320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste jalgpall eestis??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

    Algselt postitas siim089


    Tulevik alustas hooaega kurvalt 5:0 allajäämisega Tartu Tammekale
    Endine võistkonnakaaslane \"ladus puuri täis\"...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

      Algselt postitas sosku


      Algselt postitas kaitz
      FC ELVA - TLN KALEV
      Mis siin naljakat on, et sa selle üle irvitad?
      Kas kohtunik kaitz sõidab Elva mängudele ühes bussis koos mängijatega?
      Julgen küll selles kahelda,et kohtunik mängijatega samas bussis liigamängule sõidab!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

        Ei ole selline asi mõeldav
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

          Algselt postitas muhv33


          Algselt postitas metsik


          Algselt postitas siim089


          Algselt postitas sosku


          Vähemalt said Tuleviku neiud juba 2. minutil jala (täpsemini pea) valgeks ja seda ennem, kui Tammeka. Paraku läks pall kauni kaarega küll oma väravasse.
          Aga muidu oli klassivahe ilmselge, Tulevik vajab väravavahti!
          kahjuks ja hetkel minu andmetel on väravas hoopistükis väljakumängija
          väljakumängija või mitte aga kui ta paar väravavahi trennigi olex enne neid kahte mängu saanud, olex ehk väheke paremini see asi välja kukkunud :S
          seda küll...ja treenergi neil ju ise endine väravavaht!!! Seera,mis viga?
          ega kui kumbki nii tydruk kui treener asja tõsiselt ei võta, polegi midagi tahta... lihtsalt teistest tydrukutest, kes pingutavad on kahju

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

            Naiste II voor siis toimumas. Jk Piraaja - Fc Flora 3:6(1:4). Mängi algus oli täiesti Flora ülekaalu tähe all. Piraaja ei saanud esimesed 15 minutit üle poole ka. Selleks ajaks oli seis 3:0 Flora kasuks. Siis tegi Piraaja vahetuse ja asi hakkas sujuma. Mäng võrdsustus kuid siiski lasti nurgalöögist lüüa endale veel 4-s värav. Poolaja viimasel rünnakul suutis Piraaja ilusa läbimurdega lüüa vastuvärava. II poolaeg oli võrdsete mäng kus võimalusi oli mõlemal ehk isegi Piraajal rohkem aga kumbki lõi veel 2 väravat ja nii see ilus ja jõuline mäng lõppes. Oli ka järjekordne jama mida teavad asjaosalised ise. Lihtsalt masendav kui s..... suhtumine on siiski jätkuvalt naiste jalgpalli ühes teatud kohas. Küll nõutakse ei tea mida ühest kohast (naiskonna arvude suurendamist jne) aga asi on ikka väga mäda süsteemis!! Kui ikka sellised jamad hooaja algul juba juhtuvad siis mis saab hooaja lõpust??
            PS! Naised oskavad ka jalgpalli mängida!!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

              kalev - tammeka 9:1.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

                Ütleme ausalt välja ,et EJL-i ,naiste jalgpall suurt ei huvita ja kõik tugineb ainult üksikute entusiastide najal. Kahjuks nii see on ja seda on näha ka sellest ,kuidas Naiste Meistriliigat meedias kajastatakse. Vutillidul on ikka suht pohhui ,kuigi ka seal on inimesi kes sooviksid midagi ära teha .Ainult ,et nende tahtmisega suurt ei arvestata. Õnneks on soccernet ja ka e-postile tuleb nüüd tulemusi.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

                  Algselt postitas ROOTSI KUNN


                  Ütleme ausalt välja ,et EJL-i ,naiste jalgpall suurt ei huvita ja kõik tugineb ainult üksikute entusiastide najal. Kahjuks nii see on ja seda on näha ka sellest ,kuidas Naiste Meistriliigat meedias kajastatakse. Vutillidul on ikka suht pohhui ,kuigi ka seal on inimesi kes sooviksid midagi ära teha .Ainult ,et nende tahtmisega suurt ei arvestata. Õnneks on soccernet ja ka e-postile tuleb nüüd tulemusi.
                  E-postile saadab ju tulemusi EJL. Ja kindlasti ei ole EJLil naiste vutist \"pohhui\". See, et naiste jalgpalli meedias ei kajastata, pole kahjuks EJLi teha. Veel vähem see, et Anu Säärits on naiste korv-ja võrkpalli fänn Ma arvan, et iga asi võtab lihtsalt aega.

