320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste jalgpall eestis??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by Lincoln

    fc flora on tavaliselt olnud, kas teine või kolmas
    minu meelest on fc flora naised pea alati viimased olnud

    Kommentaar


      #17
      FC Flora naiskond on juba viimased kolm aastat vist saavutanud III auhinnalise koha. Esikoha peale on käinud võistlus PJK ja TKSK VISA (endise nimega Arsenal) naiskondade vahel!
      Eston - oled Sa kordki naistejalgpalli vaatamas käinud või veel enam - oled Sa tabeliseisu jälginud möödunud 3 või 4 aastal?

      Kommentaar


        #18
        paha paha
        ataata
        Jalgpallihaigla liige NR. 69

        Kommentaar


          #19
          ma ikka vahest olen tabeliseisu vaadanud ja ikka on flora naised kuskil tabli lõpus olnud. pean tunnistama et ühtegi eesti naiste mängu pole vaadanud. kuid kaugvaatamis aparaadi abil olen kaasa elanud rootsi naiskonna tegemistele em-del mm-del

          Kommentaar


            #20
            Kes pole veel naiste mänge vaadanud siis teile - ärge minge neid ka vaatama - paras humoorika. Mina olen ise näinud Flora ja Pärnu bussipargi mängu - ülimalt lõbus oli. Aga jah Flora on minu teada jäänud ikka tabeli lõpupoole sest see mäng mida mina nägin oli näitex siis selle hooaja esimene punkt Florale (viik jäi)
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #21
              kuulge aga kui järgmine esti mäng tallinnas on siis läheme ja karjume ka naistele
              äkki löövad isegi mõne värava
              ärge nüüd seda liialt südamesse võtke
              jürgen
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #22
                tulemused

                Kust leida Pärnu tulemusi.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Sun

                  Kust leida Pärnu tulemusi.
                  hm... Millist Pärnu naiskonda Sa mõtled. PJK'd või Pärnu Bussiparki?
                  Aga tulemusi võid leida...
                  1. Loe aegajalt Pärnu Postimeest
                  2. Otsi ja uuri FC Flora webilehte, kus peale vooru lõppu pannakse tulemui üles
                  3. Küsi klubist

                  Jõudu

                  Kommentaar


                    #24
                    Naiste tulemusi: http://madli.ut.ee/~kkaarna/?id=8

                    Kommentaar


                      #25
                      No kuulge, ma ei viitsinud nende tulemuste järgi küll tabelit koostama hakata, aga kui Flora selliste mängudega III koha sai, siis ... numbrite järgi tundub küll täielik autsaider.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by okuzuna

                        No kuulge, ma ei viitsinud nende tulemuste järgi küll tabelit koostama hakata, aga kui Flora selliste mängudega III koha sai, siis ... numbrite järgi tundub küll täielik autsaider.
                        No kuule, kesse ütles, et Flora 2001 hooajal kolmas oli? Ei öelnud ju.

                        Kunagi sai kirjutatud "FC Flora naiskond on juba viimased kolm aastat vist saavutanud III auhinnalise koha. Esikoha peale on käinud võistlus PJK ja TKSK VISA (endise nimega Arsenal) naiskondade vahel! " See on kirjutatud eelneva kolme aasta kohta - seega 1998 ja 1999 ja 2000 aga mitte 2001 aasta kohta.

                        2001 hooajal olid kolm esimest (minumäletamismööda):
                        1. TKSK Visa
                        2. Eesti Näitused
                        3. Pärnu JK

                        Päikest :-)

                        Kommentaar


                          #27
                          sel aastal osaleb 7 naiskonda. 2.koha omanik Eesti näitused on nüüd Ajax Estel, sest eelmine toetaja ilmselt lõpetas rahasüsti.

                          Kommentaar


                            #28
                            Sel aastal on naiste liigas võistkondi 7 (enne oli 5)ja palju uusi mängijaid on ka
                            juurde tulnud.Ala areneb!

                            Kommentaar


                              #29
                              Kas ta just areneb.. pigem vireleb aga noh lootus sureb viimasena

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by yheksa

                                Kas ta just areneb.. pigem vireleb aga noh lootus sureb viimasena
                                Vähemalt on Pärnust aina kenamaid neide peale kasvamas. Tõelised rannapiigad, kes aeg-ajalt soovivad sinikaid ja muhke oma sääri kaunistama..

                                rannas aga tehnikat ei arenda, edu sinna Pärnusse!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X