320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kari Vaata postitust
    Reinuvader, tulemused olid üleval 24 tunni jooksul aga kindlasti asja parandatakse ja võimalusel pannakse tulemused ülesse juba jooksvalt etapi ajal, relax

    Nohh, tundub et sel korral ei saadud jooksvalt tulemusi üles panna.
    Rohkem kui 12 tunid etapist möödas, aga rannajalka kodukal samuti ei kottigi. Loodame, et sel korral jõuavad ka ikka "24" tunni jooksul, nagu ellmisel korral ... tik-tak...tik-tak...
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Tulemused....

      tulemusi tulemusi tulemusi-see ootamine on eri nõmmar-eelmine3 kord olin kohal siis oli savi aga nyyd oota oota .
      I`m not scared of dying, I just dont want to

      Kommentaar


        väga HEA töö Even järgmisel kahel etapil ka k6ik v6idud ja tiitel käes

        Kommentaar


          otse-loomulikult Martin hea mänguga kolmas koht oleks täitsa reaalne
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Nohh, tundub et sel korral ei saadud jooksvalt tulemusi üles panna.
            Rohkem kui 12 tunid etapist möödas, aga rannajalka kodukal samuti ei kottigi. Loodame, et sel korral jõuavad ka ikka "24" tunni jooksul, nagu ellmisel korral ... tik-tak...tik-tak...
            kle see nv on reiu turna kaa
            FC Shark United

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Nohh, tundub et sel korral ei saadud jooksvalt tulemusi üles panna.
              Rohkem kui 12 tunid etapist möödas, aga rannajalka kodukal samuti ei kottigi. Loodame, et sel korral jõuavad ka ikka "24" tunni jooksul, nagu ellmisel korral ... tik-tak...tik-tak...
              Rebase Rein....teen sulle personaalse ülevaate esiliiga hetkeseisust....

              Üld- Punkte Meeskond 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp
              koht kokku
              1. 310 Augur 3. 65 2. 80 3. 65 1. 100
              2. 305 Sparta 2. 80 1. 100 2. 80 5-8. 45
              3. 240 FC Lival 1. 100 5-8. 45 11-15. 30 3. 65
              4. 200 FC Atli 5-8. 45 5-8. 45 11-15. 30 2. 80
              5. 200 FC Viimsi 5-8. 45 3. 65 5-8. 45 5-8. 45
              6. 165 Saue JK 5-8. 45 11-15. 30 5-8. 45 5-8. 45
              7. 160 Rockstar 11-15. 30 4. 55 5-8. 45 11-15. 30
              8. 155 Reform 5-8. 45 10. 40 11-15. 30 9. 40
              9-10. 145 Schöttli 11-15. 30 11-15. 30 11-15. 30 4. 55
              9-10. 145 Maardu n/a 5-8. 45 1. 100 n/a



              Ma usun, et midagi suudad ikka välja lugeda
              trey says:

              ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

              Kommentaar


                Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                Rebase Rein....teen sulle personaalse ülevaate esiliiga hetkeseisust....
                Ma usun, et midagi suudad ikka välja lugeda
                Võid omale esiliiga tulemused seinale kirjutada. Mind ei koti need üldse.
                Pidasin silmas just meistriliiga tulemusi, aga kuna sa oled meil nii tark ja osav, siis viska ka meistriliiga tulemused siia üles.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Võid omale esiliiga tulemused seinale kirjutada. Mind ei koti need üldse.
                  Pidasin silmas just meistriliiga tulemusi, aga kuna sa oled meil nii tark ja osav, siis viska ka meistriliiga tulemused siia üles.
                  ...sellise suhtumisega ei olegi sul vaja teada neid tulemusi...kui sind üks asi ei koti siis teist pole sul vaja teada!

                  küll täna õhtuks tulemused üleval on...kes kannatab se kaua elab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Võid omale esiliiga tulemused seinale kirjutada. Mind ei koti need üldse.
                    Pidasin silmas just meistriliiga tulemusi, aga kuna sa oled meil nii tark ja osav, siis viska ka meistriliiga tulemused siia üles.
                    Rein, kui sind ka need tulemused ei koti, siis....oma kotid võid täis kirjutada ise tulemusi, etappidel ringi joostes, ja seinalt maha kirjutades....ma ainult loodan, et tulemused jõuavad kodukale uue aasta alguseks....
                    trey says:

                    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                      ...sellise suhtumisega ei olegi sul vaja teada neid tulemusi...kui sind üks asi ei koti siis teist pole sul vaja teada!

                      küll täna õhtuks tulemused üleval on...kes kannatab se kaua elab.
                      Millise suhtumisega ???
                      Mis ma pean hakkama teisest maailma otsast Eestisse tuttavatele helistama hakkama, et saada operatiivset infot Rannajalgpalli meistriliiga tulemuste kohta ?! Ei aitäh, nii jubedalt mul neid ka vaja teada ei ole.
                      Kui teie arvates on normaalne et tulemusi ei suudeta 16 tunni jooksul kuskile üles panna, siis palju õnne teile. Tere tulemast 21 sajandisse!!!

                      Edit: või on alati peale etappi nii suur joomine, et enne järgmise päeva õhtut kaineks ei saa?!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        No kui sulle neid tulemusi nii jubedalt vaja pole, siis polegi sul vaja sõbrale helistama hakata...siis pole sul neid tulemusi vajagi enne, kui need üleval....lihtsalt chilli ringi, hängi natuke, ja siis kuskil istu maha, ja vaata...ehk on midagi kodukal muutunud, kui ei ole, siis korda protsessi...seni, kuni ükskord need tulemused ka sinuni jõuavad
                        trey says:

                        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                          No kui sulle neid tulemusi nii jubedalt vaja pole, siis polegi sul vaja sõbrale helistama hakata...siis pole sul neid tulemusi vajagi enne, kui need üleval....lihtsalt chilli ringi, hängi natuke, ja siis kuskil istu maha, ja vaata...ehk on midagi kodukal muutunud, kui ei ole, siis korda protsessi...seni, kuni ükskord need tulemused ka sinuni jõuavad
                          Mis teha kui ma kord olen selline uudishimulik. Tabeli tasavägisus teeb selle uudishimu veel eriti suureks.
                          Aga mis mul muud üle jääb- tuleb oodata. Nagu tuleb ka nõustuda ühe Neegri- Jukuga kes mulle kuu tagasi väitis, et eestlased on laisad. Tol hetkel ma ei nõustunud temaga, aga praegusel hetkel arvan, et tal oli isegi mingil määral õigus. Osad eestlased on tõesti laisad
                          Chill
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Selleks ei pea laisk olema, selleks piisab liigagi aktiivseks inimeseks olemisest...Kahe kirvega ei raiu rohkem hagu kui ühe kirvega!!!
                            trey says:

                            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                            Kommentaar


                              SC Real 3 - 7 Betoon
                              Varleton 4 - 4 Saku Sporting lisaajal võitis Varleton 5-4
                              Varleton 3 - 1 Valice Car
                              SC Real 8 - 1 Beregy United
                              Nõmme Kalju 8 - 1 Beregy United
                              A&A Kinnisvara 4 - 3 Saku Sporting
                              Nõmme Kalju 2 - 1 Valice Car
                              Betoon - H20, betoon võitis
                              Nõmme Kalju - H20, Nõmme võitis
                              Valice car 7 - 2 Saku Sporting

                              midagi sellist kui mälu ei peta
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar


                                Tänud Even!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X