320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim noortetreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TulekuStaar Vaata postitust
    Jk Viljandi Tuleviku treenerid : Leo Ira ja Anti Rosenberg käin nende trennis .
    Oma treeneri nime võiksid ikka suuta korrektselt kirjutada .

    Kommentaar


      Viktor Mets
      sigpic
      Knock, knock?
      "Who's there?"
      A midget who couldn't reach the doorbell!

      Kommentaar


        Zaur on parim minu meelest

        Kommentaar


          mis te mölisete siin raivo vaga on kõige parem

          Kommentaar


            No pooled kiidavad siin oma treenereid. Ja see kui kellegi lemmik ei ühti sinu valikuga, ei tähenda, et see on mölisemine.

            Kommentaar


              SC Reali mängijate siirdumine Hollandisse peaks ju tegelikult näitama treeneri kvaliteeti, seega arvan, et hetkel on parim treener just Tiidus. Või teine näide on Kink!

              Kommentaar


                Algselt postitas Vova Vaata postitust
                SC Reali mängijate siirdumine Hollandisse peaks ju tegelikult näitama treeneri kvaliteeti, seega arvan, et hetkel on parim treener just Tiidus. Või teine näide on Kink!
                Lember on parim .

                Kommentaar


                  Kalev Kajak viis mingile tasandile, kus edasi enam õpetada ei osanud, aga ta oli ka üpris hea treener. Levadia ja Viljandri treenerid ( 94 ) tunduvad üpris head. Räli oli kunagi tasemel treener.

                  Kommentaar


                    Zaur,Zamogilnõi - vanematele poistele 15-17a,
                    Tiidus,Passikuta - noorematele 8- 14a.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tammu Vaata postitust
                      Kalev Kajak viis mingile tasandile, kus edasi enam õpetada ei osanud, aga ta oli ka üpris hea treener. Levadia ja Viljandri treenerid ( 94 ) tunduvad üpris head. Räli oli kunagi tasemel treener.
                      OT: Aga kus nüüd mängid? Nagu ma olen aru saanud olid muidu SK10's?

                      Kommentaar


                        FC Elvas väga head treenerid, noored arenevad meeletult!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
                          FC Elvas väga head treenerid, noored arenevad meeletult!

                          Mnjaaa,ei kahtlegi selles
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tammu Vaata postitust
                            Kalev Kajak viis mingile tasandile, kus edasi enam õpetada ei osanud, aga ta oli ka üpris hea treener. Levadia ja Viljandri treenerid ( 94 ) tunduvad üpris head. Räli oli kunagi tasemel treener.

                            Usun,et asi polnud oskustes,vaid ideed lõppesid otsa vast,tavaliselt on nii,et igal treeneril saab ideed otsa+poisid saavad vanemaks jne,seda enam kui ei käida piisavalt ennast täiendamas vms.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Kindlasti kaitz.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Mnjaaa,ei kahtlegi selles
                                No aga vaata 2001/2002 aasta vendade tulemusi.

                                Eile nt. võitsid FC Elva/Merkuuri 2001 ühistiim Lätis turniiri ära. 2002 omad võitsid Tammeka Cupi jne.

                                Algus on vähemalt praegu väga hästi tehtud, eks hiljem näeb kes jäävad jalgpalli juurde ja kes mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X