320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim noortetreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

    aga nuh mudu kaarel voolaid
    Õige jutt Uba on parim!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

      nuh nyyd ju Zaur kah treenib noori jälle 89 esimest gruppi :P trenni vaadates vaatad et jah tegu un hea treeneriga

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

        See ju nii jama kysimus...Loomulikult Zaur!!!!!!!!!!!!!!

        Ta on parim!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

          Treenib 89 esimest gruppi ja kohe näha kuidas tase tõuseb.Ma ise näen seda, kuna ise olen 89 esimeses grupis Parimat treenerit pole ma näinudki...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

            Märt Siigur muidugi,sest tema valanud aluse Terehhovile,Lemsalule ning muidugi ka Zelinskile siukses väikses linnas nagu Pärnu!!!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

              Kõige parem on Erki kesküla õpetas ka mulle aga nüüd on Operi jalgpallikooli treener. Minu arust on väga hea kui treener paneb rohkem rõhku kaitsele sest nagu me kõik teame hea rünnak algab ju kaitsest.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                Viktor Mets on tõsine kandidaat parima noortetreeneri kohale, Zaur Tshilingarashvili samuti.
                Esimene on suutnud kesisest materjalist (Paides ja Türil, kust on pärit enamus V. Metsa kasvandikke, elab kokku umbes sama palju inimesi, kui Sõpruse puiesteel:P Järvamaal üldse on vist umbes 40 tuhat elanikku, umbes nagu Õismäel) noppida välja mitmeid häid mängijaid - Leetma, vennad Roobad ja ka Sahharov, kelle esimene treener (peale mind ) oli Mets. Samuti on Metsa kasvandikud Eesti jalgpallile kaduma läinud A. Truberg (kunagi ka FC Flora ja Eesti koondise nimekirjas), A. Lembra ja R.Uus (endised noortekoondislased, praegu tavalised joodikud), J.Skripka (noortekoondise kandidaat, hukkus traagiliselt) ning Ü.Sheverev (kunagi Poomi ja Tohvri kõrval noorteklassi 3 vv, kes otsustas korvpalli kasuks).
                Tshilingarashvili edusammudest on siin juba räägitud. Tõeline jalgpallidoktor, aga suurim viga iseloom, mis ON noortetreeneri oluline osa. Noorukite närvisüsteem on niigi selline, nagu ta on jne.
                Veel tasub ära märkida - Sarap, Kesküla. Aga kindlasti mitte siin juba varem mainitud Luts või Vaga.
                Tegelikult on asi ikka nii, et valida enda jaoks parim noortetreener, pead sa neid kõiki tundma. Võib olla on veel hulga suurepäraseid treenereid, aga neid ja nende tööstiili ma kahjuks ei tea.

                its sammetaim!!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                  mets ja voolaid on ikka väga erinevad treenerid minu arvates.

                  mets on vanakooli mees rohkem ..tehnikaharjutused+tehnikaharjutused+liikumised+t ehnikaharjutused tänu sellele on poistel ka elementaarne tehnika korras.

                  voolaid rõhub just mängulistele harjutustele rohkem (vähemalt kunagi kui sai tema trennis käidud, siis nii see oli)

                  igatahes mõlemad on tasemel treenerid ja kindlasti yhed eesti parimad.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                    Mis te siin vaidlete, on olemas palju häid noorte treenereid nagu näitex E.Läänmäe

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                      Originally posted by kroku


                      Marko Kuusik ja parim noorttreener?! Treener, kes pohmas peaga \"unustab\" poistega võistlustele minna? Nii et poisid ootavad bussi juures teda tunde? Treener, kes \"unustab\" turniirideks õigel ajal registreeruda? Treener, kes ei tea midagi distsipliinist ja korrast trennis?
                      Loll jutt
                      ehh...ma käin kah M.kuusiku trennis ja ma pole siiamaami kyll näind et ta tulex pohmas peaga trenni andma voi või midagi muud totaalselt valesti teex(nagu sa ytlesid)...täiesti normaalsed trennid ja valitseb kord.....kas uled ise käind selles trennis et sellised andmed said??

                      .ja juxikas ytles kah õieti.....E.Läänmäe un kah hea treener......

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                        loomulikult tiidus,sest ta õpetab hästi mängima ja teeb rasket trenni

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                          Originally posted by holst9


                          loomulikult tiidus,sest ta õpetab hästi mängima ja teeb rasket trenni
                          mis teised treenerid õpetavad halvasti mängima vä??

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                            Parim noortetreener on Andrei Shapovalov Levadiast

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                              Kas Zaur Tsilingarasvili või Karel Voolaid?
                              Raske valik...
                              Zaur võiks võta ükskõik millise noorte võistkonna ja teha neist meistrid.Aga kohe kui on nähe,et satsist saab asja,võetakse vanad ära ja antakse uued asemele.
                              Varsti on Lelle SK tipus ja Pärnu Tervis kohe jaol!
                              Karel on oma väljateenitud tunnustuse juba saanud ka:tehti temast ju FC Flora abitreener ning oli veel eelmine aasta U17 peatreener.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                                Mina annaks ka oma hääle Zaurile. Yks väheseid treenereid kes pidavalt ka enda kallal töötab. Isegi taga koos tööd teinud. Kyllaltki range aga samas alati 6iglane. Noorte seas autoriteedi saavutamisel äärmiselt oluline n6ue. Pealegi on ta yks väheseid treenereid kes on ise ka äärmiselt k6rgel tasemel mänginud. Tbilisi Dynamo 80ndatel aastatel ei ole just nalja asi. Liidukatel kyll p6hisse minu teada ei j6udnud aga ikkagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X