320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim noortetreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

    Benno ajab oma asju LAsnamäe jalgpalli klubiga. Meeskond mängib noorte II liigas. Teisipäeval oli klubil mäng TVMK Kalevi keskstaadionil ja mäng lõppes Lasnamäe 4:1 võiduga. Bennol oli mingi puusa OP talvel. Mulle, kes ma tema käe all palli õpin, tundub, et tal on juba küllaltki villand, aga eks näis. Ta on täielik kultus... Nüüd Benno juurde trenni
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

      lincoln sa mängid lasnamäel ve?Kas 86 sünd ve?
      Kunagi käisin ma TJK Benno juures....heh hale ...tegime kukerpalle,õppisime jalga maha tegema...paras jobu on see Tael..

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

        Niipalju ,kui sõnavõtjaid nii palju ka arvamusi. Häid treenereid on palju ja on ka kehvemaid. Kuid kõigile meele järgi olla on võimatu. Ja ega keegi ilmtingimata ei peagi oma arvamust kommenteerima.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

          minu arust on väga hea treener Viktor Borissovits Passikuta. floral mehi ja võistkondi nii palju nagu ratsahobusel sitta, [glow tcolor=red, fcolor=black, size=2, strength=1]AGA[/glow]Passikutal oli valida vaid 18-20 mängija vahel ja ta tegi neist meeskonna kes on hetkel meeste esiliigas 4ndal kohal.võitsid ka valgat nii et valga ei saagi enam tuusata et oh kõik on meil võidud.ja valgas mängib ju ka frankel ja üldse flora võib 5 suvalist põhikoosseisu vennikest saata valga eest mängima,mida ta ka tavaliselt teeb.aga jah mis ikka teha kui selline mõttetu seadus on olemas.aga Passikuta on tasemel, inimlik ja sümpaatne.noorte jaoks vaieldamatult väga hea treener.loodan et ta tõstab Tjk-83 meeskonna järgmsel hooajal meistriliigasse.ah jaa... Passikuta trennist on minu teada ka 2 venda eesti koondises...nii et ... tehke aga omad järeldused..hea edusamm et ka vene klubidest võeti 2 mängijat koondisse kellel on sinine pass täitsa olemas.varem ei vaadatudki nende poole kohe päris mitu aastat.. ise olen rahul ja soovin sellele treenerile kõike head ja paremat

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

            minu arust on väga hea treener Viktor Borissovits Passikuta. floral mehi ja võistkondi nii palju nagu ratsahobusel sitta, [glow tcolor=red, fcolor=black, size=2, strength=1]AGA[/glow]Passikutal oli valida vaid 18-20 mängija vahel ja ta tegi neist meeskonna kes on hetkel meeste esiliigas 4ndal kohal.võitsid ka valgat nii et valga ei saagi enam tuusata et oh kõik on meil võidud.ja valgas mängib ju ka frankel ja üldse flora võib 5 suvalist põhikoosseisu vennikest saata valga eest mängima,mida ta ka tavaliselt teeb.aga jah mis ikka teha kui selline mõttetu seadus on olemas.aga Passikuta on tasemel, inimlik ja sümpaatne.noorte jaoks vaieldamatult väga hea treener.loodan et ta tõstab Tjk-83 meeskonna järgmsel hooajal meistriliigasse.ah jaa... Passikuta trennist on minu teada ka 2 venda eesti koondises...nii et ... tehke aga omad järeldused..hea edusamm et ka vene klubidest võeti 2 mängijat koondisse kellel on sinine pass täitsa olemas.varem ei vaadatudki nende poole kohe päris mitu aastat.. ise olen rahul ja soovin sellele treenerile kõike head ja paremat

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

              Jep Passikuta on jah tegija treener. Ning oskab valida mängijaid.... TJK on hea meeskond, kes on iga aastaga näidanud, et suudab üllatada! Nii, et vaatame, mis tulevik toob..

