320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim noortetreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

    Hea võib olla nii vana kui noor, kogenud kui ka uustulnuk, kuid välja paistab see siiski alles teatud aja möödudes.
    Paneks pearõhu tulemustele, aga jällegi teatud reservatsioonidega. Kuidas neid mõõta?
    Ilmselt mitte ainult võistlustel saavutatud kohtade järgi (võidud iga hinna eest pole normaalse treeneri eesmärk). Koondise jaoks ette valmistatud mängijate arvu järgi - kandepind ja tingimused on võrreldamatud. Pealegi ei pruugigi olla eesmärgiks kasvatada võimalikult palju jalgpallureid. Väga hea treener võiks rahumeeli ka lihtsalt terveid, tugevaid ja ärksa meelega noori inimesi kasvatada, kellel väärtushinnangud paigas.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

      niisiis...olen ka poolt et parim noortetreener on Marko Kuusik!!!!!ja samas nõustun emmega,et nii jalka kui ka muudes trennides käimise point pole ainult selles,et kellestki hea vutimängija vms saaks,vaid tsiteerides treene Kuusikut:\"Trennis kokku saamine on ka juba omaette sündmus.\" ja see on 100% õige.ja pealegi mis on trenn??kui tegu on nõrgemate gruppidega (nt Flora I,Flora II ja Flora III) siis madalamatel tasemetel on trenn ühise huvialaga inimeste kokkusaamine ja selle huviala harrastamine.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

        no igatahes floras ei tohix kyll olla mingit niisama trennis käimist........see on ikka systeem kus koolitataxe just neid jalgpallureid, kes tulevikus mängixid esi flora võiskonna eest

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

          Originally posted by frain


          no igatahes floras ei tohix kyll olla mingit niisama trennis käimist........see on ikka systeem kus koolitataxe just neid jalgpallureid, kes tulevikus mängixid esi flora võiskonna eest
          Mis tähendab \"niisama\"? Isiklikult leian, et sporti tuleb juba omaenda tervise ja mõnu pärast regulaarselt teha. Siis tuleb muuseas ka edu, mis edasi tiivustab. Jalgpallis ja teistel võistkondlikel aladel lisandub veel sõpruskonna distsiplineeriv tegur - kui mõnikord ka ise parajasti hästi ei viitsiks minna või täie eest pingutada, siis - teisi ei sobi ju alt vedada. Ja nii tekkib pikapeale harjumus, tunne, et pingutada on mõnus.
          Aga seada lapsest peast põhieesmärgiks mingi koondislaste ettevalmistamine? Natuke liiga palju \"perspektiivituid\" osutuks sealjuures ülearusteks, kellele oleks ühiskonna huvides tarvis just eriti head treenerit, et neist mehised mehed kasvaksid. Mingi Flora (vm X-klubi) koondis - elu eesmärk või asi nüüd... aga eks igaüks läheb lolliks oma moodi ning olgu siis pealegi mõnel võimalus ka suureks jalgpalluriks saada kui tahab.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

            Siiski oli,on ja jääb,vähemalt minu arvates,parimaks noortetreeneriks Eesti ühendliiduvabariigis Olev Reim
            You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

              Arvan samuti, et Sarap oli üks tugevamaid talasi 90-te noorte jalgpallis. Lisaks koondislastele (lisan veel R. Nõmmiku ja vennad Roobad, Liivo Leetma ja Karel Voolaid kelled Sarap Tallinna tõi ja 2-3 aastat treenis) on vuti juures veel kohtunik Hannes Kaasik, noortetreenerid Priit Adamson ja Marko Kuusik (mõl.FCFlora), Priit Tomingas(Nõmme United) ja veel terve plejaad terve ellu suhtumisega tuntud ja tundmatuid tegelasi üle Tallinna.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                Originally posted by frain


                no igatahes floras ei tohix kyll olla mingit niisama trennis käimist........see on ikka systeem kus koolitataxe just neid jalgpallureid, kes tulevikus mängixid esi flora võiskonna eest
                Pole ka ju halb, kui mängivad näiteks MC Tallinna esivõistkonna eest.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                  Parim noortetreener on OLEG KUROTSHKIN Narva Transist !
                  ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                    Originally posted by PHILIPZ


                    Parim noortetreener on OLEG KUROTSHKIN Narva Transist !
                    aka \"l88n v2rava 50 meetri pealt\"
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                      Ants Kommussaar aka \"olen võimeline oma poole pealt peale lööma\"
                      Hoovi jalgpallur

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                        Originally posted by Jaan


                        aka \"l88n v2rava 50 meetri pealt\"
                        Õige jutt jah, oli kunagi 50-nelt meetrilt värav löödud :-)
                        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                          no vaatan et siin juttu olnd kuusikust:P

                          no olen ise käinud tema trennis kui võin väita et need midagi erilsit pole.....jah aga ma siis peri snoor polnd juba keskkool lõpetatud

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                            Kõige parem on ikka Avo Jakovits
                            Hoovi jalgpallur

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                              Minu arvates on Eesti parimad noortetreenerid ikkagi FC Floras. Eesotsas muidugi Aavo Sarapiga, kuid ka Marko Kuusiku ja Priit Adamsoniga.Ise olen ma käinud nii Sarapi kui ka Kuusiku trennis ja need on palju muljet avaldavamad kui enamike teiste eesti noortetreenerite omad.

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Parim noortetreener\'

                                ivo lehtmec ma arvan ja ka voolaid karel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X