320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Juanito
    replied
    Algselt postitas ELauter Vaata postitust
    Portugal võtab ära MM-i
    Muidugi võtavad, kui kohtunikud neid niimoodi tassivad Seda kätt, mida kohtunikud ei julgend lisaaja lõpus Portugali kastis anda, nii võib võita küll Aga mina panustan ikka Venemaa võidu peale. Euroopa kindlalt parim sats ja ma arvan,et Brasiilia ei saa Venemaa tihedale seljas elamise kaitsega hakkama, seda näitas juba Ukraina. Turniiri parimaks mängijaks saab kas Andre, venelastest peaks arvatavasti parimaks valima Shaykovi Aga noh, venelastel on vaja kõigepealt finaali saada

    Leave a comment:


  • ELauter
    replied
    Portugal võtab ära MM-i

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Kas Kakumäel ka mõni punt regulaarselt rannavutti mängima hakkab või juba mängib? Oleks huvitatud paar korda nädalas kaasa löömast, hea lähedal käia.

    Leave a comment:


  • barcelona44
    replied
    kaitsemängija.

    Leave a comment:


  • barcelona44
    replied
    mõni esiliiga meeskond endale mängumeest ei sooviks?:P

    Leave a comment:


  • Kristo7
    replied
    Algselt postitas marti88 Vaata postitust
    On ka mõni tiim endale algavaks hooajaks mängumehi otsimas veel või olen lootusetult hiljaks jäänud juba?
    mis positsiooni mängid?? esiliiga on sobiv?

    Leave a comment:


  • marti88
    replied
    On ka mõni tiim endale algavaks hooajaks mängumehi otsimas veel või olen lootusetult hiljaks jäänud juba?

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Seda küsimust mina juba ootasin, samas kartsin

    Leave a comment:


  • ELauter
    replied
    Millal siis esimesed soojendus turniirid hallis on tulemas ?

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
    ma usun, et see korrespondent on ammu juba loobunud, sest sinu küsimustel ei paista kusagilt lõppu tulevat..
    Vot siis ikka just peakski selline persoon olemas olema...sest, "kus on tarbijaid, seal peab olema tootjaid"...

    Leave a comment:


  • Rzn.
    replied
    Algselt postitas roque jr Vaata postitust
    Kas Eesti Rannajalgpalli Liidul on ka olemas selline 24h korrespondent, kes vastab adekvaatselt ka küsimustele?Sest mina sain näiteks oma küsimusele huvitava vastuse...OPA...
    ma usun, et see korrespondent on ammu juba loobunud, sest sinu küsimustel ei paista kusagilt lõppu tulevat..

    Leave a comment:


  • tiriam
    replied
    päris hästi tabatud pilt muidugi peaks mainima!

    Leave a comment:


  • Kari
    replied
    2009 aasta Eesti spordifotode konkursil sai tunnustatud ka Eesti rannajalgpall!!!



    Kõik võidupildid vaatamiseks SIIT

    Leave a comment:


  • roque jr
    replied
    Kas Eesti Rannajalgpalli Liidul on ka olemas selline 24h korrespondent, kes vastab adekvaatselt ka küsimustele?Sest mina sain näiteks oma küsimusele huvitava vastuse...OPA...

    Leave a comment:


  • Kari
    replied
    OPA! KOHE LÄHEB LAHTI.....Rannajalgpallihooaeg siis

    Nõmme Kevadpäevade turniir juba 30. mail Nõmme Spordikeskuses, asi väljub kontrolli alt Rohkem infot juba lähiajal, 30. mai kohta saab lugeda SIIT

    Leave a comment:

Working...
X