320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A2 liiga 1989. sündinud poistele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

    luitz

    Kommentaar


      Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

      Algselt postitas dimathekiiper


      Algselt postitas lloyd99


      Ei noh Viljandi folk on ka tore üritus :S
      Mis see folk siia puutub ?

      Imelik on see , et mulle öeldi TVMK mängu ajal , et mõnel kutil on reidis rohkem feimi or smth. Mis see siia puutub , tuleme kasvõi mingist muust kolkast , peaasi , et oskame jalgpalli mängida
      Ah, ole vait! Ma ütlesin, et vaatamisi on rohkem. Feimiga jääd liiga alla.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

        Algselt postitas kaitz


        Algselt postitas Hoe


        Algselt postitas C-Defender


        Vaene mees...aga noo ta pole ainuke

        Pärnu ründaja sai ka eile viljandi väravavahilt päris kõva paugu otse näkku.
        ma sain Põlva Lootose väravavahilt päris kõva lataka otse , peale seda kui üritasin üle väravavahi lüüa ja pall 10 cm üle ristnurga läks
        ma ei taha nagu eriti lamedaid väravaid mõtlesin , et löön ässalt risti , aga veits mööda
        ok ok . ei muidu on A 2 liiga ülikõva , hea on mängida vähemalt:P
        leidub igast liiki meeskondi


        Krt tatid jääge juba vait või saate bännid,mida te läbustate
        mis nüüd siis juhtus?
        arutatakse ju siiski üle a2 liiga:S mitte mingi mis krdi värvi kellegi naise stringid on ?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

          sitt näide aga muidu õige jutt

          Kommentaar


            Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

            Jap. Meie teema ju, me võime siin enda juttu rääkida, mida tahame. Ega teised seda ju lugema ei pea. Võite enda teemades ka istuda.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

              Algselt postitas kaitz


              Krt tatid jääge juba vait või saate bännid,mida te läbustate
              üleüldse ei ole sinul seda võimu et meid bännida

              Kommentaar


                Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                Seda ma üritasin dimathekeeperile peale mängu ka öelda et mäng on mäng et see mis mängus toimub et see siiski kuulub jalgpalli juurde ja hakkata sellepärast mingit totrad tüli norima on täiesti mõttetu

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                  Jah. Ega see kui ma mängus kellegile pahasti ütlen või sisse sõidan ei tähenda ju, et peaks ka platisväliselt vaenlased olema ju.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                    Täpselt !

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                      Viha kaob sportlastel tavaliselt päris kiiresti ära. Vahepeal on Paliveres trenniski mängides sõimamiseks läinud, aga pärast mängu oldakse sõbrad edasi
                      Ja see on ainult positiivne

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                        a seda et meil on väravavaht vigastatud ja tipuründaja ei saa teatud põhjustel tulla , aga see pole probleem , teine ründaja ehk mina olen elu vormis
                        ja ma usun , et tuleb tasavägine mäng ja loodan , et mängu vaatepilt on ka kena , et lõhkumisi ei tule.
                        Peatse kohtumiseni Haapsalu poisid

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                          Heh...
                          Ühe õnnetus on teise õnn!
                          Loodan sama.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                            Algselt postitas Hoe
                            ja ma usun , et tuleb tasavägine mäng ja loodan , et mängu vaatepilt on ka kena , et lõhkumisi ei tule.
                            No ma usun, et me ei hakka lõhkuma Ajaxi mängus polnud mul kohe üldse mitte mängutuju, alles lõpus hakkas tulema, nüüd on juba nädala algusest saati selline mõnus tunne sees, ehk siis mina olen valmis esimest võitu võtma Kuid usun, et kui see tulema peaks, siis väga raskelt. Üheks suurimaks probleemiks meil on kokkumäng, näiteks kaitseliinis on meil neljast mehest kolm uued mängijad, kes eelmisel aastal ei mänginud. Kuid läheb aina paremaks ja kui võidu ka kätte saaks, oleks kõik korras

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                              Hoe mis klubis sa mängid?

                              Ei jahm edu teile haapsalu poisid seda läheb teil edaspidi vaja...vähemalt üks võit võiks ikka tulla et liigas ühtki meeskonda poleks kellel 0 punkti jääks

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'A2 liiga 1989. sündinud poistele\'

                                Algselt postitas C-Defender


                                Hoe mis klubis sa mängid?

                                Ei jahm edu teile haapsalu poisid seda läheb teil edaspidi vaja...vähemalt üks võit võiks ikka tulla et liigas ühtki meeskonda poleks kellel 0 punkti jääks
                                Usu mind, me saame lõpuks rohkem, kui ühe võidu
                                Näiteks Jõhvile peaks küll Haapsalus ära tegema, see mäng, mis nad kahe mehega enamuses mängisid, oli küll pask. Ja kui lastakse ikka kolme mehega enamuses värav lüüa, siis on midagi mäda. Pohhui, et see penaltist tuli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X