                  Muide, enne hooaega tehtud lepingus Eesti Raadioga on naiste Meistriliiga täiesti sees - võrdselt meeste Esiliigaga.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

                    Ega siin kiita pole tõesti midagi suhtumise osas. A noh ega see naiste jalgpall kuhugi kao ma usun aga lihtsalt asi ei arene edasi nii kiiresti kui võiks. Et olla tugev jalgpalli riik peab asi olema korras nii noorte, naiste kui meeste osas. Isad ja emad ju toovad lapsed jalgpalli mängima siiski. Ja kui emad on ka sellega tegelenud(tegelevad) siis seda rohkem noori tuleb jalgpalli jne jne. Ja naised tahavad tähelepanu nagu me mehed teame. Ja mida rohkem naistest seoses jalgpalliga, naiste liigast rääkida siis seda enam naisi/neide on huvitatud jalgpalliga tegelemisest. Ja seda enam on võimalik leida raha naiste jalgpalli jaoks ja harrastajate kandepinda suurendada. Hetkel peaks jalgpall olema minu meelest naiste hulgas nr.1 meistrilliga tasandil. Ei ole vist kossus, võrgus ega käsipallis sellist osalejate arvu võistkondi.
                    Loodame, et need probleemid mis on mõne jaoks tühised mõne jaoks suured kiirelt lahenevad.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

                      Säärits võib ju võrk ja korvpallisõber olla ,kuid ma arvan ,et kui EJL ikkagi asjale rohkem rõhku paneks ja viisakalt sellele vihjaks ,et üks naiste spordiala ei saa üldse mingit kajastust siis teeks ETV kindlasti mingeid järeldusi. Lihtsalt kahtlen ,kas keegi üldse on ETV-ga sel teemal rääkinud?
                      Ma nüüd ei mäleta ,kas Teksti TV naiste liiga kohta annab midagi või ei? Aga Raadio on muidugi positiivne!
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

                        Algselt postitas ROOTSI KUNN


                        Säärits võib ju võrk ja korvpallisõber olla ,kuid ma arvan ,et kui EJL ikkagi asjale rohkem rõhku paneks ja viisakalt sellele vihjaks ,et üks naiste spordiala ei saa üldse mingit kajastust siis teeks ETV kindlasti mingeid järeldusi. Lihtsalt kahtlen ,kas keegi üldse on ETV-ga sel teemal rääkinud?
                        Ma nüüd ei mäleta ,kas Teksti TV naiste liiga kohta annab midagi või ei? Aga Raadio on muidugi positiivne!
                        On, sellest on ETV sporditoimetajatega räägitud. Mis on ka väga huvitav, ETV ütles, et neile oli helistanud toimetusse keegi kodanik, kes oli nõudnud, et naiste liiga tulemused ette loetakse. Aga nagu näha, ei midagi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

                          Rootis kunnil õigus....Jalgpalli liidul on täiesti savi mis naiste jalgpallis toimub. Neil on põhiline, et see oleks lihtsalt olemas, et UEFA-le või Fifale näidata, et asi korras...ja sellega piirdutaksegi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

                            kas kusagilt on võimalik naiste meistriliiga väravalööjaid ka näha ?
                            karm värk on see jalgpall

                            ja ega see elu ka parem pole

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

                              Vaata mu allkirja! Link!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Naiste jalgpall eestis??\'

                                Ma mängin ka tüdode jalgpalliklubis.
                                Nu Eestis pole olukord eriti kiita. Muidugu võix parem olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X