaata, et jätkus mingitel perioodidel igasse vooru, aga nüüd nagu seoti mõlemasse otsa köis ja tõmmatakse see jälle pikaks. Ma usun, et need Viljandi ja Legioni mängijad tänu uuele reeglile jagunevad ka sõltumata vajadusest jumala rahulikult Tallinna klubidesse ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

      Tõmbad kohaliku liiga nõrgaks paned vennad duublisse, kuna puudub vajadus või õigemini tahe kasutada ja hakkad 9:0 Tammeka duublite vastu üle rullima nagu see hooaeg näitas. Kus siin need parimad võimalikud tingimused on ma tahaks huviga teada?
      Kas Floras ei ole parimaid ja kvaliteetsemad treeningtingimused ning parim taustajõud - tagamaks kõigile mängijatele arenguvõimalused ja tervislikku sisemist konkurentsi? Isegi kui Hussar, Tõugjas ja Kuraksin said juba minuteid sellel hooajal - siis nende kahe mängija lisandumine ei võta neilt midagi vähemaks, vaid pikendab lihtsalt Flora pinki, mis kohati sel hooajal jäi lühikeseks.

      Kommentaar


        Kas sa oled rumal või ei taha lihtsalt aru saada? Vähemalt saad hooaja lõpus öelda, et Flora ikka vinge meeskond, mängib suures osas oma kasvandikudega.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kas sa oled rumal või ei taha lihtsalt aru saada? Vähemalt saad hooaja lõpus öelda, et Flora ikka vinge meeskond, mängib suures osas oma kasvandikudega.
          Sa räägid minuga? Ma ei ole mingi suur Flora toetaja ega õigustaja - lihtsalt välise pilguga on alati jube veider vaadata, kui te olete nii negatiivsed Flora täienduste suhtes. Nagu kui Liverpool või Chelsea ostaks Southamptoni või Watfordi parima inglase ära, kas siis oleks kiun samasugune?

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            Sa räägid minuga? Ma ei ole mingi suur Flora toetaja ega õigustaja - lihtsalt välise pilguga on alati jube veider vaadata, kui te olete nii negatiivsed Flora täienduste suhtes. Nagu kui Liverpool või Chelsea ostaks Southamptoni või Watfordi parima inglase ära, kas siis oleks kiun samasugune?
            Koskori palkamise analoog oleks see, kui City ostaks Palace'ist Zaha ja kasutaks teda kümme korda hooaja jooksul.

            Kommentaar


              Pole toetaja ega õigustaja, kuid su postitused Eesti alafoorumis väidavad vastupidist. Fakt on see, et Flora võtab kõik lootustandvamad mängijad endale, olenemata sellest, kas tal on neid vaja või mitte. Tänu sellele muutub liiga lahjemaks, millest kirjutab ka Nasfal.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                See on tõesti jube kui keegi teeb tööd ja teised ei jõua järgi, see ongi äkki lõpuks see tõuge, mida need teised klubid ka vajavad. Vaadake kuidas Levadia nüüd on hakanud arenema. See on 65 aastase Võru AO ja müüja jutt teil siin kohati, fkin krdi tuleb teha või rongilt maha hüpata. Tammeka pole mingi meeskond kui sa oled 21 aastane ja rahul Tammekas mängimisega, otsi uus elukutse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas käbi Vaata postitust
                  See on tõesti jube kui keegi teeb tööd ja teised ei jõua järgi, see ongi äkki lõpuks see tõuge, mida need teised klubid ka vajavad.
                  Täishuumor ikka!

                  Andke teistele klubidele ka äge staadion ja 12 milli eurtsi peale ja küll nad ka head tööd teevad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                    Koskori palkamise analoog oleks see, kui City ostaks Palace'ist Zaha ja kasutaks teda kümme korda hooaja jooksul.
                    Okei, las ma sõnastan nüüd peale kohvi joomist end uuesti - ma toetan Eesti jalgpalli ja eesti pallurite parimat võimalikku arengut. Seega, me ei tea kui palju Koskor kes ei ole enam noormängija? Ja Järviste on ju keskvälja mees ja Floral on seal kõige kitsam see valik. - mänguaega saavad, küll aga on Flora nende jaoks aste ülesse ja kui ise mehed on siis fuck mängige see Miller või Alliku pingile ja kõik peaks rahul olema?

                    Kommentaar


                      Eelnevatele, et ei sellest pole skandaali kui Flora endale soetab mõne hea mängija kes istub kuskil pingil muidu või ei teeni piisavalt usaldust (Pürg, Kuusk, Sinjavski - mul oli hea meel, et nad Florasse said ja mängima normaalselt). Samamoodi kui keegi on super mängija ja väärbi kõrgemal tasemel mängimist, näiteks toodi Tammekast Miller - mul oli hea meel, et ta sai Florasse ja näha on, et ta väärib seda kohta. Neid üleminekuid on küll ja küll mis on okeid olnud. Joonas Tamm toodi ka Viljandist Florasse - väga hea meel.

