320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh tegelikult see mida Rüütli tõesti kommentaarides tegi oli imelik, aga hakkasin kommenteerima sellepärast, et sinu krõbedaid kommentaare suht palju näinud juba Flora & Co. kohta.
    Aga mina arvan, et niikaua kui on koondisel ükssama treener ja kuradi Pohlak on seal presidenditoolil ei arene meil mitte kui mu**igi. Olgem optimistlikud, see on ebareaalne.

    Kusjuures ma ka Paides sündinud, mitte Siberis. :P
    Aga jah, peace.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Ah ok teeme vaherahu!!!oleme niikui nii kõik ühe asja eest väljas et areneks eesti jalgpalli tase ja üldine jalgpalli kultuur.teie flora toetajad keda on teadagi piisavalt palju ei pea kõike südamesse võtma aga lihtsalt arusaamatu on see kuidas te kõigi flora tegevustega rahul olete.

      rohkem ei ütle tallinna Fc flora kohta ühtegi halba sõna.

      edu teile uuel hooajal!!!!
      tavai vaherahu aga ma siiski ütlen, et ma ei ole kõigi Flora tegevustega rahul aga lihtsalt närvi ajab see kuidas sinu arus kõiges Flora süüdi aga ok lõpetame teema ja sõlmime vaherahu!
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Noh tegelikult see mida Rüütli tõesti kommentaarides tegi oli imelik, aga hakkasin kommenteerima sellepärast, et sinu krõbedaid kommentaare suht palju näinud juba Flora & Co. kohta.
        Aga mina arvan, et niikaua kui on koondisel ükssama treener ja kuradi Pohlak on seal presidenditoolil ei arene meil mitte kui mu**igi. Olgem optimistlikud, see on ebareaalne.

        Kusjuures ma ka Paides sündinud, mitte Siberis. :P
        Aga jah, peace.
        no saab ju normaalselt ka suhelda.kõige tähtsam et eesti võidaks!!!miks sa sis Türi klubi ei fänna?
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Noh tegelikult tõesti, ja selles on sul õigus . Sa mõtled Türi Ganvixi?

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Noh tegelikult tõesti, ja selles on sul õigus . Sa mõtled Türi Ganvixi?
            seda jah või on seal veel mõni klubi kuigi ma ise küll ei tea.aga ok see juba teemast mööda
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Ei ole siin rohkem jah klubisid kahjuks,

              Teemasse - Loodame, et Flora paneb kinni selle hooaja! Kindlasti ka paneb, aga jah.

              Kommentaar


                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                oleks pasi treener olnud, oioioi.
                Meie Rüütlil on tõesti liiga lebo suhtumine.
                mmm... ei tea nüüd
                Pasi suhtumine Balti liigasse oli ju ka suht ükskõikne ja see saaliturniir ju veelgi mõttetum üritus. Et liigset draamat pole küll vaja.
                Loodetavasti vähemalt noored ja vihased näitasid oskusi ja jäid veidi silma ka mõnedele.
                Ootaks nüüd kohalpeal viibinute muljeid
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Tervitused Hamburgist Flora fännidele!!!
                  Alles klaar!
                  Homme panen pildi ja video materjaaalii...
                  FLORA

                  HAAAA
                  Reeperbaaaaaaannn!!!!

                  Kommentaar


                    Vabandusi otsida pole tõesti mõtet, kaotused jäävad kaotusteks, kuid hooajaeelseid mänge ületähtsustada samuti ei saa. Seda enam, et tegu siiski saalivutiga.

                    Loodetavasti oli sellest turniirist mingit kasu vähemalt arvestades eelseisvaid tõsisemaid mänge.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Mina arvan samuti, et ei tasu teha nendest hooaja eelsetest mängudest väga suuri järeldusi. Floral siiski üks eesti parimaid treenereid, kes teab, mida ta teeb ja rõhk siiski eestikatel.
                      Meenutame kasvõi Kalju eelmise hooaja eelseid mänge, kui saadi soome esimese divari tiimidelt suuri kaotusi aga ML-is oldi suurtele klubidele tõsiseks konkurendiks.
                      Ma usun, et Flora alles hakkab häid mänge näitama.
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Eluga tagasi, väikeste kaotustega
                        Kahju et kõik mängud pähe saime kuid meie poisid pole ju mänginud saalijalkat.
                        See on ikka hoopis teine mäng, muru peal lüpsame neid kõiki!!!
                        FLORA!!!

                        Kommentaar


                          neid - siis saksa klubisid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
                            neid - siis saksa klubisid?
                            Jah. neid kes eile mängisid, nii mängu kui tehnika poolt olime kõvasti üle!
                            Nagu ma ütlesin, meil pole saalijalgpalli kogemusi, see ikka hoopis teine mäng.
                            Enamus väravatest tuli meile poortipõrkest

                            Kommentaar


                              Tänane ja ilmselt ka pool homsest päevast läheb mul ja Senil ilmselt aklimatiseerumiseks aga seal edasi saate väga huvitavaid jutte lugeda ja pilte vaadata.
                              Lihtsalt alustuseks tahaks SUURED,SUURED tänud öelda ST.Pauli fännidele Udole, Ankele , Marcole ja paljudele teistele ,kes tõesti hoolitsesid meie eest, olid igati abiks vedades meid oma aotoga . Nad peagi siia tulemas oma ilusate Ultra lippudega. Uskumatu ,kuidas jalgpall või inimesi ühendada. !!!
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                trillallaa
                                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X