320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A2 liiga 1989. sündinud poistele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

    Rahu ainult rahu

    Kommentaar


      Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

      Algselt postitas mmclub


      Algselt postitas R10


      Inimesed, palun ärge virisege kohtunike üle. See on nagu väga hale, kui nii tehakse. Kui kohtuniku tööga ei olda rahul, tuleb esitada protest kohe peale mängu EJL-u.(juhendis on täpsemalt kirjas, kuidas see käib) Selline vingumine ei anna nagunii mingit tulemust.
      Siit edasi minnes kutsuks üles neid virisejaid järgmine aasta minema kohtunike koolitusele , sest Eestis napib tõesti kohtunikke ja väga vähe on kogenuid ning häid vilemehi. Seal saate ka tead, ku iraske see töö tegelikult on. Lehel www.jalgpall.ee on ka Eesti peakohtuniku e-mail üleval, saatke oma kaebused talle ja ärge raisake poolt sellest foorumist täiesti mõttetule halamisele.

      P.S. Sõimata ka pole mõtet. Lihtsalt üle viskas.
      Isku mul hakkab su targast jutust nii paha, ma hakkan kossu mängima!
      Awww.. nii armas sinust , Martin

      Kommentaar


        Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

        meie mäng jõhviga lükati juunisse
        Saaremaa JK aamearaS

        Kommentaar


          Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

          no ikkagi me k6ik peame sittadel väljakutel ja halbade kohtunikega mängima



          haapsalust üks vana ütles et pikali ei tohi palli mängida,kohtunik miks sa ei vilista

          Kommentaar


            Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

            ma ei tea isku sa kammid mul nii ära
            aga hea et sind trennis pole näha olnud..
            sa oled vist selline mees et istud foorumis samal ajal hindad mingi reidis ja jee olen jalkateadlane... tahaks sind ikka treeningutel ka näha, see kammib ärak uidas sa siin foorumis mingit haiget teksti ajad ja vägatark üritad välja näha

            kohtunike poolepealt, mis te ikka vaidlete.. 9:2 või mis ta oligi 9:1? ega see et kohtunik oleks paar suluseisuga ära võtnud, nt see vv keiss.. kollane .. aga ma arvan et enamused mängiti ikka ausalt ära... no näiteks seis jääks 3:1 (2?) või siis 2:1?
            ei ole mõtet enam vaielda, vaevalt keegi jalkaliidust loeb nüüd mingi a2 foorumit ja siis siin selle \"iba\" vabandused väljendi pärast mingi mängu tulemust vaidlustama hakkab..

            pm nagu meie treeneri lemmik lause.. \" ärme mängi lasteaeda! \"

            Kommentaar


              Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

              Algselt postitas mmclub


              ma ei tea isku sa kammid mul nii ära
              aga hea et sind trennis pole näha olnud..
              sa oled vist selline mees et istud foorumis samal ajal hindad mingi reidis ja jee olen jalkateadlane... tahaks sind ikka treeningutel ka näha, see kammib ärak uidas sa siin foorumis mingit haiget teksti ajad ja vägatark üritad välja näha

              kohtunike poolepealt, mis te ikka vaidlete.. 9:2 või mis ta oligi 9:1? ega see et kohtunik oleks paar suluseisuga ära võtnud, nt see vv keiss.. kollane .. aga ma arvan et enamused mängiti ikka ausalt ära... no näiteks seis jääks 3:1 (2?) või siis 2:1?
              ei ole mõtet enam vaielda, vaevalt keegi jalkaliidust loeb nüüd mingi a2 foorumit ja siis siin selle \"iba\" vabandused väljendi pärast mingi mängu tulemust vaidlustama hakkab..

              pm nagu meie treeneri lemmik lause.. \" ärme mängi lasteaeda! \"

              No näedsa! Midagi tarka tuli ka sinult lõpuks pidasin silmas seda \"kohtunike poolepealt...\"
              reidi osas ütleks ma nii palju, et ma pole kunagi seal moderaator olnud erinevalt sinust ning muidu ka vähem seal kui sina. ja üldse 9 inimest 10st arvaks et sa oled rohkem reit kui mina.
              Aga näeme trennis

              Kommentaar


                Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                meie(kuressaare) mäng pärnu jk-ga 3-2
                raske mäng oli pool ajal juhtisime 2 -0
                Saaremaa JK aamearaS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                  FC TVMK --- FC Lootos 5 : 3

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                    Ai tuli ära esimene võit siis meil (TVMK). Jäime 2-0 kaotusseisu aga suutsime sealt ikka välja tulla

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                      TJK 3 - 1 Viljandi

                      Mäng oli suht ühepoolne, Viljandi vastas kontrarünnakutega, seis oleks võinud ka palju suurem olla.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                        Algselt postitas J.R.I.M


                        Ai tuli ära esimene võit siis meil (TVMK). Jäime 2-0 kaotusseisu aga suutsime sealt ikka välja tulla
                        Nagu kurssaaregagi ainult sealt jäi võit tulemata kohati oli mäng hea vahepeal oli suht halb

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                          fc tvmk ja lootose koha pealt nii et lootosel oleks võinud isegi võit kotis olla
                          kuid väravavaht ikka lasi selliseid asju sealt sisse nii et paha hakkas... eriti kui tsenderdati väravale siis lasi 2 tükki kätevahelt sisse jne jne jne ...
                          ilmselt polnud tema päev.. Lootose vennad võivad ilmselt kaotuse panna väravavahi südamele=)
                          hea mäng mõlema pooolt!
                          aga päike paistis ilm oli soe.. igati asjakohane päev mängu jaoks!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                            owned lol

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                              Algselt postitas mmclub


                              fc tvmk ja lootose koha pealt nii et lootosel oleks võinud isegi võit kotis olla
                              kuid väravavaht ikka lasi selliseid asju sealt sisse nii et paha hakkas... eriti kui tsenderdati väravale siis lasi 2 tükki kätevahelt sisse jne jne jne ...
                              ilmselt polnud tema päev.. Lootose vennad võivad ilmselt kaotuse panna väravavahi südamele=)
                              hea mäng mõlema pooolt!
                              aga päike paistis ilm oli soe.. igati asjakohane päev mängu jaoks!
                              Oleks ma lootose vv olnud ma pleks bussiga tagasi läinud
                              Lootose essa värav oli siis pendlast mille autorisk olin mina...kuid jh selle vea olex võinud jätta ka vilistamata

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                                Pärnu SK Kalev - Kohtla-Järve Lootus
                                28-1

                                Ütleme siis nii, et kui 5 minutiks seis 3-0 oli siis oli näha et kohtla-järve andis alla
                                poolaeg oli 11-1 ja teisel poolajal tehti nendega mida taheti.

                                Väike parandus varasemalt postitatule, et Kalevis mängib Rauno Alliku, mitte Kristjan Alliku ja koondisemängu näitas ka ta täna kui teisel poolajal pidi väravavahina tegutsema ja lihtsalt tripsutas yhest väljaku otsast teise ja lõi värava. Üldiselt on Kohtla-Järve üks suur 0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X