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                Hmm Passikuta on jaa hea treener kuigi ega ta vict eesti keelt eriti ei mõika. Kui ma ka ei eksi siis ta veel mängib ka TJK esiliiga meeskonna eest. Omal ajal oli ta korralik ründaja
                fc pohmell

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                  Originally posted by fcp


                  Hmm Passikuta on jaa hea treener kuigi ega ta vict eesti keelt eriti ei mõika. Kui ma ka ei eksi siis ta veel mängib ka TJK esiliiga meeskonna eest. Omal ajal oli ta korralik ründaja
                  Passikuta on tõesti tubli paraku tal vist koormus suur ja keskendumist ühele vähe.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                    TOMINGAS FOREVER!!!!!!!!!




                    paremat treenerit pole ega tule!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                      Pakuksin EESTI üheks tituleeritumaks treeneriks Hr.Viktor Mets-a.Kelle käealt on sirgunud näiteks Urmas ja Meelis Rooba ning TVMKs mängiv Liivo Leetmaa .
                      Puhtalt minu arvamus.Edu muidugi kõigile treeneritele.

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                        Originally posted by aiku


                        Pakuksin EESTI üheks tituleeritumaks treeneriks Hr.Viktor Mets-a.Kelle käealt on sirgunud näiteks Urmas ja Meelis Rooba ning TVMKs mängiv Liivo Leetmaa .
                        Puhtalt minu arvamus.Edu muidugi kõigile treeneritele.
                        Just. Viktor Mets juhendab hetkel Paide JK\'d, kes pallib III liiga ida tsoonis. Eelmine aasta oldi seal vene meeste keskel 10 hulgas 3ndad (ei tea küll kas siis mängis sama koosseis mis praegu).

                        Igaljuhul mängivad Paide eest nii 15-18 aastased poisid, ja väga mõnusalt. Hea tehnika, väga hea mängunägemine. Jutu mõte aga see, et mina näen sealses ühes mängijas väga head meistriliiga potentsiaali (koondise kannule on muidugi raske jõuda). Pikk playmaker, mängib keskpoolkaitses. Äärmiselt tehniline, kiire ja väga hea mängulugemisega. Loodetavasti kusagil Eesti U-15 kuni U-19\'s ka pallib. Ehk keegi teab enamat tema kohta...

                        Vaatasin järgi - ei ole viimaste mängude noortekoondises kedagi Paidest!

                        Edu talle ja Paidele

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                          no eelpool nimetatud treenerid on kõik väga head, aga ka Fc Flora tallinna treener Marko Kuusik on hea treener minu arvates.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                            heh.....metoodiliselt ei ole ZAURile vastast. See mees ei loe oma treeninguid paberilt maha. Tal on ideaalne ettekujutus kuidas jalgapall välja näeb ja ta oskab seda ideaalselt selgex teha. See jutt et ta ei ole sympaatne, seda ei saa võtta niimoodi........tal on oma stiil. Zaur pöörab sellistele asjadele tähelepanu, mida enamus treenereid pole kuulnudki
                            Tema headust näitab ka see et see mees annab iga aasta 15 mängijat kõrgemasee klubisse. Tema treeningute tulemused on hämmastavad. No ja muidugi see ka et praeguses Floras on ka 10 mängijat tema käe alt tulnud. Siin arutati seda ka et mix ta sis teises liigas on, sest ta ei ole mingi täiskasvanute treener.......ta parim noortekas
                            Ei ole kahtlustki kes on parim noorte treener

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                              Millega paremust mõõdetakse?

                              Kui saaks kriteeriumid siis mõtleks tugevalt?
                              Ma tean mida räägin!

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                                Kõik faktorid on ajalised. Seega on parimad vanad ja seniilsed ätid, eks

                                Originally posted by Juunior


                                Originally posted by Manager


                                Millega paremust mõõdetakse?

                                Kui saaks kriteeriumid siis mõtleks tugevalt?

                                Retsept 1 = töötatud aeg + vanus + tulemused

                                Retsept 2 =

                                Retsept 3 =

                                Retsept 4 =

                                Kommentaar

                                Working...
                                X