320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Saalijalgpalli Meistrivõistlused 07/08

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga jalkaliidu vennad, on seisukohal, et mängija protokolli mitte kandmine, ongi mängule mitte registreerimine. Ja nende sõna(otsus) on see, mille järgi käitutakse. Olen nõus, sellega, et Flora vennad ei ole selles süüdi, oli eksimus, võib isegi kohtunikut süüdistada selles, kuid fakt, on fakt ja nagu ennem ütlesin, jalgpalliliidu ametnikud, on sellisel seisukohal. Aga fakt on ka see, et mestriliigasse jäi nõrgem võistkond
    ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

    Kommentaar


      Tegelt jah, üks aktiivne tüüp lihtsalt kiirustas ja unustas siis ühe mängija protokolli kanda, mängukeeldu ega midagi tal peal ei olnud ja oli meeskonna eest ilusti registreeritud. Kuradi kahju on, et siukse mõtetuse pärast läheb kogu hooaeg persse. Tüübist endast, kes seda protokolli täitis, on ka kahju, kujutage ette mis ta ise peaks tundma. Trennis teda see nädal igatahes näha polnud
      DELFI kommijad ahju!

      Kommentaar


        Algselt postitas Totti9 Vaata postitust
        aga jalkaliidu vennad, on seisukohal, et mängija protokolli mitte kandmine, ongi mängule mitte registreerimine. Ja nende sõna(otsus) on see, mille järgi käitutakse. Olen nõus, sellega, et Flora vennad ei ole selles süüdi, oli eksimus, võib isegi kohtunikut süüdistada selles, kuid fakt, on fakt ja nagu ennem ütlesin, jalgpalliliidu ametnikud, on sellisel seisukohal. Aga fakt on ka see, et mestriliigasse jäi nõrgem võistkond
        Minu argumentatsiooni tulemus - taoline seiskoht on vale ja inimene, kes õigusküsimustega veidikenegi kokku puutunud on, saab sellest ka aru.

        Usun, et Flora mängib järgmine hooaeg siiski saalijalgpalli Meistriliigas.

        Kommentaar


          ma arvan, et ei mängi. kahjuks muidugi

          Kommentaar


            mina arvan ,et mängib.

            Tondi sai seegi hooaeg tänu teise meeskonna loobumisele liigasse.
            Samuti ei olnud nende mäng kuigi tasemel(meil endal ka mitte).
            Pigem nad loobuvad ise. Teine varjant on , et loobub Tarvastu

            Kommentaar


              Algselt postitas Taavi.T Vaata postitust
              mina arvan ,et mängib.

              Tondi sai seegi hooaeg tänu teise meeskonna loobumisele liigasse.
              Samuti ei olnud nende mäng kuigi tasemel(meil endal ka mitte).
              Pigem nad loobuvad ise. Teine varjant on , et loobub Tarvastu
              ok, selle peale ei osanud ma tulla et keegi võiks ala arenemise huvides loobuda

              Kommentaar


                Sa ise ei osalenud, sa ei tea ka mis tujud erinevatel meeskondadel olid.
                2-3 mansat vägistasid iseend

                Kommentaar


                  Eile toimus UEFA Futsal 2008/2009 loosimine.

                  Kommentaar


                    UEFA 2008/09 Futsal Cupil osaleb tuleval hooajal rekordilised 45 võistkonda. Eestit esindab Eesti saalijalgpalli meister FC Betoon.

                    Võistkonnad on jagatud 3 tasemele- eliitturniir, põhiturniir ning eelring.
                    Eliitturniirile (8-16.november) pääsevad otse UEFA Futsali edetabeli 3 tugevamat võistkonda- MFK Dinamo Moskva (Venemaa), Interviú Madrid (Hispaania), Kairat Almaty (Kasahstan) ning eelmise aasta võitja MFK Viz-Sinara Ekaterinburg (Venemaa). Lisaks pääseb eliitturniirile 12 paremat võistkonda põhiturniirilt.

                    Põhiturniirile (6-14.september) pääsevad edetabeli järgmised 18 võistkonda ning 6 paremat eelringist.

                    Eelringis (9-17.august) osalevad ülejäänud edetabeli 23 võistkonda, kelle hulgas on ka FC Betoon.

                    Võistkonnad on tasemete sees jagatud tugevusgruppidesse ning 2.juuli toimuski Šveitsis Nyonis eelringi ja põhiturniiri loosimised.

                    FC Betoon loositi gruppi F, kus vastasteks on eelringi turniir võõrustaja Saksamaa klubi UFC Münster, MNK Orlić Sarajevo (Bosnja ja Herzegovina) ning Carillon Boys Beverwijk (Holland).
                    Eelringist pääseb põhiturniirile ainult alagrupi võitja.

                    Kommentaar


                      Betoon alustab täna UEFA Futsal Cupi eelringi Saksamaal
                      ajakava ja tulemuste lingid www.fckotkas.ee

                      Kommentaar


                        FC Betoon on saanud esimes mängus -:+ võidu
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          kõik nimekad vastased
                          kogu mu noorus möödub foorumis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            FC Betoon on saanud esimes mängus -:+ võidu
                            kus selline info. UEFA leht näitab siiani, et justkui mäng toimumata.
                            ei tea, kas Betoon on ikka kohale jõudnudki. vastaste mängijate nimekiri on üleval, Betooni oma mitte.

                            Kommentaar


                              täna kaotas Betoon korraldajatele 1:3. info uefa.com-st. koosseisud ja väravate lööjad puuduvad

                              Kommentaar


                                UFC Münster 3 - 1 FC Betoon Tallinn
                                Banovic 21, Offermann 28, 38 - Meelis Rooba 36

                                samas kaotas UFC esimese mängu Carillon Boys Beverwijk-le 2-10, seega on viimases mängus Betoonil ees väga raske ülessanne kuid loota tuleb
                                karm värk on see jalgpall

                                ja ega see elu ka parem pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X