                      See on üsna lühinägelik kui selles probleemi ei nähta. Probleem on selles kui need üleminekud hakkavad olema mängijate peale, kelle puhul on küsitav, et kas nad on ikka nii tugevad, et saaks platsile ja kas nad muidu passivad tühja kuskil pingil?
                      Kui sul on rotatsioonis palju häid mängijaid ja sa tood sinna juurde kuskilt tiimist kellegi keda sul tegelt pole kindlalt vaja siis sa nõrgestad lihtsalt alumise otsa tiime. Tammeka ei sünnita üleööd ühtegi uut Järvistet ja seal hakkab mängima mingi järgmine noor talent, aga sellel talendil puudub eelnev kogemus veel ja kindlasti on tiim nõrgem tänu sellele. See on veits vastutuse koht.

                      Uudiste nuppudest ridade vahelt ikkagist loodetakse Järvistet panna number 6 kohale ehk otseselt hakkavad konkureerima Soometsa (kes Tammekas ja minevikus nähtu põhjal sobiks paremini ettepoole mängima ka). Samuti Järviste puhul küsimus, sest tegelt Tammekas ta 6 peal ei töötanud nii hästi kui ees pool. Aga eks näis. Ma betin, et ta ikkagi hooaja lõpuks pole nr 6 peal põhi vend ja Norbert jälle surub valesid mehi sinna positsioonile.

                      Koskori osas on ok üleminek. Kui Koskor Flora keskkonna põhi ründajaks ei saa ja seal hakkama ei saa siis ongi nii. Tugevas tiimis ja heade treeningutega näeb ära kui hea ründaja ta on tegelikult.

                      Ilmselt inimesi häirib (mind ka), et Välja nii vähe saab platsile. Veits tema talendi raiskamine. Oleks võinud siis laenule saata kuhugi tiimi kui ei usalda ikka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                        Täishuumor ikka!

                        Andke teistele klubidele ka äge staadion ja 12 milli eurtsi peale ja küll nad ka head tööd teevad.
                        Sellest ei räägita Eestis, kust esimene miljon tuli! See on hea point aga mis enam teha, ma vihkan ise seda skeemitamise lugu niipalju, et ma enam ei taha nende mängudel käia. See ei vähenda fakti, et need mängijad tahavad teha sammu edasi ja see on igati okei, isegi mitte okei vaid sellist sisu lähebki vaja. See aeg on läbi kus keegi garanteerib midagi, vaadake kasvõi Kirss see hooaeg, miks ei või Koskor sama teha....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                          Täishuumor ikka!

                          Andke teistele klubidele ka äge staadion ja 12 milli eurtsi peale ja küll nad ka head tööd teevad.
                          Tõesti, puhas kuld vastulause ja seda veel olukorras kus ala 50K otsustab, kas klubi mängib kõrgliigas või mitte

                          Kommentaar


                            Flora huvi Koskori vastu on veidi üllatav, sest Koskori karjääri- ja vormikōver on viimastel aastatel pigem
                            languses olnud. Eks keskkonnavahetus mōjub nüüd kindlasti hästi, sest Tartus vōis mugavustsoon liiga kergelt tekkida. Murelikuks teeb, et Paides ta läbi ei löönud ja välismaa-ots jäi ka kahjuks lühikeseks. Aga samas näeb nüüd ära, et kui pugutama ei hakka, saabki edaspidi Tammekas tiksuda.

                            Oleneb teiste ründajate vōimalikest vigastustest ka, aga mina ennustan, et ta Floras läbi ei löö. Loodetavasti eksin.

                            Kommentaar


                              Miks ei ole arutlusi kusagil Elhi, Jürgensoni, Anieri ja nende suurte välismaa talentide teemal. Kui aga Flora võtab mõne taendika ja ta kohe põllule ei saa või enamuste arvates enne hooaega ei saa on suur laat lahti

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                                Miks ei ole arutlusi kusagil Elhi, Jürgensoni, Anieri ja nende suurte välismaa talentide teemal. Kui aga Flora võtab mõne taendika ja ta kohe põllule ei saa või enamuste arvates enne hooaega ei saa on suur laat lahti
                                Põhiliselt vist sellepärast, et Välja mängis teismelisena Paide eest nagu üks liiga parimaid poolkaitsjaid 31 mängu. Floras on seni saanud 9 ja 13 + esiliiga mängud. Samas ta nagu tundub, et tasemelt võiks vabalt Meistriliigas põhimees olla ja sellises vanuses pingil istumine pigem ikka pärsib arengu. Normaalses välismaa tiimis, kui oleks noor talent siis saadetaks kasvõi kuhugi parajale tasemele laenule (paidesse tagasi näiteks?) pigem ma arvan.

                                Et kui nüüd Anieriga võrrelda, siis peale Florast lahkumist tegi 16 mängu Norra Meistriliigas, 13 mängu Norra Esiliigas ja siis 33 mängu Šoti premmis. Et noh, äkki nüüd siis tuleb suur Välja avanemine see hooaeg, aga loogiliselt oleks Paides jätkates olnud ilmselt juba välismaale minek.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X