320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim noortetreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Parim noortetreener\'

    Algselt postitas Haldjasmees


    Algselt postitas Raivo19


    Algselt postitas wwwares


    Algselt postitas -21-


    Üks mõttetuimaid teemasid siin foorumis.
    Ma olen seda siin juba öelnud.
    Ei olegi mõttetu kui süveneda ja inimesed omi seisukohti veel põhjendaks ka,et mis treener halb,mis hea ja mis põhjusel.Hoopis teilt ootaks vastust-Miks teema mõttetu on?Pole mõtet niisama tühje sõnu loopida,kui ei meeldi ära loe.

    Teemasse.Just noortetreenerina on päris tubli Priit Adamson,meeldivalt rahulik,mitmekülgne,töökas,sõbralik,arenev ja lihtsalt tore pedagoog.
    Justament,minu meelest ka üks õudselt vahva sell ja trenzza,mulle jäi ta silma oma taktikalise kavaluse ja isalõvi karakteriga,kes ei andnud iial alla!Vanasti käsime ka koos tõukeratastega sõitmas Ja julgen väita et ta on jääb üheks parimaks treeneriks Eestimaa peal.Saluut!

    Kommentaar


      Reitel oli kaks aastat mul kehalise õps:dd
      iHala Madrid !

      Kommentaar


        Ajamasin...
        slimm.ee

        Kommentaar


          Minule meeldib noortetreeneritest Raasiku Jokeri treener Jokker, pärisnimega Raivo Vaga vist. Asjalik vana, paneb noored väga osavalt ja tehniliselt mängima, aga nende hea tehnika tuleb tänu treenimisvõimaluste puudumistele talvel.

          Kommentaar


            Adamson, kindlasti, vaadake saavutusi, saate ise aru!

            Kommentaar


              Parim norotetreener on kindlasti Kalev Kajak.

              Kommentaar


                Martin Maasing, mõne aasta pärast näeb tema töö vilja, seni tundub väga korralik töö tehtud olevat!

                Kommentaar


                  Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                  Martin Maasing, mõne aasta pärast näeb tema töö vilja, seni tundub väga korralik töö tehtud olevat!
                  Viljar Peedisk, andekas kutt Saarepeedilt .

                  Kommentaar


                    Kaido-Meinhard Kukli
                    299195

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Minule meeldib noortetreeneritest Raasiku Jokeri treener Jokker, pärisnimega Raivo Vaga vist. Asjalik vana, paneb noored väga osavalt ja tehniliselt mängima, aga nende hea tehnika tuleb tänu treenimisvõimaluste puudumistele talvel.
                      Olen sinuga ühel nõul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Lenzo Vaata postitust
                        Mets teeb ikka sulle tehnika ja kaitse nii selgeks,et sa ei tahagi väravat lüüa,vaid sööduga väravasse jõuda.Viki rõhutab:SÖÖT-ja jalga täpselt.Kesküla on taktik(ja väga hea taktik).Nii,et kui Viki juurest tulete,sis minge Erki juurde.Zaur muidu norm.
                        leidsin juhuslikult nõnda vana postituse ja võiks öelda,et tegemist on mingi selgeltnägijaga, sest Paide Linnameeskonnaga just nii läks,et olid Viktor Metsa all,kuid nüüd teeb põhitöö ära Erki Kesküla.

                        Kommentaar


                          Kindlasti Viktor Mets ja Erki Kesküla !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Game Vaata postitust
                            Kindlasti Viktor Mets ja Erki Kesküla !
                            Kesa ja Viki kooslusest on nii mõnigi praegune koondislane tulnd kui ka ekskoondislasi nii mõnigi.

                            Kommentaar


                              Jk Viljandi Tuleviku treenerid : Leo Ira ja Anti Rosenberg käin nende trennis .

                              Kommentaar


                                Nimest näha juba, et hästi treenitud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X