320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vutisärgid ja pusad müügiks!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kuna ma tellisin vist M või L suuruse. Siis ootaks tagasisidet nendelt, kes särgid kätte said. Kas suurus vastab reaalselt pikkusele? Kuna ma olen 186cm pikk, siis ei tahaks endale väikest särki tellida. Ometigi ei tahaks ka suurt ja laia.

    Kui Janinho uue tellimuse mulle teeb, siis ehk on võimalik suurust muuta.
    Korjasin täna postkontorist oma särgi üles (XL) ja praegu mõtlesin, et oleks võinud isegi vist L võtta. (Olen 184cm pikk) Samas püksid tunduvad isegi veidi väiksed.

    Diilist siis veel niipalju, et aega läks 38 päeva. Aga kaup on aus ja tasus ootamist ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas paranoica Vaata postitust
      Korjasin täna postkontorist oma särgi üles (XL) ja praegu mõtlesin, et oleks võinud isegi vist L võtta. (Olen 184cm pikk) Samas püksid tunduvad isegi veidi väiksed.

      Diilist siis veel niipalju, et aega läks 38 päeva. Aga kaup on aus ja tasus ootamist ära.
      Muud mõõtmed sobiks mulle justkui size M. Seega, ma ei saa aru, miks see pikkuse reference nii mööda on.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Mul oli see REal Madridi van der Vaarti särk. Rääkisid msnis, et kui see särk ei tule siis tellid uue paki ja ma saan tellimust muuta.
        Sooviks siis uueks särgiks Arsenali 2012/13 away särki (lilla-must) ja PIKKADE VARRUKATEGA ning nimeks seljal S.CAZORLA ja mängja number 19, suurus l.

        Kommentaar


          Hei, kui tohib küsida, siis palju sa oma 184 sentimeetrise pikkuse juures kaalud?
          Ise olen 193 sendi pikkune ja kaal kõigub 82-86 vahel, seega olen küllaltki pikk, aga samas tsipake kõhna.
          Küsimus on selles, kas tellida XL suurus (mille puhul on kartus, et jääb lohvakaks) või M suurus.
          Ehk oskad aidata, tänan!

          Kommentaar


            Mõeldud oli see siis kasutajale paranoica, aga kui teisedki oskavad abistada, oleksin tänulik!

            Kommentaar


              Kaal on viimaste aastate madalaimal tasemel ehk siis ~72kg. Kui on küsimus kas XL või M siis vali keskmine - L

              Kommentaar


                Ma jään M suuruse juurde. Samas püksid telliks võimaluse korral L suuruses.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Tänud, mehed.

                  Kommentaar


                    Ärge masinaga peske neid särke vöimalusel. Minul hakkasid nime tähed kõljest tulema. Õnneks ükski täht päris katki ei läinud ja triikides (paberi leht vahele) sain enda nime ilusti seljale tagasi.

                    Kommentaar


                      Tofoa ja Van Der Vaarti särgi tellijad, teie pakid on kohad. Homme lähevad tõenäoliselt teele ja ülehomme juba võite oma käega katsuda. Ehk ükski särk ei jää tulemata. Vabandused ja loodan, et jääte särkidega rahule.
                      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                        Tofoa ja Van Der Vaarti särgi tellijad, teie pakid on kohad. Homme lähevad tõenäoliselt teele ja ülehomme juba võite oma käega katsuda. Ehk ükski särk ei jää tulemata. Vabandused ja loodan, et jääte särkidega rahule.
                        Ootan huviga
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Ootan samuti huviga kaua läks aga loodan, et tuleus on seda väärt.

                          Kommentaar


                            Sain ka täna oma paki kätte, olen väga rahul kvaliteet nagu originaalil, kõik firmamärgid küljes ja puha
                            Suur tänu sulle

                            Kommentaar


                              Super! Kuna enamvähem kõik tunduvad olevat nüüd oma särgi kätte saanud ja kvaliteediga rahul olevat, siis võib petturi kahtlused tagasi lükata ja müügiga edasi ilusti minna.

                              Tahaks siis öelda, et tuleks siiski edaspidi arvestada ca 14-38 (+ pärast tellimuse esitamist paar päeva arvestada postitamisele) TÖÖpäevaga. Sest, tõesti on olnud pakke, mis tulevad kohale 2 nädalaga, aga ka pakke mis siis venivad või jäävad kuhugi troppi kinni ja saavad sealt koos kõik samal ajal välja ja jõuavad minuni mingi aeg hiljem. Kuna ka on saabumas jõuluaeg, siis nagu ikka sel perioodil on ka tavaline postisaadetiste hilinemine.
                              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                                Super! Kuna enamvähem kõik tunduvad olevat nüüd oma särgi kätte saanud ja kvaliteediga rahul olevat, siis võib petturi kahtlused tagasi lükata ja müügiga edasi ilusti minna.

                                Tahaks siis öelda, et tuleks siiski edaspidi arvestada ca 14-38 (+ pärast tellimuse esitamist paar päeva arvestada postitamisele) TÖÖpäevaga. Sest, tõesti on olnud pakke, mis tulevad kohale 2 nädalaga, aga ka pakke mis siis venivad või jäävad kuhugi troppi kinni ja saavad sealt koos kõik samal ajal välja ja jõuavad minuni mingi aeg hiljem. Kuna ka on saabumas jõuluaeg, siis nagu ikka sel perioodil on ka tavaline postisaadetiste hilinemine.
                                Võib-olla peaksid seda aega veelgi pikendama, sest ma pole veel pakki kätte saanud. Tellisin ja maksin 12. septemberil. Eks siis ootame ja vaatame, mis see kõige pikema tellimuse aeg on. Hetkel olen oodanud 46 tööpäeva.

                                Ega muud polegi ette heida - ainult seda, et pakk ei tule lubatud ajaga kohale ja klientidega suhtlemine võiks olla kiirem ja asjalikum.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X