320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    millal esiliiga üldjärjestust näha saab?
    winners never quit, quiters never win!

    Kommentaar


      Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
      millal esiliiga üldjärjestust näha saab?


      Pildid ja kõik tulemused nähtaval õigepea www.rannajalgpall.ee
      Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

      www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
      https://twitter.com/BeachSoccer_EE
      https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

      www.rannajalgpall.ee
      http://rannajalgpall.ee

      Kommentaar


        Päris kiire käpp oled seekord, Kari...kle kas hetkeseisu järgi, kui vaadata, siis oleks ka Saue edasisaaja üleminekuturnale?Kui selline näeks välja lõppjärjestus.....
        trey says:

        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

        Kommentaar


          mis üleminekuturna jutt siin käib, edasipääsu võimalus saada meistriliigasse on esiliigas ainult kahel meeskonnal? Beregy meeskond on kohe kindlasti tugevam kui esiliiga liidrid! et siis reaalselt saab üks edasi.
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Algselt postitas ELauter Vaata postitust
            mis üleminekuturna jutt siin käib, edasipääsu võimalus saada meistriliigasse on esiliigas ainult kahel meeskonnal? Beregy meeskond on kohe kindlasti tugevam kui esiliiga liidrid! et siis reaalselt saab üks edasi.
            Beregy oli eelmine aasta ka meistrikates?Ja noh...nii tugev ta nüüd ka pole, ma usun....kindlasti on esiliiga satse eespool olevatest, kes suudaks seljatada probleemideta Beregy...idee poolest võiks sparta olla üks sats, kes muudaks meistriliiga taseme veel tasavägisemaks....beregy pole veel pointsagi saanud...tirib taset alla
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              Beregy pole tõesti pointsa saanud, 4 mängu penaltidega kaotanud, Kalju oli nende vastu raskustes (viimasel kolmandikul lõi 2 võiduväravat 2-0) , Betoon oli raskustes (5-5 ja pennaldega lõpuks võitis betoon 5-6), Varleton oli raskustes (võimalusi oli, aga tuli napp 4-3 võit) Beregyl on olnud üks suur ebaõnne hooaeg! Vahetusi on ka neil ainult üks! Beregy mehi polnud eelmine aasta meistrikates, nad võtsid osa esimesest etapist esiliigas. Nad lihtsalt 2007a esiliiga meister.
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                7 esiliiga satsi saavad ülemineku turnale v.a Augur st ,et Saue on praegu siis viimane kes sinna pääseks.
                winners never quit, quiters never win!

                Kommentaar


                  Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                  Beregy oli eelmine aasta ka meistrikates?Ja noh...nii tugev ta nüüd ka pole, ma usun....kindlasti on esiliiga satse eespool olevatest, kes suudaks seljatada probleemideta Beregy...idee poolest võiks sparta olla üks sats, kes muudaks meistriliiga taseme veel tasavägisemaks....beregy pole veel pointsagi saanud...tirib taset alla

                  nu ütleme et ma ei oska midagi sparta kohta öelda, aga vaatan et augur on suht hea. . sparta neile pole viimasel ajal vastu saanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                    mis üleminekuturna jutt siin käib, edasipääsu võimalus saada meistriliigasse on esiliigas ainult kahel meeskonnal? Beregy meeskond on kohe kindlasti tugevam kui esiliiga liidrid! et siis reaalselt saab üks edasi.
                    ESILIIGA

                    6.4 Peale kuut etappi pääsevad kuus esiliiga meeskonda seitsmendale etapile mängima koos
                    Meistriliiga 9. ja 10.koha meeskonnaga ülemineku-turniiri. Turniiri kaks parimat meeskonda saavad
                    võimaluse tõusta 2010 aasta hooajal Meistriliigasse.

                    sellest räägiti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                      ESILIIGA

                      6.4 Peale kuut etappi pääsevad kuus esiliiga meeskonda seitsmendale etapile mängima koos
                      Meistriliiga 9. ja 10.koha meeskonnaga ülemineku-turniiri. Turniiri kaks parimat meeskonda saavad
                      võimaluse tõusta 2010 aasta hooajal Meistriliigasse.

                      sellest räägiti.
                      ja kuna Flora loobus ja Augur ei saa ülesse tõusta siis saab sinna esiliigast 7 satsi
                      winners never quit, quiters never win!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                        ESILIIGA

                        6.4 Peale kuut etappi pääsevad kuus esiliiga meeskonda seitsmendale etapile mängima koos
                        Meistriliiga 9. ja 10.koha meeskonnaga ülemineku-turniiri. Turniiri kaks parimat meeskonda saavad
                        võimaluse tõusta 2010 aasta hooajal Meistriliigasse.

                        sellest räägiti.
                        Ma parandaks veidi....

                        6.4 Peale kuut etappi pääsevad SEITSE esiliiga meeskonda seitsmendale etapile mängima koos
                        Meistriliiga 9. koha meeskonnaga ülemineku-turniiri. Turniiri kaks parimat meeskonda saavad
                        võimaluse tõusta 2010 aasta hooajal Meistriliigasse.

                        Ehk siis et...kuna Florat pole, mängiti kaartid reglemendis ümber....
                        trey says:

                        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas #12. Vaata postitust
                          nu ütleme et ma ei oska midagi sparta kohta öelda, aga vaatan et augur on suht hea. . sparta neile pole viimasel ajal vastu saanud.
                          Augur hea, aga...ma ei saa aru, kuidas nad (mind ennast sel etapil pärnus nüüd polnud, seega võisin valesti aru saada ) Young Bloodsilt alagrupis põske said?
                          Young Bloods üldse kummaline meeskond...eelmine etapp lüpsid Viimsit....pole just lahjad vastased, keda seljatatud...
                          võibolla osadel meeskondadel sama asi Young Bloodsiga pelades, mis meil viimsiga...no ei sobi lihtsalt mängustiil
                          trey says:

                          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                            Augur hea, aga...ma ei saa aru, kuidas nad (mind ennast sel etapil pärnus nüüd polnud, seega võisin valesti aru saada ) Young Bloodsilt alagrupis põske said?
                            Young Bloods üldse kummaline meeskond...eelmine etapp lüpsid Viimsit....pole just lahjad vastased, keda seljatatud...
                            võibolla osadel meeskondadel sama asi Young Bloodsiga pelades, mis meil viimsiga...no ei sobi lihtsalt mängustiil
                            heh, need on vapruse noored mingi 94 vms sündinud. aga ja vb tõesti lihtsalt ei sobi

                            Kommentaar


                              augur tahtis lihtsalt spartale ära panna, seee ego laks ma räägin ega esiliigas ongi ainult 2 tugevat sapara ja augur... aga kahjuks spartal probleeme täismeeskonnaga mängida, kes vigastatud ja kes tööl kuskil kaugemal..els vaatamme mis juhtub viiimane etapp kui sparta täis satsiga tuleb augri vastu!

                              Kommentaar


                                young bloods ikkagist pärnu noored Et siis esiliiga esimese kahe hulka võidelnud meeskonnal polegi privileege tõusta meistrikatesse Reformerid tahavad üllatada üleminekuturnal w!
                                www.ehrakennus.ee
                                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X