320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A1 vanuseklassi meistrivõistlused 2007 a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tulge meie vastu 9ksi

    Kommentaar


      TJK 6-1(1-1) PJK
      Kahju et TJK treener teisel poolajal vait jäi, see rikkus meie mängu.
      Esimene poolaeg oli vägagi võrdne ja võimaluste rohke aga jah.

      Kommentaar


        Algselt postitas Hoe Vaata postitust
        tulge meie vastu 9ksi
        teie vastu me leiame m2ngijaid ) 2ra karda )))

        Kommentaar


          kuule koomik-nohik võta kokku ennast , pole elusees kartnud ja vaevalt teiegi mind hirmutate

          Kommentaar


            saad seda ytelda vene v6i inglise keeles..a to che to ei saanud aru ))

            Kommentaar


              Fashistõõõõõ
              Last edited by Rzn.; 18.09.07, 01:23. Põhjus: asdasdasdasd

              Kommentaar


                Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
                Fashistõõõõõ
                kellele sa seda ytlesid ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Star6j Vaata postitust
                  saad seda ytelda vene v6i inglise keeles..a to che to ei saanud aru ))
                  slušai komik (nohik?) vazmi sebja v ruki , ja sa tselaju šõzn nekavo nebojalsja i vrjatli või menja napugajete

                  Kommentaar


                    eilset meistriliiga ajaxi - levadia mängu jälgides oli näha , et 7 kutti mängivad meistriliigas ka , nii et pole ime et te hästi esinete
                    ainult esikohta te vist ei saa?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hoe Vaata postitust
                      eilset meistriliiga ajaxi - levadia mängu jälgides oli näha , et 7 kutti mängivad meistriliigas ka , nii et pole ime et te hästi esinete
                      ainult esikohta te vist ei saa?
                      andsime 2ra kulda sillam2ele...ainult nendega pall ei l2inud ju sisse...

                      Kommentaar


                        PJK 10-2 Narva.
                        Kaks väravat lõi väravavaht nurgalöökidest, esimese peaga ja teise kääridega. Mõnus vaatepilt oli.

                        Kommentaar


                          Ajax 7:6 TVMK

                          Ajax läks 7:1 ? ette , kuid lõime teine poolaeg 5 kolli tagasi ning oleks mänguaeg veidikene pikem olnud, oleksime viigi koju toonud, kui mitte võidu....
                          ise mängisin ainult esimese poolaja kuna reievigastus annab tunda...nagu näha mängis meeskond pärast vahetust paremini oleks pidanud üldse pingil istuma

                          Kommentaar


                            r22kime siis sellest et algasime kymnekesi...teisel poolajal m2ngisime umbes 10 minutit kaheksakesi...ja oleks rohkem aega te ei lxxdaks veel v2ravat ei meeldi mulle kui te eestlased niimoodi r22gite...

                            Kommentaar


                              Ei meeldi mulle ka kuidas sina venelane räägid.
                              Mks sa neid vabandusi otsid?

                              Kommentaar


                                teist poolaega ma ei näinud algusest, vahetasin riideid... muide vedas, et ma riietusruumis sees olin, kuna mingi tolgus tuli sisse ja tahtis asju rottima hakata, aga läks minema, kui nägi, et keegi sees... seega kes veel ajaxi staadionil mängivad, võtke asjad kaasa ja ärge sinna putkadesse midagi väärtuslikku jätke

                                miks kaheksakesi mängisite siis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X