320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim noortetreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

    Ui, marcello, mihuke matso! Poisid trennis ikka jalkat MÄNGIMAS käigu, peksmisest ärme selles õrnas eas räägi, eks palun?
    Tegelikult on hea, kui igaüks oma treenerit parimaks peab ju

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

      Marcello teeb nalja!

      94-95 vanusegruppi I ja II alagruppi punktide põhjal tuli ju võitjaks Kotkas Juunior I , 95 ehk Kotkas Juunior III jäi vist kolmandaks.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

        Jaanus Reiter on ikka ka kõva treener!!!!
        Sae pekki!!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

          Originally posted by Bossman


          Jaanus Reiter on ikka ka kõva treener!!!!
          Tubli poiss igatahes ja kui jaanipäeval külm ära ei võta, saab teisest vist asja! Igaks juhuks jätke nimi meelde - Reitel.!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

            Hmm ma vaatan, et te postitate siia igasuguseid treenerite nimesid, aga millise klubi juures ta tegutseb või muud sellist võiks ka juurde kirjutada, et oleks ikka teada, kellega tegu on.Näiteks see sama Reitel, mina näiteks isiklikult kuulen esimest korda sellist nime, aga parimat noortetreenerit olen juba enne pakkunud, paljutuntud Avo Sarap kindlastiTotti soovil praegu on ta FC Kuressaares üks treeneritest, aga kuskil peaks ta vist isegi veel olema, aga seda ei oska õelda


            Peace

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

              Originally posted by Roberto Carlos


              Hmm ma vaatan, et te postitate siia igasuguseid treenerite nimesid, aga millise klubi juures ta tegutseb või muud sellist võiks ka juurde kirjutada, et oleks ikka teada, kellega tegu on.Näiteks see sama Reitel, mina näiteks isiklikult kuulen esimest korda sellist nime, aga parimat noortetreenerit olen juba enne pakkunud, paljutuntud Avo Sarap kindlasti


              Peace
              Ma vaatan et sa siin ädaldad et ei tea kus klubis eelpool mainitud treenerid on, aga ise sa ka ju ei ütle kus see Sarap treener on (mina näiteks ei tea kes see tegelane üldse on).

              PS! Ei ole vaja sellepärast kohe uut postitust teha, võtad lihsalt paremalt üla nurgast \"muuda\" nupu ja paned selle klubi nime sinna kus vaja.

              Peace!
              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                Jaanus Reitel-FC Kotkas Juunior

                emme kle egas ma siis nii mõelnudki,et kohe peksavad
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                  Originally posted by kraff


                  Marcello teeb nalja!

                  94-95 vanusegruppi I ja II alagruppi punktide põhjal tuli ju võitjaks Kotkas Juunior I , 95 ehk Kotkas Juunior III jäi vist kolmandaks.

                  Millist turniiri silmas pead?
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                    Originally posted by emme

                    Tegelikult on hea, kui igaüks oma treenerit parimaks peab ju
                    noh see treener kes mul oli seda mina ega ka teised (loo rahvas )parimax ei pea
                    ja sellex on V liiga mängija S.Elenurm
                    tegelt kui vaadata väikeste tulemusi on ta päris hea ,aga vanematega 15a ja vanemad ta tööd teha ei oska
                    karm värk on see jalgpall

                    ja ega see elu ka parem pole

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                      Parm noorte treener kindlasti Anti Rosenberg!!!:P
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                        Peeter Lapp & Peeter Lelov

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                          Väikesed põhjendused ei teeks paha Keda nad treenivad, kus treenivad, miks valisid jne? Saaks vähemalt natukenegi teada..

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                            minu ja ülejäänud Pärnu/Tervis 89 treenerid. Valisin selle pärast, et nad lihtsalt oskavad trenni teha ja mängijate parimad tulemused välja tuua. Seda näitas eriti suvine Tammeka Cup: CUP. Mu meeskonnal on ainult see 89 sündind väravavaht nati s****. Ise ka VV aga 88 sündind, kuigi käin seal trennis, siis mängin Vaprus(Vändra) 87 eest.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                              >>>> ytleme nii et t2iesti v2ikestele ( 7-11 a) sobiks hästi Olev Reim ... ta paneb hea p6hja alla ... aga edaspidi juba tuleb juba suur suur valik ... Ivo Lehtmets oli 87\' treener : tegi 87\' florast ikke eesti tugevaima v6istkonna ... t6i nad nike cupi v6itjaks ... ja teisele kohale meistrikatel (kahju et mitte esimene) ... ja praegu sellest v6istkonnast on pmts. 7-8 U-17 koondise venda <<<<

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                                Tulles tagasi treener Marko Kuusiku juurde, ei sa ma mainimata jätta mida ta tegi oma 89 sündinud poiste III treening gruppi heaks.Esiteks \"Unustas\" registreerida ühe mängija kes oli tema trennis vist 2 aastat käinud ja positiivselt tegutsenud....teisex: \"unustas\" selle et ta seda poissi ära ei registreerinud ja vedas teda igalepoole meistrivõistlustele kaasa......kolmandax: kahel juhul \"unustas\" ta viia mängu protokolli EJL\'i .......kokkuvõttes tyhistati enamvähem hästi mänginud poiste kevadringi tulemused ja langesid ka oma gruppi viimasele kohale......
                                kas selline on näide heast noorte treenerist? no ei....
                                Ja pluss veel eelnimetatud apsakatele \"unustas\" ta veel treeninggrupi poistele öelda et nii on juhtunud.....selle sain tiada mina tänu sellele et ma läxin fc flora koduleheküljelt küsima et mix meil tulemusi kirjas pole......


                                aga nuh mudu kaarel voolaid ja kivisild on hiad treenerid....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X